Read the Official Description

AACSB Accredited

שליחותו של הממונה על המכללה למנהל עסקים הציבור קליפורניה סטייט סן ברנרדינו היא ליצור קהילה לומדת ממוקד סטודנטים שמכין את התלמידים להיות יצרניים בעסקים, בממשלה, בחברה גלובלית. אנו מספקים תוכניות לתואר ראשון ושני איכות המשפיעים פיתוח של התלמידים באופן חיובי כאנשי מקצוע. אנו שמים בעדיפות על מצוינות בהוראה כי הוא משופר על ידי המחויבות של סגל להמשך התפתחות מקצועית, תרומות רוחניות ושירות.

התרומות הרוחניות של הסגל תהיינה בעיקר שילוב של מחקר יישומים או תרומות לתרגל ולמידה או מחקר פדגוגי. אנו משרתים ציבור סטודנטים תרבותי גלובלי מגוון ידי הכנת התלמיד להתמודד עם משתנים בסביבה מגוונת. באמצעות שירות לקהילה, שותפויות ויוזמות, המכללה משמשת כמתווך לחילופי ידע ומומחיות בין האוניברסיטה, לתושבי האזור, והעולם הגדול.

מעורבות קהילתית עם התוכניות שלנו על סן ברנרדינו ו - קמפוסים בפאלם דזרט תוצאות התמחויות והזדמנויות למידת שירות רבות עבור תלמידינו. לעומת זאת, אתה יכול לסמוך על הבוגרים שלנו להפוך את העובדים שלך, ובסופו של דבר הצוות הניהולי שלך. אנחנו רוצים לעבוד איתך בפיתוח כוח עבודה וכלכלה המאפשרת באזורנו למשוך ולשמור מקומות עבודה איכותיים. אולי אתה תהית מה שאתה יכול לעשות. הנה עשרה דברים שאפשר לעשות עכשיו כדי לתמוך במשימה שלנו כקהילה למידה ממוקדת-תלמיד:

  • לתרום לקרן אקסלנס המכללה
  • לארח אירוע Networking CBPA בוגרים בבית או בעסק שלך
  • הצטרף ברית עסקית עבור קישורים שוטפים המכללה, התלמידים שלה ואנשי סגל
  • בואו בקמפוס לדבר עם קבוצה קטנה של תלמידים בפגישת ייעוץ קריירה שבועית
  • לתרום לקרן המלגות לסטודנטים
  • התנדבות לחלוק את המומחיות שלך על ידי דיבור בכיתה כמו "פרופ 'ליום אחד"
  • מנטור תלמיד התמחות 10 שבועות בארגון שלך, מורכב 150-200 שעות עבור 4 יחידות של זכות אקדמית
  • למנות "מנהלים נכבדים Arrowhead" ראויים או "רוח של יזמות" מתחרה
  • בקש סגל להביא צוות סטודנט לפרויקט בכיתה כדי להתמודד עם אתגר מעשי אתה בפנים
  • מגישים על ועדה מייעצת במכללה, או לעזור לייעץ ורבו ארגון סטודנטים בתחום שלך

מידע לנרשמים

המכללה למינהל עסקים ומינהל ציבורי בבית קאל המדינה סן ברנרדינו הפיק למעלה מ 16,000 בוגרים, מעל 65% מהם חיים האימפריה Inland, גדל הכלכלה המשגשגת זה של דרום קליפורניה. האוכלוסייה גדלה במהירות, ובכך נותנת הזדמנות נאותה הבוגרים שלנו ליישם את רוח היזמות שלהם בתחומים כמו עסקים קטנים, הפצה, MNCs ושירות ציבורי. אנו בוגרים מנהיגי קהילה!

בסקר האחרון של בוגרי עסקים ומנהל ציבורי, מעל 95% השיבו "כן!" כי הם היו ממליצים לנו לחבר או קרוב משפחה שוקל תוכנית המוצעים CSUSB. כל ארגון יהיה גאה אחוזי התמיכה כה גבוהים. לנרשמים, אני מזמין אותך לבקר בקמפוס שלנו. זה יפהפה! קח קצת זמן כדי לשמוע על הזדמנויות שלך לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם סגל ללטש את כישורי המנהיגות שלך דרך ארגוני הסטודנטים פעילים רבים. המטרות שלך ואת החזון שלנו עשויות להיות זהה משחק שזה עבור הסטודנטים לתואר הראשונים הנוכחיים שלנו 2700 ו 500 בוגר.

איכות היא המילה לתאר 17 הריכוזים הראשונים השונים שלנו, ה- MBA, ואת MPA, שמעיד הסמכות כפולות: AACSB (האגודה לקידום קולגייט בתי ספר למנהל עסקים) ו NASPAA (איגוד הלאומי של בתי ספר לענייני הציבור ומדינה ומנהל).

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

AACSB שלנו (האגודה לקידום קולגייט בתי הספר למנהל עסקים) תכנית MBA הוסמכה מהמכללה למנהל עסקים ציבורי (CBPA) ב קליפורניה סטייט בסן ברנרדינו (CSUSB) מציע סגל איכותי, תכנית ל ... [+]

AACSB שלנו (האגודה לקידום קולגייט בתי הספר למנהל עסקים) תכנית MBA הוסמכה מהמכללה למנהל עסקים ציבורי (CBPA) ב קליפורניה סטייט בסן ברנרדינו (CSUSB) מציע סגל איכותי, תכנית לימודים מתאימות, פעמים בכיתה נוחות והוא רוב התכנית הוסמכה סבירה בדרום קליפורניה.

הידעת כי המכללה שלנו היא אחד הטוב ביותר בעסק? עם לאומי והכרה עולמית, כולל:

ה- US News & World Report מפורט CSUSB בין "בתי ספר הגראד ביותר, עסקים" בשנת 2014, 2015, ו -2016. סקירה פרינסטון מדורגת CSUSB כאחד "295 Best הספר למנהל עסקים" ברציפות בשנת 2013, 2014 ו 2015. מנכ"ל המגזין ממשיך להיות מדורג CSUSB בין "תוכניות Top 20 MBA" (2013, 2014, 2015, ו -2016) כולל פרס חדש נדבך אחד ב -2016. הצבא טיימס פרט תכנית MBA שלנו כמו "הטוב ביותר עבור חיילים משוחררים" עבור השנה השלישית ברציפות (2013, 2014, ו -2015). ... [-]
ארצות הברית San Bernardino
September 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
4 - 18 חודשים
בקמפוס
מקוונים
למידע נוסף באנגלית