קרא את התיאור הרשמי

בית הספר קלי מציעה חינוך עסקים מהשורה הראשונה התמקדה המנחה אותך לכיוון ההצלחה האמיתית שלך.

בבית הספר הקלי של עסקים, אנו נמצאים בעסק של יצירת מומנטום קריירה. יש תלמידנו את הכישרון להצליח, את הענווה לגדול עקשנות להתמיד. רוח-בשילוב זה עם חינוך שרק ספר קלי האליטה יכול לספק-תוצאות בוגרות עם הידע והכישורים הדרושים כדי להתמודד עם אתגרים חדשים, לעשות שינוי חיובי אפשרי ולתרום לארגון שלהם מהיום הראשון.

יש לנו שורשים שלנו במהלך העסקים הראשון המוצעים באוניברסיטת אינדיאנה בבלומינגטון המכללה בשנת 1830. מכללת אינדיאנה גדל להיות אוניברסיטת אינדיאנה, ואת הספר הגבוה למסחר וכספים, הוקמה בשנת 1920, גדל להיות הספר קלי של עסקים. הצענו קורסי עסקים בקמפוס שלנו אינדיאנפוליס מאז 1916, מיושם להכשרת מנהלים בשנת 1952 וחינוך עסקים מראש בקנה מידה עולמי. ציר הזמן שלנו מציג יותר מ -100 שנים של מצוינות עסקית.

על קלי

מגייסים אומרים לנו שהם מחפשים הסטודנטים והבוגרים שלנו עבור הגישה החיובית, החרוץ שלהם והביטחון שלהם שנובע בעולם האמיתי, חינוך חלי הסגל שלנו לספק בכל רמת תואר.

לדרוש חברי הסגל שלנו, ולקבל, את המיטב של תלמידינו. סטודנטים קלי ללמוד כיצד לקדם תוצאות. איכות זו באה לידי ביטוי בשיעורי עבודת הצעת הסטודנט יוצא דופן שלנו, את המוניטין של שירותי הקריירה שלנו ואת המיקום הגלובלי שלנו כבית ספר עסקים בכיר.

דֶגֶל

עבור מרגע המומנטום

יש רגעים של משמעות בחיים. הם קורים בכל מקום ובכל עת. בזק של השראת עסק חדש, היכרות עם מנטור, נוחתי הרגעים הבודדים החשובים מאז, היא העבודה הגדולים שמגדירים אותך. ובלי ההכשרה המתאימה ותמיכה, זה הכל הם: רגעים יחידים שמסתיימים כאשר הם בסופו. עם קלי, הרגעים האלה להתפוצץ לתוך לתגובות שרשרת של הזדמנות. אתה לא רק הכנת עבורם; אתה מסוגל לנווט אותם על מנת להנחות את עצמך לכיוון ההצלחה האמיתית שלך.

דֶגֶל

משימה

המשימה של בית הספר הקלי של עסקים היא לשנות את חייהם של תלמידים, ארגונים וחברה באמצעות חינוך ניהול ומחקר. המטרה שלנו היא לייצר: א) תלמידים שאינם אזרחי העולם שיש להם השפעה חיובית על הארגונים שלהם על הקהילות בהן הם חיים, ב) מחקר שמקדם להלכה ולמעשה. נדגיש גישה שיתופית המעודדת יצירת שותפויות ערך המוסף בקרב חברי סגל, סטודנטים, בוגרים, אוניברסיטות אחרות ויחידות אקדמיות IU, ועם סקטור פרטי ולא למטרות רווח וארגונים.

בבית הספר הקלי, אנו מחויבים לשמור על מערכת הערכים המושתים על:

  • התנהגות ויושרה אתית
  • מצוינות, מקצועיות וגאווה כל מה שאנחנו עושים
  • יוזמה אישית ואחריות אישית
  • מעורבות מלאה של כל הסגל והצוות שלנו וכיווץ את המשימה של בית הספר
  • חדשנות מתמשכת בתוכניות המלגות שלנו
  • רוח של שיתוף פעולה, אדיבות, כבוד והתנהגות חברית בכל ההקשרים
  • תקשורת פתוחה וגלויה
  • גיוון והכלה ו
  • רק והכרה שוויונית עבור ביצועים
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

Kelley School of Business Indiana University

המכללה הגלובלית של Kelley-Manchester היא הזדמנות ייחודית להרוויח שני MBAs משני בתי ספר עסקיים מובילים - וליצור קשרים גלובליים. תוכלו ללמוד באמצעות מחקר מקוון פנים אל פנים ... [+]

להרוויח שני MBAs משני בתי ספר עלית עסקים

המכללה הגלובלית של Kelley-Manchester היא הזדמנות ייחודית להרוויח שני MBAs משני בתי ספר עסקיים מובילים - וליצור קשרים גלובליים. תוכלו ללמוד באמצעות מחקר מקוון פנים אל פנים, כולל אפשרויות להשתתף בסדנאות בדובאי, הונג קונג, מנצ'סטר, סאו פאולו, שנחאי, סינגפור.

תוכנית זו MBA כפול הוא נמסר במשותף על ידי בית הספר Kelley של עסקים ואת אליפות מנצ'סטר עסקים בית הספר העליון מוסדות מדורגים מארה"ב ובריטניה זיהה ברחבי העולם עבור תוכניות הלימודים החדשניות שלהם.... [-]

ארצות הברית בלומינגטון הממלכה המאוחדת מנצ'סטר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

כתובת מיקום
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, אינדיאנה, 47405 US
מדיה חברתית
כתובת מיקום
801 W. Michigan Street
Indianapolis, אינדיאנה, 46202 US
מדיה חברתית