קרא את התיאור הרשמי

על אודות

מכללת נוריס וינסנט מציעה עסקים לתואר ראשון ולתואר שני ברמה עסקית בעסקים באמצעות המחלקה לחשבונאות, כלכלה ומנהל או מחלקת ניהול ושיווק. בנוסף, המכללה מציעה את ההזדמנות עבור סטודנטים ASU עם כל הגדולות להשתתף בתוכנית עטורת הפרסים של חיל האוויר האמריקני ROTC באמצעות המחלקה ללימודי חלל.

הצעות תוכנית אקדמית

המכללה מציעה מגוון של תוכניות לתואר ראשון לתואר ראשון המוביל לתואר ראשון במינהל עסקים (BBA):

  • חשבונאות
  • מימון (כולל אפשרות לתכנון פיננסי)
  • הַנהָלָה
  • שיווק
  • עסקים בינלאומיים
  • מערכות ניהול מידע

התואר השני של המכללה כולל:

  • תואר שני בחשבונאות מקצועית (MPAc)
  • תואר שני במנהל עסקים (MBA)

ASU עסקים קטנים מרכז הפיתוח

ASU Small Business Development Center (SBDC) משחק תפקיד מכריע בטיפוח הצמיחה וההצלחה של עסקים קטנים באזור 10 המחוז סביב סן אנג'לו אשר כוללת את אזור השירות שלה. SBDC גם מספק הזדמנויות עבור סטודנטים עסקים ASU להשיג ניסיון בעולם האמיתי עבודה עם לקוחות SBDC להשיק או לשפר את העסק הקטן שלהם.

המרכז להצלחה סטודנטים

המכללה למנהל עסקים יצרה את המרכז להצלחה של סטודנטים כחלק מיוזמה רחבה לקידום הישגי התלמידים על ידי מתן שירות טוב יותר לתלמידים שלנו. יועצים של CSS הם יותר מאשר רק יועצים אקדמיים; הם גם מציעים עצה יקר על כל הקמפוס שירותים ומשאבים הזמינים לקולג 'לעסקים סטודנטים.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Angelo State University College of Business

תוכנית תואר שני במינהל עסקים (MBA) מספקת הדגש חינוכי על מנהיגות, מציעה פרספקטיבה רחבה של עסקים, והיא נועדה לפתח ולשפר את הכישורים העסקיים והידע שהם בעלי ערך למנהלים, למנה ... [+]

על אודות

תוכנית תואר שני במנהל עסקים (MBA) מספקת הדגש חינוכי על מנהיגות, מציעה נקודת מבט רחבה של העסק, והיא נועדה לפתח ולשפר את הכישורים העסקיים והידע שהם בעלי ערך למנהלים, למנהלים ולמנהלים. התכנית כוללת: קורסים בחשבונאות, שיווק, ניהול, כספים, כלכלה, סביבה משפטית וחברתית של עסקים, ניתוח נתונים ומערכות מידע ניהוליות. האתיקה העסקית והעסקית הבינלאומית משולבת לאורך כל התכנית.

דרישות הקבלהתואר ראשון מאוניברסיטת מוסמכת2.5 או יותר GPA הכולל או האחרון 60 שעות430 או ציון GMAT טוב יותר (GMAT ויתר עם 3.0 או יותר GPA או 3 שנים ניסיון עסקי משמעותי)קורות חיים מקצועייםתנאים מוקדמים... [-]
ארצות הברית San Angelo
אוגוסט 2019
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Angelo State University College of Business

MBA עשוי גם להסתיים עם התמחות בניהול בריאות. התמחות זו נועדה לפתח ולשפר ידע עסקי ומיומנויות המתאימים למנהלי שירותי בריאות, למנהלים ומנהלים בארגונים ציבוריים או פרטיים. ... [+]

MBA עם התמחות בניהול בריאות

MBA עשוי גם להסתיים עם התמחות בניהול בריאות. התמחות זו נועדה לפתח ולהגביר את הידע והמיומנויות העסקיים המתאימים למנהלי מערכת הבריאות, למנהלים ולמנהלים בארגוני בריאות ציבוריים או פרטיים. בנוסף לידע ולמיומנויות העסקיים הכלולים בתוכנית MBA סטנדרטית, התמחות זו מציעה הכשרה נוספת בתחומים הבאים:

היבטים משפטיים ואתיים של בריאותניהול פיננסי בריאותפעולות בריאותתקשורת בריאותית במקום עבודה מגוון.... [-]
ארצות הברית San Angelo
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
14 חודשים
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Norris-Vincent College of Business
Website
טלפון
1-800-946-8627