קרא את התיאור הרשמי

California International Business University ( CIBU ) נוסדה בשנת 1995 כמו בית הספר הבינלאומי לניהול (ISM), תאגיד ללא מטרות רווח בקליפורניה. בשנת 2002, כדי לצמצם בלבול עם מוסדות דומים, ISM שינתה את שמה לבית הספר קליפורניה לניהול בינלאומי (CSIM). בשנת 2008, בעקבות הסמכה והוספה של תוכנית הדוקטורט שלנו, CSIM השתנה לאוניברסיטת California International Business University . CIBU הוא אחד רק כמה אוניברסיטאות בינלאומיות מוכר, פרטית, בינלאומית. אנו מחפשים סטודנטים מוסמכים בודדים ושותפות גלובלית עם אוניברסיטאות ומכללות מוכרות.

CIBU

מתגאה בכך שהיא מציעה תשומת לב אישית מפרופסורים בכיתות קטנות ומגוון של תוכניות ושירותים אקדמיים. CIBU הוא בית ספר לעסקים עם אופי בינלאומי באמת כמו סטודנטים המייצגים יותר מ 80 מדינות השתתפו התוכניות שלנו. זה מספק לתלמידים שלנו את ההזדמנות לחוות סביבה רב לאומית לאומיים שונים כאשר הם ממשיכים את המטרות החינוכיות שלהם מלווה ברוח יזמית עכשווית. המוסד שלנו מוכר על ידי המועצה להעצמת מכללות ובתי ספר עצמאיים (ACICS), 750 First Street NE, Suite 980, Washington Washington 2000 - 4241, (202) 336-6780, כדי להעניק תארים לתואר ראשון, תארים לתארים ודוקטורט. ACICS מופיע כסוכנות מוכר מוכר ארצית על ידי מחלקת החינוך של ארצות הברית והוא מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה ההסמכה (CHEA). בנוסף, בית ספר זה מקבל אישור להרשמת סטודנטים זרים עולים על ידי לשכת שירות האזרחות וההגירה של ארצות הברית. מרכזים חינוכיים של ארה"ב הם הרשת של משרד החוץ האמריקאי, המונה למעלה מ -400 מרכזי ייעוץ ב -170 מדינות, שנועדו לסייע לסטודנטים מקומיים למצוא את המכללה או האוניברסיטה המתאימים בארה"ב. אנו מעודדים אותך לבקר במרכז המקומי שלך לקבלת מידע על בחירת המכללה או האוניברסיטה בארה ב "העונה על צרכיך, הבנתם והכנתם לבחינות הקבלה הנדרשות, סיוע בתהליך הקבלה, ייעוץ בנושא סיוע כספי ללימודים, הכנה לתלמיד תהליך ויזות, ואוריינטציות לפני היציאה.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

California International Business University

תוכנית MBA שצוין ביזמות ומנהיגות. חינוך מותאם אישית בכיתה בכיתה קטנה ומגוונת. ... [+]

תוכנית הלימודים הפופולרית הזו מכינה סטודנטים לקריירה בניהול עסקים ומספקת להם את הכישורים הדרושים ואת האוריינטציה הגלובלית להצליח בשוק הבינלאומי. אפשרויות הבחירה מכוונות את התלמידים לסביבה הגלובלית המשתנה ומהירה ולספק לתלמידים הבנה של הכוחות הכלכליים, החברתיים והטכנולוגיים המעצבים את השווקים העולמיים כיום.

דרישות הקבלה

המועמדים חייבים להיות בעל תואר ראשון מ CIBU , מוסד או מוכר על ידי איגוד אזורי או לאומי מוכר על ידי משרד החינוך האמריקאי, או מוסד זר, מורשה ומוסדר על ידי סוכנות הפיקוח המתאים בארץ המוצא. תארים זרים יבדקו כדי לקבוע אם הם עומדים בדרישות האקדמיות הנדרשות. ניתן להעביר קרדיטים וקורסים ממוסדות זרים CIBU מוקדם לאחר הערכה מעמיקה של הזכאות בהתאם CIBU של CIBU . אנשים רשאים להעביר (עד 10 יחידות רבעוניות) מעבודה קודמת באישור הדיקן לעניינים אקדמיים או מי מטעמם. מיומנות אנגלית מינימלית לסטודנטים בינלאומיים היא כדלקמן: TOEFL (iBT) -79; IELTS-7.0; או TOEIC-750. CIBU אינו דורש מבחן GRE או GMAT.... [-]

ארצות הברית סן דייגו
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
15 - 18 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
CIBU – California International Business University
550 West B Street

San Diego, קליפורניה, 92101 US
מדיה חברתית