קרא את התיאור הרשמי

המשימה שלנו

לחנך ולהשפיע על דור חדש של מנהיגים מיומנים, חזון ומפתה כדי להפוך את המדיניות העסקית והציבורית וליצור עולם צודק יותר, משגשג ובר קיימא.

החזון שלנו

על ידי טיפוח מיומנויות מנהיגות מולדות בעמים מגוונים בעלי מיומנויות ואינטרסים שונים, וטיפוח רשת תומכת ביניהם, נפעיל אלפי אנשי מקצוע ברחבי העולם ונפתח אותם למנהיגים שיעצבו, יובילו, ישפיעו ויפתחו ארגונים משגשגים עבור עתיד בר קיימא.

הערכים שלנו

ערכים אלה הם חדורים בכל מה שאנחנו עושים בתוך ומחוץ לכיתה.

COMMUNITY

תלמידי המדרשה מחנכים אחד את השני, בכיתה ובמעבר. הם קוראים תיגר על כל הנחות אחרות, מרחיבים את טווח הניסיון של האחר ומלמדים זה את זה לראות את העולם מנקודות מבט מגוונות. רשת חיים תוססת זו מנחה את הבוגרים דרך הקריירה שלהם ומעבר להם.

חדשנות

PGS מטפח רוח חדשנית ומונעת. עיסוק מתמשך עם מנהיגים בתעשייה מפתח כמו סגל, שינוי סוכני מגורים, מרצים אורחים נאמנים מאפשר לנו פרספקטיבה עמוקה יותר על מינוף חדשנות לטובת הכלל מכין הלומדים לעצב ולהוביל חלוציות מפעלים, עסקים וארגונים.

שלמות

יצירת עולם טוב יותר מחייבת שלמות, אומץ ויושר. זה מושרש באקדמיה שלנו, במשימות ובמערכות יחסים עם סטודנטים, בוגרים, אנשי סגל, אנשי הסמכה, חברי הנהלה והקהילה הרחבה.

צדק חברתי

הקהילה שלנו היא כוללת. אנו פועלים יחד במרדף אחר צדק חברתי והטוב המשותף. אנו מאמצים כל מגוון של גיוון הלומדים שלנו, צוות, סגל וחבר הנאמנים. ועדת הגיוון והצדק החברתי בראשות התלמיד שלנו מובילה אותנו תמיד להכללה נוספת.

אחריות סביבתית

PGS מחויבת עמוקות לקיימות אקולוגית וחברתית, המפיצה את הפדגוגיה, את תכניות הלימודים ואת הקהילה. אנו מכינים את הלומדים שלנו לקידום הקיימות בעסקים ובארגונים. כמובילה בתחום ההשכלה הגבוהה, אנו מבקשים להשפיע על אוניברסיטאות אחרות כדי לשלב את הקיימות בעיצובן.

התפתחות אישית

בעוד ב PGS, הלומדים חווים מסע מקביל של התפתחות מנהיגות מעצבת וצמיחה אישית. התלמידים מבינים תיאוריה, מפתחים מיומנויות ומקבלים את השליטה האישית הנדרשת כדי להיות מכשיר לשינוי שהם רוצים לראות בעולם.

למה Presidio בית הספר למוסמכים?

קיימות בכל קורס.

אנחנו לא רק מתמקדים בקיימות כאל בחירה, כי בעולם של היום - זה לא אופציה. כל קורס נלמד באמצעות עדשות קיימות המכוונת את התלמידים לראות במערכות - לא רק מילים ומספרים. הבנה של כל מה שקשור היא כוח סופר פרסידיאני.

שתף את דרכך לפסגה!

אנו עובדים קשה על יצירת קהילת למידה אמיתית. הפקולטה שלנו ואת גוף הסטודנטים מאמינים כי בעיות עקשניות רק לקבל לפתור דרך mindshare. זמן הכיתה כולל תרגילי סדנאות, דיאדים, פגישות אש מהירות, דיאלוג והרצאות.

ניסיון בעבודה הוא חינוך.

רוב בני האדם לומדים בצורה הטובה ביותר על ידי תרגול מה שהם מלמדים, לא על ידי הקשבה להרצאות או לקריאת ספרים (לא רק ספרים). תוכנית הלמידה החווייתית שלנו מעסיקה את הסטודנטים שלנו על פרויקטים של תכנון בעולם האמיתי עבור חברות אמיתיות שמשפיעות בצורה ממשית. זהו חלק מאקדמי 360 מעלות, חווית הלמידה ההוליסטית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:


Presidio Graduate School

המנהיגים העסקיים של מחר חייבים להבין את הסוגיות המורכבות והתלויות ההדדיות המגדירות את הקיימות, משינויי האקלים והטכנולוגיה הנקייה למעורבות של בעלי עניין ואחריות חברתית. Pr ... [+]

חיבור תיאוריה וניהול קפדני עם מודעות אקולוגית וחברתית, חשיבת מערכות ומנהיגות בת-קיימא.

שימו לב: בשל מבנה הקורסים היברידיים (קורס מקוון / חודשי חודשי), תכנית זו אינה פתוחה לסטודנטים בינלאומיים המחייבים אשרת סטודנט. נא להסתכל MBA שלנו ב קיימא עסקים, סיאטל תוכנית המטרו אם ויזה סטודנט נדרש.

כל שלושת התואר שני במינהל עסקים (MBA) הם עבור אלה שחושבים עולם צודק, משגשג ובריא יותר. פרסידיו בוגר בית הספר מעצים את התלמידים להיות מנהיגים מיומנים חזון, שינוי סוכנים ויזמים בכל תחום או הארגון. המרכיב הבולט ביותר בתוכניות שלנו הוא תכנית הלימודים המשולבת שלנו, המיועדת לחבר תיאוריה וניהול קפדני עם מודעות אקולוגית וחברתית, חשיבה על מערכות ומנהיגות בת-קיימא.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
2 - 4 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Presidio Graduate School

Presidio Graduate School מציע לתלמידים במשרה מלאה את היכולת להרוויח שני תארים לתואר שני בשלוש שנים באמצעות תואר MBA / MPA כפול בניהול בר קיימא. הסטודנטים משלימים את תכנית ... [+]

"עסקים וממשלות כל כך משולבים בצורה רדיקלית, ושני המוסדות האנושיים ביסודם - ההפרדה, אם בכלל קיימת, רזה יותר ויותר - המדיניות מעצבת את המדיניות העסקית ואת צורות העסקים, ואותם אנשים משחקים בשני צדי המשחק. לא ניתן לטפח את הקיימות על-ידי העסק לבדו, ולא על-ידי הממשלה בלבד, אך הן פועלות בקונצרט ". אדוארד ווסט, מייסד, מיסיון מוטורס, MBA '07,

MBA / תואר MPA כפול:

Presidio Graduate School מציע לתלמידים במשרה מלאה בסן פרנסיסקו את היכולת להרוויח שני תארים לתואר שני בשלוש שנים: תואר שני במנהל עסקים ו- MPA בניהול בר קיימא. הסטודנטים משלימים את תכנית הלימודים הקפדנית של 90 שנות אשראי המשלבת את מיטב החינוך החדשנות במגזר הפרטי שלנו, עם ההכשרה החדישה ביותר במגזר הציבורי.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
3 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

PGS Alumna Profile - Divya Srinavasan (C22)