College of New Jersey

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

אודות TCNJ

College of New Jersey (TCNJ) היא מוסד סלקטיבי ביותר המוכר בעקביות כאחת המכללות המקיפות המובילות במדינה. TCNJ, שנוסד בשנת 1855 כבית הספר הרגיל של ניו ג'רזי סטייט, ושומר על שיעור הסיום השביעי-הגבוה ביותר לארבע שנים בקרב כל המכללות והאוניברסיטאות הציבוריות. הוא מדורג על ידי Money כאחת מ -15 המכללות הציבוריות המובילות "הסבירות ביותר שתשתלם כלכלית", וחדשות ארה"ב

המכללה, הידועה ביופייה הטבעי, ממוקמת על 289 דונמים מרופדים בעצים בפרובינציה יואינג של ניו ג'רזי, בסמיכות לעיר ניו יורק וגם לפילדלפיה. גרעין אמנויות ליברלי חזק מהווה את הבסיס לשפע של תכניות תואר המוצעות באמצעות שבע בתי הספר של המכללה: אמנות ותקשורת; עסקים; חינוך; הנדסה; מדעי הרוח והחברה; סיעוד, בריאות ומדעי התעמלות; ומדע. חמש חוויות חתימה הן סימן ההיכר של חינוך TCNJ. הם כוללים חינוך מותאם אישית, שיתופי פעולה וקפדני; מחקר לתארים מתקדמים, סטאז 'חונך והתנסויות בשטח; למידה מעורבת בקהילה; מעורבות עולמית; ופיתוח מנהיגות.

המחויבות ארוכת השנים של TCNJ לשיתוף פעולה עם סטודנטים סגליים הוכרה בשנת 2015 על ידי המועצה למחקר לתארים מתקדמים, אשר קראה כי המכללה זכתה בפרס הפתיחה "הקמפוס כולו להשלמת המחקר הראשון". בשנת 2006 הוענק TCNJ פרק Phi Beta Kappa - כבוד המשותף על ידי פחות מעשרה אחוזים מהמכללות והאוניברסיטאות באופן לאומי.

TCNJ, חיוני למשימתו, מאמין בכוחה הטרנספורמטיבי של החינוך לפתח הוגים ביקורתיים, אזרחים אחראיים ולומדים ומנהיגים לכל החיים. תכנות מנהיגות מוצעת לאורך כל הקריירה של התואר הראשון, כמו גם תכניות ושירותים אחרים שמכוונים להתפתחות חברתית, רגשית, קריירה, אקדמית, רוחנית ופיזית של הסטודנטים. TCNJ מעודד סטודנטים להרחיב את כישוריהם וכישוריהם באמצעות למעלה מ- 200 ארגוני קמפוס. קבוצות אלה כוללות הופעות של הרכבים, אגודות מקצועיות וכבוד, פרסומי סטודנטים, אחיות ואחיות, וספורט אינטרמוראלי ומועדוני.

הישגים גבוהים ומלגות בכיתה שיקפו את הצלחתם של סטודנטים-ספורטאי סטודנטים College of New Jersey . מאז שנבחרת ההיאבקות של האריות 1978–1979 כבשה את אליפות הקבוצה הראשונה של המכללה הלאומית לספורטאים באוניברסיטה (NCAA), TCNJ ביססה את עצמה כאחת התוכניות המוצלחות ביותר במדינה בליגה III, וזכתה ב -40 קבוצות ו -49 אליפויות NCAA בודדות.

TCNJ רושם כ -7,400 סטודנטים כולל 6,790 סטודנטים לתארים מתקדמים ו -610 סטודנטים לתארים מתקדמים.

אופי

מכללת מגורים ציבורית סלקטיבית במיוחד המתמקדת בחוויה לתואר ראשון. שבעה בתי ספר - אמנויות

עובדות

הרשמה לתואר ראשון כ 6,580 סטודנטים במשרה מלאה.
גודל כיתה ממוצע 21 סטודנטים
יחס סטודנטים-פקולטה 13: 1
סטודנטים טריים בקמפוס 95 אחוז
שימור פרשמן לסופומור 93 אחוז
שיעור סיום הלימודים 87 אחוז
ציון SAT ממוצע 1228 למודעות כלליות (קריאה ביקורתית ומתמטיקה בלבד)
אתלטיקה מדורגת בעקביות בין מיטב התוכניות של ה- NCAA Division III במדינה.
גיוס מעסיקים בקמפוס 400

קַמפּוּס

קמפוס המושבה הגאורגי של TCNJ תופס 289 דונם מעוצבים בפרברי יואינג, ניו ג'רזי. המכללה נמצאת במרחק של כקילומטר וחצי מטרנטון, בירת המדינה, 10 מיילים מפרינסטון, ושעה נסיעה גם מפילדלפיה וגם מניו יורק.

דיור

תשעים וחמישה אחוז מהמתקדמים שוכנים בקמפוס, ושנתיים דיור מובטחות לכל התלמידים החדשים במשרה מלאה. 14 אולמות מגורים מספקים מגוון מגורים למגורים לכלל התלמידים, כולל אנשי כניסה עליונה.

משימה

College of New Jersey , מוסד ציבורי בעל הכרה לאומית שנוסד בשנת 1855 כבית הספר הרגיל של ניו ג'רזי, הוא מכללה ראשונה לתואר ראשון ולמגורים, עם תכניות לתארים מתקדמים. העיסוק באומנויות הליברליות, החינוך המותאם אישית, השיתופי והקפדני של TCNJ מעסיק סטודנטים ברמה הגבוהה ביותר בתוך הכיתה ומחוצה לה. TCNJ מאמין בכוחה הטרנספורמטיבי של החינוך לפתח הוגים ביקורתיים, אזרחים אחראיים ולומדים ומנהיגים לכל החיים. המכללה מסמיכה את הסטודנטים, אנשי הצוות והפקולטה המגוונים שלה לקיים ולהעצים את הקהילות שלהם מקומית וגלובלית. StockSnap / Pixabay

חָזוֹן

TCNJ יציע חינוך שאין שני לו בקהילה תוססת, שיתופית ומכילה של לומדים שישימו חותם מובהק על העולם. על ידי מילוי הערכים שלנו, אנו נשמש דוגמא לאומית להשכלה גבוהה בציבור, ואנחנו נעשה זאת תוך מחויבות לנגישות ולמחיר הזולה.

ערכים

אקסלנס

 • אנו מודים לתלמידים מוכשרים מאוד, אותם אנו מאתגרים לגלות ולהגשים את הפוטנציאל שלהם.
 • אנו מגייסים את אנשי הסגל, הצוות והמנהלים האיכותיים ביותר שיש להם את המומחיות והניסיון לחונך ולאתגר את הסטודנטים שלנו.
 • אנו תומכים בחדשנות וניסויים וממשיכים לבנות על ההישגים שלנו. אנו מחזיקים בציפיות הגבוהות ביותר לעצמנו ותומכים זה בזה בהשגתם.

אירוסין

 • אנו מעודדים סטודנטים, אנשי סגל ואנשי צוות להמשיך את סקרנותם ותשוקתם בתוך הכיתה ומחוצה לה.
 • אנו משתפים פעולה על פני גבולות משמעתיים ומבצעיים כדי לנצל את כל נקודות החוזק שלנו.
 • אנו עובדים יחד כדי להעשיר את הקהילות המקומיות, הלאומיות והעולמיות שלנו.

יושרה

 • אנו מתייחסים אחד לשני במלוא הכבוד.
 • אנו פועלים מבחינה אתית ולוקחים אחריות על הבחירות שלנו.
 • אנו עובדים יחד ברוח של הוגנות, שיתוף פעולה ושקיפות.

כוללנות

 • אנו מכירים בערך הייחודי של כל אחד מחברי הקהילה שלנו.
 • אנו מאמינים כי קהילה המורכבת מאנשים עם רקע, נקודות מבט ויכולות מגוונות מקדמת למידה ומעורבות.
 • אנו מחויבים לבנות קהילה מגוונת ומכילה.

השתקפות עצמית

 • אנו מעריכים את נוהלינו בכיתה, בקמפוס ובקהילה.
 • אנו מטפחים דיאלוג מתמשך בקמפוס בכדי להבטיח שאנו דבקים במשימה, בחזון ובערכים שלנו.
 • אנו עוקבים באופן שגרתי אחר הקצאת והוצאות המשאבים שלנו על מנת להבטיח כי אנו תומכים בסדר העדיפויות וכי אנו אחראים מבחינה פיננסית.

מיקומים

עיריית יואינג

כתובת
2000 Pennington Road
עיריית יואינג, ניו ג'רזי, ארצות הברית