קרא את התיאור הרשמי

זו השנה השנייה ברציפות, וושינגטון חודשי מדרג Golden Gate University אמריקה # 1 בית הספר למבוגרים למבוגרים ב השנתי שלה College Guide and Rankings.

חינוך מקצועי משנת 1901

במשך יותר מ -110 שנים, מלכ"ר Golden Gate University (GGU) כבר עוזר לסטודנטים להשיג את המטרות המקצועיות שלהם על ידי מתן תואר ראשון ו בוגר השכלה בחשבונאות, משפטים, מיסוי, עסקים ואזורים קשורים.

GGU היא האוניברסיטה הרביעית הוותיקה ביותר בקליפורניה, ללא מטרות רווח, המונה 3,000 תלמידים ומייצגת למעלה מ -68,000 בוגרים. הקמפוס של האוניברסיטה נמצא במרכז העיר סן פרנסיסקו. בנוסף לשיעורי ערב וסופי שבוע, רוב הקורסים והתארים מוצעים באופן מקוון לחלוטין.

משימה

Golden Gate University מכינה יחידים שיובילו וישרתו על ידי מתן תכניות חינוכיות איכותיות ומבוססות בתחומי החשבונאות, המשפט, המיסוי, עסקים ומקצועות קשורים - כמוסד ללא כוונת רווח - בסביבת למידה חדשנית ומאתגרת, הכוללת אתיקה מקצועית וגיוון.

הִיסטוֹרִיָה

Golden Gate University עוקבת אחר מקורותיה לסדרת הרצאות ערב שהתחילה בסן פרנסיסקו ימק"א במהלך העליות לזהב בקליפורניה בתחילת שנות החמישים. גם אז, הרצאות התמקד בנושאים מעשיים של יום כגון assaying זהב ואנגלית. תכנית הלימודים הראשונה של האוניברסיטה החלה בשנת 1901, עם הקמתו של בית הספר למשפטים הראשון בקליפורניה. על ידי מתן שיעורים בלילה, גולדן גייט עשה מחקרים משפטיים לרשות האדם הפשוט. ארבעה סטודנטים היו בוגרי בית הספר למשפטים. כיום, Golden Gate University ממשיכה כחלוץ בחינוך מבוגרים בתחום העסקי והניהול, החשבונאות, המיסוי והחוק. כמו תמיד, GGU מדגישה למידה מעשית על ידי אנשי מקצוע העוסקים בתחום.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Golden Gate University

תואר שני במנהל עסקים משולב, המכינה את התלמידים להוביל ביעילות בסביבה העסקית המורכבת של ימינו. ... [+]

תואר שני במנהל עסקים משולב, המכינה את התלמידים להוביל ביעילות בסביבה העסקית המורכבת של ימינו.

תוכנית ה- Golden Gate University MBA Golden Gate University (GGU) תקדם את כישורי המנהיגות והידע העסקי שלך באמצעות גישת למידה מבוססת-פעילות. חברי הסגל הם אנשי מקצוע מנוסים בתחומים שלהם יכין אותך להוביל בסביבה העסקית המורכבת של היום.

תוכנית MBA של GGU בונה כישורי מנהיגות לאורך כל התכנית, מספקת נקודת מבט משולבת לניהול, ומאפשרת לך להתאים את התוכנית עם אחד מ -14 ריכוזים כדי לענות על האינטרסים שלך ואת המטרות. ריכוזים כוללים ניתוח עסקי, יזמות, ניהול פרויקטים ואפילו את האפשרות לעצב משלך.... [-]

ארצות הברית סן פרנסיסקו
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
6 - 8 סמסטרים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית

International Students -- Golden Gate University Welcomes YOU!

Career Opportunities for International Students

Golden Gate University
כתובת
536 Mission Street San Francisco, CA 94105
94105-2968 סן פרנסיסקו, קליפורניה, ארצות הברית
Website
טלפון
+1 415-442-7800