קרא את התיאור הרשמי

קונסורציום של אוניברסיטאות בוטיק מסייע לתלמידים להשיג התקדמות כלכלית וחברתית דרך גישה ממוקדת סטודנט לחינוך. המכללות הקטנות שלנו מאפשרות לנו להציע שירותי תלמיד יוצא דופן, אישיים וגמישים כמו גם חינוך איכותי במחיר סביר.

אוניברסיטת הברית ארצות

בקמפוס, באינטרנט, ואפשרויות בלנדד

הצלחה השגת באמצעות חינוך ממוקד-תלמיד אזורי מוכר ממוקם בסן דייגו, קליפורניה סטודנטים מגוונים

אוניברסיטת הברית ארצות ממוקמת בפינה הדרומית-מערבית של ארצות הברית: יפה בסן דייגו, קליפורניה. החופים היפים של סן דייגו ותרבות הבינלאומית למשוך מבקרים מכל רחבי העולם. סן דייגו היא מדורגת כאחת הערים המבוקשות ביותר בארה"ב המבוססות על מזג אוויר, בילוי, עסקים, תרבות והזדמנויות.

באוניברסיטת הברית ארצות הוסמכה אזורי, אנו גאים על העקרונות של חינוך ממוקד-תלמיד; חינוך שבקהילת האוניברסיטה כולו מוקדש להצלחה של כל תלמיד ותלמיד. אנו מדגימים מסירות זו דרך כיתות קטנות המבטיחות לא תלמיד נשארו מאחור, שיעורי שכר לימוד סבירים שהופכים את החינוך נגיש לאנשים מכל המעמדות והלאומים, וסטודנטים מגוונים שמקדמים הכללה והבנה בכיתה, הקהילה והעולם.

אוניברסיטת הפוטומק

בקמפוס, באינטרנט, ולנדד אפשרויותינו להוביל אותך לעתיד שלך. אנו חוגגים את ההצלחה שלך.

אזורי מוכר מקומות בוושינגטון ובווינה, וירג'יניה גמיש לסטודנטים בכל לוחות הזמנים

אוניברסיטת הפוטומק מציעה אווירה רב-תרבותית תוססת. הוא ממוקם בלב הליבה של בירת ארה"ב, וושינגטון; גם הבית של מפקדות של ארגונים רבים מובילים, ארגונים ללא כוונת רווח, ארגונים בינלאומיים, ושגרירויות מכל רחבי העולם.

תלמידים יכולים להשתתף בשיעורים באוניברסיטה בוושינגטון, וירג'יניה או באינטרנט. יש אוניברסיטת הפוטומק יתרונות רבים עבור תלמידים עם חייהם עסוקים. ללא קשר לדרישות התזמון שלך, האוניברסיטה של ​​שותפי הפוטומק עם כל תלמיד כדי לספק את הכלים ומשאבים לחוויה חינוכית מותאמת אישית שעונה על הצרכים שלך.

לונדון מכללה לעסקים בינלאומיים ללימודים

ממוקם בלב של מרכז לונדון, אנגליה יישום, ניסיון, והתמחויות זמינות קמפוס בינלאומי עם ניסיון הגלובלי

לונדון המכללה לעסקים בינלאומיים ללימודים (LCIBS) היא מכללה פרטית ממוקמת בלב של מרכז לונדון. LCIBS יצר סביבה שבה סטודנט יכול להרוויח גם ידע מעשי וביקורתי של הנושא הנבחר שלהם, כמו גם להיות חלק מסביבה גלובלית אמיתי. יש לנו תוכניות שמכסות עסקית, ניהול בריאות, חשבונאות / מימון, שיווק, יחסי ציבור וניהול ספורט. מה קובע LCIBS מלבד כל מכללת HE אחרת הוא כיצד מדיניות ואתיקה ציבוריות לחזק את כל התוכניות שלנו.

UBIS

בקמפוס, באינטרנט, ואפשרויות בלנדד

בינלאומי מוכר ממוקם בלב של ז'נבה, שוויץ - בירת עסקים של העולם הזדמנויות גלובליות בלעדיות

UBIS ממוקם בלב הליבה של ז'נבה, שווייץ, ללא ספק אחד מהבירות המשפיעות ביותר בעולם. UBIS נותן לך את הבחירה של לימוד הפיזי בGeneva- התוסס, בירה-או עסקית הגלובלית ללמוד באינטרנט. האוניברסיטה מציעה תואר ראשון וUBIS מעלות שני במנהל עסקים ויחסים בינלאומיים.

UBIS נרשם כיום תלמידים מכ -40 מדינות שונות, והוא שותף פעיל של יותר מ -35 תוכניות שיתוף פעולה במדינות רבות אחרות. דינמיקה אלה ליצור מעלות והזדמנויות ייחודיות מותאמים לתת מענה לדרישות של עסקים וארגונים לקריירה גלובלית בלעדיות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Boutique Universities Consortium

תכנית Executive MBA בבית ארצות הברית האוניברסיטה משלבת התאוריה והסטודנטים-המאפשר תרגול כדי ליישם את מה שהם למדו. סטודנטים יכולים גם לעבוד התמחות או עבודה הקשורים לתחום לי ... [+]

תכנית Executive MBA בבית ארצות הברית האוניברסיטה משלבת התאוריה והסטודנטים-המאפשר תרגול כדי ליישם את מה שהם למדו. סטודנטים יכולים גם לעבוד התמחות או עבודה הקשורים לתחום לימודיהם, בעוד בבית הספר, באמצעות CPT שלהם. תכנית זו משלבת אוכלוסיית סטודנטים בינלאומיות בעיקר עם סטודנטים מקומיים המאפשרים הם הקבוצות של סטודנטים את ההזדמנות לחלוק חוויות העבודה המגוונת שלהם.

ארצות הברית האוניברסיטה ממוקמת בסן דייגו היפה, קליפורניה. USU הוא אוניברסיטה ברמה עולמית, המציע גם שיעורים מקוונים ולמידה בקמפוס. ישנם מאות עסקים מקומיים וחברות המציעים תלמידים והזדמנויות הבוגרים ניסיון בעולם האמיתי, מחקר תוך כדי לימוד או תעסוקה לאחר סיום הלימודים. אנו מדגימים את מסירות שלנו תלמידינו באמצעות תלמידים בכיתות קטנות המבטיחים אף תלמיד לא נשאר מאחור. אנחנו שומרים על שיעורי לימוד סבירים שהופכים חינוך נגיש. סן דייגו היא ביתם של סטודנטים מגוונים שמקדמים הכללה והבנה בכיתה, בקהילה, בעולם. ארה"ב אונ' היא דקות מן החופים יפים ויש לו שנת אקלים כמעט מושלמת. קבלת התואר שלך יכול להיות מהנה ב- US האוניברסיטה. ... [-]

ארצות הברית ארה"ב מקוונת סן דייגו שווייץ שווייץ און ליין וושינגטון הממלכה המאוחדת לונדון ג'נבה  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

MBA

Boutique Universities Consortium

"הפוטומק MBA - לונדון", תכנית ה- MBA באינטרנט עם הרצאה משלימה שבועית לימדה על ידי קולג 'בלונדון של עסקים בינלאומיים ללימודים. ניתן להשלים לונדון קטנה כמו 18 חודשים מלונדו ... [+]

האוניברסיטה של ​​הפוטומק מדורגת # 2 בארה"ב עבור "מכללות קטנים שעולות המעטה אבל לקצור את מרבית הרווחים" על פי הרחוב, המגזין הכלכלי. עבור האולטימטיבית גמישות, סטודנטים הפוטומק יכול לקחת את כל הקורסים שלהם MBA באינטרנט - בכל מקום ובכל זמן, כולל ברמה הבינלאומית. תואר ארה"ב MBA חזק יכול לעשות את ההבדל בקריירה שלך. סטודנטים אעבוד עם סגל נהדר, לימודים ומטלות חזקים עם יישום בעולם האמיתי. התואר השני במנהל העסקים המקוונים שלנו מציעים את הנוחות של זמן, מיקום וקצב תכנית. אלה הם הגורמים שאנו רואים לתרום להצלחה הכוללת של המוסד שלנו ולסייע לתלמידים שלנו לאזן את החיים שלהם עם החינוך שלהם.... [-]

הממלכה המאוחדת לונדון ארצות הברית ארה"ב מקוונת שווייץ שווייץ און ליין סן דייגו וושינגטון ג'נבה  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Boutique Universities Consortium

בוגרי ריבונו של תכנית למנהל עסקים יהיו מוסמכת התחומים של עסק: חשבונאי ופיננסי, ניהול, שיווק ותפעול. ... [+]

האוניברסיטה של ​​הפוטומק מדורגת # 2 בארה"ב עבור "מכללות קטנים שעולות המעטה אבל לקצור את מרבית הרווחים" על פי הרחוב, המגזין הכלכלי. הפוטומק מציעה תכנית הלימודים לתואר המלאה MBA בשני מקומות נוחים. התלמידים יכולים גם לבחור לקחת קורסים שלהם בלב וושינגטון או על הקמפוסים וינה, וירג'יניה. עבודת הסגל ועובדי הפוטומק בנפרד עם כל אחד התלמידים שלנו להקים מסלול אקדמי המספק כמיטב יכולתו או צרכיה, וכיצד צורכים אלה מתייחסים הלימודים שלהם, כמו גם מטרות המקצועיות האולטימטיבית שלהם.... [-]

ארצות הברית ארה"ב מקוונת וושינגטון שווייץ שווייץ און ליין סן דייגו הממלכה המאוחדת לונדון ג'נבה  + 5 יותר
ספטמבר 2020
אנגלית
18 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית