Krannert Executive Education, Purdue University

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

חינוך להשגת מטרותיך

חינוך בכיר באוניברסיטת Purdue מציעה תוכניות שיתאימו לצרכים האישיים ולצרכי החברה.

  • אנשי מקצוע מקצועיים מרוויחים תואר שני במנהל עסקים (MBA) כדי להתכונן לקראת מטרות קידום הקריירה המיידיות והארוכות.
  • אנשי מקצוע בתעשייה מפתחים מיומנויות ניהול תוך פחות משבוע בתכניות הפיתוח המקצועיות הפתוחות.
  • חברות נהנות מהתוכניות המותאמות אישית שלנו, שנועדו לענות על הצרכים הייחודיים של הארגון שלהם.

לא משנה מה המטרות האישיות או החברה שלך, לחקור כיצד תוכנית Krannert Executive Education יכול לעזור לך להגיע אליהם יעלה עליהם!

למה Krannert

המנהיגים העסקיים של מחר יהיו אלה שמדברים את שפת החדשנות - שיודעים לנתח נתונים, מפתחים ומצדיקים מבחינה סטטיסטית פתרונות עסקיים יצירתיים, ואפילו לוקחים טכנולוגיות חדשות לשוק. אם אתה רואה את עצמך כאחד המנהיגים האלה, את Krannert הספר לניהול הוא המקום שבו אתה רוצה להיות. לחיות בתוך האוניברסיטה בעלת שם עולמי, מחקר מבוסס עם היסטוריה ארוכה של מנהיגות במדע והנדסה, Krannert מציע יותר אנליטי, פתרון בעיות של המותג העסקי החינוך גישה יותר פרגמטי, לקבל את העבודה- done- לעשות אקדמאים . שלא כמו בכל מקום אחר, בקראנרט, תלמד איך ללמוד - איך לברר, לחקור ולחשוב בדרכים חדשות. יחד עם זאת, אתה תהיה שקוע בתרבות שיתוף פעולה, אתיקה בעבודה אשר מקנה את כישורים רכים של מנהיגות, איך לפתח חזון תקשורת, ולהשפיע באופן דיפלומטי על אחרים כדי לממש אותו. זו הסיבה Krannert. זה המקום שבו מתחילים מנהיגים עסקיים גלובליים. קח מבט רחב יותר על חוויית Krannert.

המותג Purdue של העסק

"יוסטון, יש לנו בעיה ..." בהשראת אחד האירועים הכי מרגש בהיסטוריה האמריקאית, זה ביטוי איקוני הפך להיות "בת אות" מילולית עבור מוחות חדים שיכולים להתאים ולהגיב במהירות למצב חשיבה מהירה . זה גם תמונה מושלמת מדוע סטודנטים עסקים בבית הספר Krannert של ניהול בוגר עם יתרון משכנע. הוא נחשב לאחד מבתי הספר לעסקים של האומה, וקראנט פועל באופן הדוק בבית ספר להנדסה מהמעלה הראשונה, ומייצר 23 אפולו ואסטרונאוטים אחרים של נאס"א - הרבה יותר מכל אוניברסיטה אחרת. על רקע זה של כוחו של פורדו במדע ובטכנולוגיה, Krannert מתמקדת באופן ייחודי בלמידה עסקית מתוך זווית מחקרית כמותית, המפתחת מיומנויות אנליטיות של תלמידים, ומייצרת, באופן טבעי, את הבוגרים עם יכולות פתרון הבעיות, - יום מסחרי דרישות הארגון.

חדשנות אקולוגית

שלב מחוץ לתיאוריה למעשה לרדת לעסק. בהישג יד של כל כיתה Krannert הם מפעל הרעיון דינמי - העולם האמיתי, מעשי R

קריירה מתמצא שירותי קריירה

השיעורים החשובים ביותר בחיים נמצאים לעתים נדירות בספר. לצורך העניין, כאשר התשואה על ההשקעה החינוך שלך מגיע לתפקיד לך בסופו של דבר הקרקע, הם לא נמצאים במעבדה "על הידיים" או. הם נמצאים בעושר של הרשתות האנושיות ואת השירות יקר של פיתוח מקצועי מיומנות חברתית, כי הם ערך מוסף להוסיף את בית הספר Krannert של ניהול. כסטודנט בקראנרט, שלא כמו בשום מקום אחר, תוכל למנף מערך דינמי של משאבי קריירה והזדמנויות הנעות בין קורסים למנהיגות ואחד על אחד אימון לרשת בוגרים מתחרות בענף מגוון ו צפחה מלאה של אנרגיה גבוהה ירידי קריירה, כולל יריד הקולג 'הגדול ביותר במדינה.

משאבי אנוש נגישים

למידה גבוהה יותר צריכה לרדת לכדור הארץ. לכן, כתוספת לתוכנית הלימודים האנליטית, המבוססת על מחקר, בית הספר לניהול של Krannert פועל עם MO, אשר מעריך מאוד את התכונות האנושיות, הפורמליות יותר, של החינוך. מרגע שאתה שומע קול חי כאשר אתה הראשון לעסוק בבית הספר Krannert, תוכל להעריך את כל זה גורם לך להרגיש רצוי ונתמך בכנות לאורך כל העיסוקים האקדמיים שלך. במבט לאחור, כמעט כל בוגר יכול להצביע על מעורבות אישית בקראנרט כנקודת מפנה במסעו שלו - אחת מתוכניות המדריכים לתלמידים שלא יסולא בפז, הדגש על נגישות הסגל, מודל הלמידה הקוהורט, האימון הבלתי פוסק בשירות הקריירה, או חוויית החשיפה הגלובלית המדהימה, עם Purdue באופן עקבי בדירוג גבוה בגיוון הקמפוס והזדמנויות ללימודים בחו"ל.

בית ספר קטן, רשת עצומה

זה לא הגודל של הדג בבריכה. זה כמה הדוק 'בית הספר'. כאשר מכללות עסקיות אחרות, צודקות או לא נכונות, מקדמות אווירה אינדיבידואליסטית, תחרותית יותר, מונעת סטאטוס, בית הספר של Krannert לניהול מנוהל בצורה לא אופנתית. כן, Krannert הוא חלק מאוניברסיטת עשר הגדולות ומציע את כל היתרונות הקשורים "גדול בריכה" שמגיעים עם זה, כולל גישה לרשת בוגרים גלובלית מאוד עוסקת כי באופן דרמטי משפר למידה הזדמנויות הקריירה. לעומת זאת, בהשוואה לקבוצתו, Krannert קטן באופן יחסי בקנה מידה של שמירה על התחושה המשפחתית המוצהרת של התלמיד, אווירה מעודדת יותר של התחרות, ומודל כיתתי שיתופי מאוד, המשקף את האופן שבו מפעלים עסקיים מוצלחים של היום פועלים ומפתחים בעיות. אז, דג גדול בקמפוס? אולי. אבל מעט מאוד בקראנרט הניח הרבה מניות. במקום זאת, הם נוטים יותר להצליח יחד.

זה עסק יוצא דופן

בגלל המותג מוצלח תמיד יש יתרון דיפרנציאלי. אם מדברים על חברה, מוצר, אוניברסיטה או סטודנט, המותג המוצלח יש אישיות. עומק. מוטיבציה. מטרה. בבית הספר לניהול של Krannert, כל היבט, כל ניואנסים של החוויה החינוכית הכללית תוכננו, נבנו ונועדו להוסיף מרקם לצמיחתך כתלמיד, וחשוב יותר, העתיד שלך כמקצוען.

Purdue הוא גורם הצמיחה עבור המשחק

החל בשנת 2018:

  • # 1 היעד של סטודנטים בינלאומיים ב STEM דיסציפלינות (ארה"ב מחלקת ביטחון המולדת)
  • # 5 בקרב האוניברסיטאות הציבוריות של וול סטריט ג 'ורנל הדירוג של 500 מכללות בארה"ב
  • # 11 בקרב אוניברסיטאות ציבוריות (ארה"ב חדשות

מיקומים