קרא את התיאור הרשמי

בית הספר למנהל עסקים נוסדה בשנת 2012 כבית הספר למוסמכים של איכות העסק מציע MBA מקוון ו - תארים לתארים מתקדמים.

לִזכּוֹת הוא סוג חדש של בית הספר לעסקים של היום המודרנית, סטודנט היטב. באמצעות פלטפורמת הלמידה הגלובלית שלנו ומערכות התמיכה המקוונות שלנו, אנו מציעים גישה במחיר סביר עבור תוכניות עסקיות איכותיות למבוגרים עובדים מרחבי העולם. מטרתנו היא לשפר את הנגישות לחינוך לניהול איכות והזדמנויות מקצועיות למנהיגים עסקיים, לבעלי עסקים וליזמים.

לִזכּוֹת התלמידים הם מנהיגים בטוחים, אופטימיים, ואתיים, אשר חוצים גבולות לאומיים. לִזכּוֹת הבוגרים מיומנים בחשיבה ביקורתית, בפתרון בעיות, במיומנויות טכנולוגיות והצגה - תכונות חיוניות להצלחה יזמית וארגונית.

אנו גאים בפקולטה למתרגלים ברמה עולמית ובתכנית הלימודים הרלוונטית שלנו, המעסיקה סטודנטים בכל יבשת אירופה, באמריקה, ו אסיה. לִזכּוֹת מאפשר למבוגרים לעבוד כדי לגשת חינוך איכותי בכל עת, בכל מקום. בית הספר נקרא במקור האקדמיה ההנהלה של סקוטסדייל ועדיין פועל מסקוטסדייל, אריזונה. לִזכּוֹת מוכר בתחום השכלה עסקית ויזמות עסקית. לִזכּוֹת לוקח גאווה בהצגת קפדני, אמריקאי בסגנון MBA לאוכלוסיית סטודנטים גלובלית, שרוצה להישאר מעודכן עם עקרונות עסקיים מודרניים ושיטות עבודה. עבור 2016, בית הספר למנהל עסקים מציעה תוכנית מורשה מקוונת במלואה MBA עם תאריכי התחלה גמישים וריכוזים רלוונטיים - אידיאלי עבור אנשים מוגבל זמן שרוצים לקדם את הקריירות שלהם או להתחיל עסק חדש.

האמנה

בית הספר לעסקים של Merit הוא בעל רשיון המדינה ומיישר את תוכניותיו עם תקני ההסמכה המוכרים על-ידי CHA. Merit מספק הוראה באיכות גבוהה שלאחר הסמסטר באמצעות אמצעי הערכה מרובים ועובד עם accreditors הלאומית המתאימה הלאומית.

סטודנטים בינלאומיים

יותר מ -80% מתלמידיו של מריט הם ממדינות לא-אמריקאיות, היוצרים קהילה חינוכית מגוונת ומלאת חיים. סטודנטים בינלאומיים שאינם אזרחים או תושבים קבועים של ארצות הברית מוזמנים להגיש בקשה להתקבל לתכנית MBA לתואר מוסמך במנהל עסקים ותואר מוסמך. בשל אופיו המקוון של התוכנית שלנו, בית הספר לעסקים של Merit אינו יכול להנפיק תיעוד I-20 כדי לאפשר לסטודנטים בינלאומיים לתואר MBA להיכנס לארה"ב על אשרות סטודנטים.

עם זאת, באמצעות פורטל הלמידה העולמי שלה וחברי סגל מצטיינים, Merit מספקת הזדמנות ללא תחרות לסטודנטים לתואר שני במינהל עסקים בינלאומיים, כדי להשיג השכלה עסקית ברמה גבוהה ובאיכות גבוהה בסגנון אמריקאי. אין דרישת תושבות. אתה יכול ללמוד וללמוד איפה אתה גר. יש גם מגוון אפשרויות תשלום.

רוצה ללמוד עוד? צור קשר עם נציג המריט היום ולברר כיצד לנקוט את הצעדים הבאים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית