קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

ברוכים הבאים המכללה עסקים

אנו מכינים את התלמידים להיות עבודה מוכנה.

הסגל שלנו, הצוות, במסגרות אקדמיות, וכן חוגים, כל אלה תורמים לתלמידים לפתח לקבל את הכישורים, הידע, ונטיות להצלחה.

אנו מציעים מגוון רחב של תוכניות מצוינות, ארגוני סטודנטים, ואנשי סגל וצוות. אנחנו נותנים לתלמידים את ההזדמנות ללמוד את המיומנויות וידע שתסייענה להם להיות עבודה מוכנה להיות תרומה חיובית לקהילתם.

כאן תוכלו ללמוד את הידע, הכישורים, התמדה, וחוסן כי נדרשים להשיג קריירה גדולה. אנו מציעים תמיכה מצוינת; סגל נגיש, חונכים עמיתים ומורים, וצוות מועיל. אז הצטרפו אלינו ולהביא סקרנות, האנרגיה שלך, ומתוך כוונה לתת אותו שלך הטוב ביותר. אנחנו להוטים לעבוד איתך.

מה סטודנטים ימצאו כאן

תוכנית עסקית יוצאת מן הכלל

אחד משבע מכללות ביתם של הגדולות הגדולה בקמפוס מדינת צ'יקו, מכללת העסקים היא אחד רק 15 אחוזים מכלל בתי הספר למנהל העסקים ברחבי העולם ועומדים בסטנדרטי ההסמכה הגבוהים שנקבעו על ידי האיגוד לבתי ספר קולגייט מראש של עסקים (בינלאומי AACSB ). אנחנו מוכרים כמובילת הצטיינות בהוראה, מחקר יישומים, ונכון עבודת סטודנט.

תוכניות חתימה ייאמן

תוכניות החתימה שלנו להתבלט מהמתחרים מוכרים נרחב כמו כמה מן הטובים ביותר. הם מציעים לתלמידי ההזדמנות לפתח skillsets שלהם אישי ומקצועי תוך מאותגר דרך בתחרויות מקומיות, אזוריות, ולאומיות, לעבוד על פרויקטים קהילתיים, התמחויות, פרויקטים מחקריים עם פרופסורים, ועוד.

בוגרים מעורבים ייעודיים

הסטודנטים שלנו אוהבים את מכללת עסקים, וכפי בוגרי מסירותם מראה דרך אירועים כמו מנהלים בקמפוס, ע"י השתתפות במועצה המייעצת העסקית שלנו, ונעשה חברי אגודת המגדל לתמוך בנו ולתת בחזרה.

סביבת למידה בטוחה ותומכת

יחס אישי ממרצים, אישית אקדמי מייעץ, ומועדוני סטודנט פעילים להבטיח קשר אישי בין סטודנטים ואנשי סגל. סטודנטים בינלאומיים נתמכים על ידי צוות אכפתיות זה מוקדש ביצוע אחד ניסיון צ'יקו שלהם כי הם מוקירים למשך כל החיים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

California State University, Chico - College of Business

CSU, תוכנית MBA צ'יקו מברך יישומים משני סטודנטים מקומיים ובינלאומיים שיש להם מוטיבציה ללמוד את הכישורים והידע הדרושים להם כדי להפוך למנהלים מוצלח. למרות שחלק ניסיון עסקי ... [+]

המכללה למינהל עסקים באוניברסיטת קליפורניה, צ'יקו מציע קורסים עסקים לתואר שני כדי שאפתן ועבודה אנשי עסקים. סטודנטים מצטטים את המוניטין האזורי החזק של בית הספר, בדגש על פיתוח מיומנויות צוות, ותכנית לימודים המתמקדים בפיתוח מיומנויות מעשיות כסיבות שלהם לבחירה להמשיך תואר עסקים בוגרים צ'יקו מדינה.

CSU, תוכנית MBA צ'יקו מברך יישומים משני סטודנטים מקומיים ובינלאומיים שיש להם מוטיבציה ללמוד את הכישורים והידע הדרושים להם כדי להפוך למנהלים מוצלח. למרות שחלק ניסיון עסקי הוא הציע, כי אין חובה לעשות וסטודנטים לא צריך תואר העסק לתואר ראשון. סטודנטים שאינם בעלי תואר ראשון עסקים יצטרכו לנקוט בשורה של קורסים להתכונן תכנית למנהל העסקים שלהם.... [-]

ארצות הברית צ'יקו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MBA Program International Student Testimonial