קרא את התיאור הרשמי

התחל בצפון-מזרח

רדוף אחר היעדים שלך עם סגל אקדמי ומגוון כיתות קטנות.

בצפון-מזרח, מצא את עצמך בקרב קהילה מסבירת פנים ומגוונת של מלומדים שרציניים בכל הנוגע להשכלתם כמוך.

נוסדה בשנת 1867, כיום מושכת נורת'-מזרח לסטודנטים מכל רחבי העולם. הקמפוס הראשי שלנו בן 67 דונם בשיקגו הוא קהילה מסבירת פנים ובטוחה עבור 8,100 סטודנטים. אנו מספקים לסטודנטים שלנו אפשרויות איכות, ומציעים למעלה מ- 80 תכניות לתארים מתקדמים לתארים מתקדמים בתחומי האמנות והמדעים, החינוך והעסקים.

משימה

Northeastern Illinois University , כאוניברסיטה ציבורית מקיפה עם מקומות ברחבי שיקגו, מספקת סביבה יוצאת דופן ללמידה, הוראה ומלגה. אנו מכינים קהילת סטודנטים מגוונת למנהיגות ושירות באזורנו ובעולם הרב-תרבותי הרחב.

חָזוֹן

Northeastern Illinois University תהיה מובילה בקרב אוניברסיטאות מטרופוליניות, הידועה במסירותה למשימתה העירונית, לאיכות התוכניות שלה, להצלחת בוגריה ולגיוון סביבת הלמידה שלה.

ערכים

Northeastern Illinois University מחויבת לקבוצת ערכים משותפים, אשר נלקחים באופן קולקטיבי, ומדריכים את פעולותינו ואת האינטראקציות שלנו בעת שאנו עובדים יחד להכין בוגרים למימוש אזרחות אחראי. אנו מאמינים כי הדמוקרטיה היא קריטית ליצירת מרחב בו המחויבות לערכים אלה מביאה לקהילה חינוכית משגשגת ההופכת את חייהם של כולם. כשאנו מציגים את ההווה ומביטים לעתיד, ערכים אלה משמשים אבן המגע לתכנון כיצד אנו משיגים בצורה הטובה ביותר את המשימה החינוכית שהופקדה בידינו.

יושרה

NEIU אחראי לאלה שאנו משרתים ולאלה מהם אנו מקבלים תמיכה. אנו מחויבים לכנות, לכבוד ולשקיפות במילותינו ובמעשינו. בעניין זה אנו פועלים להיות דיילים טובים של המשאבים שהופקדו עליהם. זה כולל משאבים אנושיים, פיזיים, פיסקליים וסביבתיים.

אקסלנס

במרדף אחר ומחויבותנו למצוינות אנו מעריכים את האיכות הגבוהה ביותר של למידה והוראה, מלגה ושירות. אנו מעריכים הזדמנויות וחוויות התומכות בהתפתחות אישית ומקצועית עבור כל חברי הקהילה שלנו. בכל מה שאנחנו אומרים ועושים, אנו מחויבים לתהליך ומוצרי המצוינות.

גישה להזדמנות

NEIU מעריך גישה להזדמנות; אנו מעריכים סביבה מסבירת פנים המספקת תמיכה הולמת ומעודדת אחריות הדדית ומחויבות ללמידה.

גיוון

NEIU מעריך את שילובו של קשת רחבה של סטודנטים, אנשי צוות ופקולטה לחיי האוניברסיטה. אנו חוגגים ומטפחים נקודות מבט עולמיות. אנו מעודדים ביטוי גלוי ומכבד של רעיונות ושוני במחשבות, חוויות ודעות.

קהילה

NEIU חש חובה מיוחדת לספק סביבה תומכת, מטפחת ומשתתפת. סביבה כזו מאופיינת בעורבות, בטיפוח האנושות והמעורבות, ויצירת תחושת קהילה באמצעות הכללה, כבוד הדדי והעצמה. NEIU מעריך את התפאורה המטרופולינית שלנו כמעבדה ללמידה, ואנחנו מטפחים שותפויות למידה, מחקר ושירות בכל אזור דינאמי זה לקידום טובת הציבור.

העצמה באמצעות למידה

NEIU מוקדש ליצירת תרבות המספקת הזדמנויות למידה לכל החיים לכל חברי קהילת האוניברסיטה. אנו מחויבים במיוחד לשנות את חייהם של התלמידים על ידי מעורבותם בחוויה חינוכית המאפשרת להם לסיים את הכישורים והידע להפוך מנהיגים ואזרחים יעילים בחייהם האישיים והמקצועיים.

מבט מהיר על האוניברסיטה שלנו

17_about_graphics-01

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Northeastern Illinois University

תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מספקת לסטודנטים בסיס ידע רחב בתחום העסקים והניהול, שיכין אותם למשרות בינוניות וגבוהות במגזר הפרטי והציבורי, כולל השירות, השירו ... [+]

תוכנית הלימודים לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מספקת לסטודנטים בסיס ידע רחב בתחום העסקים והניהול, שיכין אותם למשרות בינוניות וגבוהות במגזר הפרטי והציבורי, כולל השירות, השירות, הפיננסי , המוסדיים והממשלתיים. תוכנית MBA מציעה התמצאות אתגרית ומעשית למורכבות הניהול העסקי המודרני ולכלים הדרושים לקבלת החלטות עסקיות. הוא מורכב ממחקרים לימודיים בקורסים עסקיים ובתוכנית בחירה.

המכללה למינהל עסקים וניהול יש קבוצה מבוססת היטב של תוכניות למידה מטרות ויעדי למידה בכל התוכניות המוערכות על בסיס תקופתי. המכללה לעסקים וניהול הוא מוכר על ידי האגודה כדי לקדם את קולגייט בתי הספר של עסקים (AACSB) והוא בין חמשת אחוז העליון של בתי הספר העסקיים ברחבי העולם מציעים תוכניות תואר. ראה הדיקן של ברוכים הבאים עבור ארבע תכונות מרתקות ללמוד במכללה למינהל עסקים.... [-]

ארצות הברית אבונדייל
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
3 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
NEIU
כתובת
Northeastern Illinois University 5500 N St Louis Ave Chicago Illinois Chicago IL
60625 אבונדייל, אילינוי, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 773-583-4050