קרא את התיאור הרשמי

משימה

משימתה של Madonna University , מוסד קתולי ופרנציסקאני להשכלה גבוהה, היא להחדיר לתלמידיה ערכים הומניסטיים נוצריים, חקירה אינטלקטואלית, כיבוד מגוון, ומחויבות לשרת אחרים באמצעות חינוך לאמנויות ליברליות, המשולב בהכנה לקריירה המבוססת על האמיתות והעקרונות המוכרים במסורת קתולית.

משימתה של מדונה מקבלת את רוחה מערכים פרנציסקאניים אלה:
• כיבוד כבודו של כל אדם
• שלום וצדק
• יראת כבוד לבריאה
• חינוך לאמת ולשירות

היסטוריה של Madonna University

בשנת 1937, Madonna University (שנקרא אז מצגת של מריה הבתולה מריה ג 'וניור קולג') הוקמה על ידי אמא מרי DeSales טוקה ועצות שלה במנזר פליסיאן המרכזית בליבניה, עם ההרשמה בשנה הראשונה של 18 אחיות.

Madonna University הנהיגה תוכניות ברמת תואר שני ב -1982 והפכה לאוניברסיטה בשנת 1991. בעלת תואר ראשון בחינוך סיעודי ברמה הארצית, האזורית והארצית, מכללת סיעוד ובריאות של מדונה, השיקה את תוכנית הדוקטורט הראשונה של האוניברסיטה - דוקטור לסיעוד - בשנת 2009. באמצעות צמיחה זו והפיתוח, המוסד הפך לאחת האוניברסיטאות הפרנציסקאניות הגדולות במדינה עם סטודנט לתואר ראשון משולב וסטודנט לתואר שני של כ 3,100 סטודנטים.

אחיות פליסיסט, מייסדות

הבסיס של Madonna University ניתן לעקוב אחר 1855 בוורשה, פולין, שם אישה צעירה בשם סופיה Truszkowska, הקים סדר דתי המוקדש לטיפול העניים, חסרי בית, חולים וקשישים. אחיות הפליציאנים, קבוצה קטנה זו של נשים הקדישו את עצמן לעזרת קהילתן באמצעות תורתו של פרנציסקוס הקדוש מאסיזי. האחיות הפליסטיות הראשונות הגיעו לארצות הברית בשנת 1874, והתיישבו בקהילה פולנית בוויסקונסין כדי להקים בתי ספר לילדי הקהילה. ב- 1880 הרחיבו אחיות הפליציאנים את מאמציהן למישיגן, ניהול בתי ספר בעיר ביי ודטרויט. ככל שגדלה קהילת הפליציאנים, כך גם הצורך במוסד להשכלה גבוהה להכין אחיות פליסיות כמורות.

קתולית, מסורת פרנציסקאנית

Madonna University מדגימה את המסורת היפה של המלגה הקתולית והפרנציסקנית שתרמה רבות להתפתחות האינטלקטואלית והמקצועית בחברה שלנו. עם בוגרים בכל יבשת מלבד אנטארקטיקה, בוגרי Madonna University ליישם את הידע שלהם ואת הכישורים בשירות משמעותי ברחבי העולם - שיפור חייהם של אחרים, בעוד מצטיינים במקצועות שלהם.

נוסד: 1937
מיקום: ליבוניה, מישיגן
נשיא: מיכאל א. גרנדילו, Ph.D.
המוטו: "חוכמה מלמעלה"
צבעים: כחול וזהב
הקמיע: הצלבנים
סטודנטים: כ -2,460 סטודנטים לתואר ראשון על 640 בוגר
סגל: 123 חברי סגל 13: 13 יחס סגל ההוראה

אקדמאים:

  • עמית ותואר ראשון יותר מ -100 קריירה ממוקד התמחות
  • בוגר בית הספר מספק יותר מ 30 תוכניות של מאסטר אחד תוכנית סיעוד דוקטורט
  • חוגגת יותר מ -50 שנות מצוינות בחינוך סיעודי
  • תחילה בארץ להציע תואר ראשון בלימודי שפות
  • רק תוכנית רשמית מבוססי האוניברסיטה עבור הוספיס ו פליאטיבי הלימודים של רווקים ו הורים של רמות

שכר לימוד: 10,950 $ שכר לימוד מלא עבור 12-18 נקודות זכות, סיעוד סיעוד ועוד

אַתלֵטִיקָה:

  • Madonna University היא חברה בוועידה האתלטית של וולברין-הוסייר (WHAC) והאגודה הלאומית של אתלטיקה בין-לאומית
  • 19 קבוצות גברים ונשים
  • כ -350 סטודנטים משתתפים בספורט בין-תחומי מדי שנה
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Madonna University

להאיץ את הקריירה שלך עם MBA מאוניברסיטת Madonna University ! התוכנית שלנו מכינה סטודנטים בעלי תואר אקדמי ותארים עסקיים שאינם מצליחים להצליח בסביבת העבודה המורכבת והדינמית ... [+]

למה ללמוד במנהל עסקים במנהל עסקים באוניברסיטת Madonna University ?

להאיץ את הקריירה שלך עם MBA מאוניברסיטת Madonna University ! התוכנית שלנו מכינה סטודנטים בעלי תואר אקדמי ותארים עסקיים שאינם מצליחים להצליח בסביבת העבודה המורכבת והדינמית של ימינו. אתה תעסוק עם סגל כדי להרחיב את הידע העסקי שלך, ערכים מבוססי מיומנויות מנהיגות, חשיבה גלובלית, מחקר ו-מיומנות אנליטית. לאורך כל התכנית, תוכלו לטפח יכולות תקשורת מצוינות ואת הכישורים בין-תחומיים לעבודה בסביבות תרבותיות ומגוונות מבחינה אינטלקטואלית.... [-]

ארצות הברית ליבוניה גיילורד עיריית צ'רטר של קלינטון
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית