קרא את התיאור הרשמי

עלינו

Dominican University of California היא אוניברסיטה עצמאית המציעה את מיטב האומנויות הליברליות בשילוב חינוך מקצועי קפדני. נוסד בשנת 1890, דומיניקני נהנה ממוניטין בן מאה שנים למצויינות במחקר, מחקר והוצאת קהילה.

האוניברסיטה מציעה יותר מ 60 תוכניות אקדמיות המשקפות את המגוון ואת היצירתיות של הסגל וסטודנטים.

עם יותר מ -1,800 סטודנטים לתואר ראשון וסטודנטים לתואר ראשון כדי סטודנט יחס של 10: 1, דומיניקנית הוא מסוגל בהצלחה לשלב את תשומת הלב האישית הקשורה עם בתי ספר קטנים יותר עם המשאבים האקדמיים של אוניברסיטה גדולה יותר.

ברוק קייגל /

משימה

הדומיניקנים מחנכים ומכינים את התלמידים להיות מנהיגים אתיים ואזרחים בעלי אחריות חברתית עולמית, המשלבים את הערכים הדומיניקניים של לימוד, השתקפות, קהילה ושירות בחייהם. האוניברסיטה מחויבת לגיוון, לקיימות ולשילוב של המדעים הליברליים, המדעים והתוכניות המקצועיות. הצג חדשות

החיים האקדמיים

חדשות בארה"ב

דומיניקן מתמקדת בלימודים בין-תחומיים ומציעה סביבה אקדמית מאתגרת. במדעים, האוניברסיטה מצטיינת בהשתלבותם של סטודנטים לתואר ראשון במחקרי מחקר מתוחכמים, המאפשרים לתלמידים להשתתף בכנסים אקדמיים ארציים ולפרסם לצד מדריכי הסגל שלהם בכתבי עת של עמיתים.

במדעי הרוח, התלמידים יכולים לשלב מחול ומחול מוסיקלי עם לימוד הפילוסופיה, הספרות, תרבויות העולם והדת. הדומיניקנית מציעה גם תוכניות מקצועיות לתואר ראשון חזק בעסקים, בחינוך ובסיעוד, בנוסף להצעות לתואר שני בדיסציפלינות אלו וכן בפסיכולוגיה וייעוץ בעיסוק.

בקה Tapert / Unsplash

גיוון דומיניקני

הסטודנטים מגיעים מכל רחבי ארצות הברית, אם כי בעיקר מאזור המפרץ ומצפון קליפורניה, ומ -18 מדינות זרות, כולל ברזיל, סין, אירלנד, יפן, רוסיה, ספרד, טייוואן, תאילנד ותורכיה. יותר מ 92 אחוז של סטודנטים לתואר ראשון השתתפו הדומיניקנית לקבל סיוע כספי. גודל הכיתה הקטן מבטיח שכל התלמידים יקבלו הדרכה אישית ממדריכי הסגל שלהם.

אַתלֵטִיקָה

הדומיניקנית מציעה 12 תוכניות intercollegiate בכדורסל גברים ונשים, גברים ונשים של כדורגל, גברים ונשים של גולף, גברים ונשים של קרוס קאנטרי, כדורעף נשים, lacrosse גברים, סופטבול נשים, טניס נשים.

מאז הפתיחה של המדינה- of-the-art קונלן מרכז בשנת 2000, הדומיניקנית נהנתה הצלחה עצומה בתחרות אתלטית. בשנת 2007-2008, נבחרת הכדורסל של הגברים זכתה באליפות החמישית של Cal Pac בשש שנים. נבחרות כדורעף נשים נבחרות כדורגל גם זכה באליפות כנס Cal Cal 2007-2008.

בשנת 2009-10, עבר הדומיניקני מ NAIA כדי NCAA חטיבה II מעמד כחבר במערב הוועידה השקט והפך חבר NCAA השני של חטיבה II 2011-12. Lacrosse גברים הוא חבר של האיגוד הבין לאומי מערבי Lacrosse (WILA).

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Dominican University of California

מאסטר של המינהל עסקים סטודנטים מוכנים להצטיין בסביבה העסקית המשתנה במהירות תחרותי מאוד. מועמדים במנהל עסקים זה בקליפורניה ללמוד באמצעות תיאוריה בפועל, צעד מעבר מודלים עסק ... [+]

סקירה כללית

המעסיקים של היום מחפשים עובדים מעוגלים היטב שיכולים לדבר בשפה הנוכחית של העסק. הם רוצים עובדים שמבינים שכל העסק הוא עסק גלובלי. הם זקוקים לעובדים שמבינים כי קיימות היא חלק בלתי נפרד מהעסקים של היום ומחר. הם מחפשים עובדים שמבינים כי מנהיגות היא לא משהו שמור עבור אלה היושבים סביב הישיבות אבל במקום זה משהו שצריך להתרחש בכל רמות העסק.

עיקרי התוכניתמיקום נוח באזור מפרץ סן פרנסיסקו התוסס כלכלית ותרבותית, קליפורניה. הקמפוס ממוקם 18 ק"מ צפונית לגשר שער הזהב.תוכנית 40 יחידות.אפשרויות משרה מלאה (שנה) או משרה חלקית (שנתיים).קורסי ערב בשבוע ו / או סוף השבוע מציעים גמישות לסטודנטים עובדים.תכנית הלימודים שהתחדשה לאחרונה נותנת מענה לנוף הכלכלי הנוכחי ולצרכים העסקיים ולנהלים.דגש חזק על פיתוח אישי וקריירה.רשת גלובלית רחבה של קשרים בוגרים, ארגוניים, חינוכיים, ממשלתיים ולא ממשלתיים.בקשות סתיו ואביב התקבלו.... [-]
ארצות הברית סן רפאל
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1 - 2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Dominican University of California

MBA שלנו עם ריכוז בתוכנית מנהיגות בריאות מכין אותך עם הכישורים, מיומנויות השוק מונחה, למידה חווייתית הדרושים כדי להוביל, לחדש, ולהפוך את תעשיית הבריאות. ... [+]

סקירה כללית

הבריאות עוברת שינוי חסר תקדים, והתעשייה דורשת יותר מאלה בעמדות הנהגה. היכולת להסתגל לשינוי בסביבה דינמית זו היא חלק בלתי נפרד מבתי החולים ומערכות הבריאות כאחד. המעסיקים דורשים מנהיגים שמבינים את מדיניות הבריאות, את החוקים ואת הטיפול בחולה, וכן מחזיקים בחוש העסקי כדי להבין את הכלכלה, הדינמיקה הארגונית, התכנון האסטרטגי, השיווק והטכנולוגיה הדרושים למערכות הבריאות.

שיתוף פעולה זה בין בית הספר לעסקים של דומיניקן בברוסקי לבין בית הספר לבריאות... [-]

ארצות הברית סן רפאל
ספטמבר 2020
אנגלית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Dominican University of California
Website
טלפון
(415) 457-4440