Sciences Po Tunis

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

Accreditations ושותפויות

המכון למדעי המדינה בתוניס מפתחת שותפויות בפרויקטים יוקרתיים בשיתוף עם מוסדות וגופים בינלאומיים, האיגוד הבינלאומי למדע המדינה, האגודה האירופית להגנה על זכויות אדם, אגודת הסוציולוגית ובהתאחדות הצרפתית מדע המדינה.

כנסים, פגישות, חילופי והתערבויות של פרופסורים ומומחים, מאורגנים בבית הספר בשיתוף עם מוסדות, בתי ספר ואוניברסיטאות שותפים של המכון למדעי המדינה בתוניס.

התוכניות של המכון למדעי המדינה מאושרות על ידי משרד החינוך הגבוה ולמחקר מדעי בתוניסיה, אלא גם על ידי EABHES, אירופאית Accriditation מועצה העליונה בתי ספר לחינוך, המאפשר הכרה אירופאית ובינלאומית.

EABHES הוא גוף ההסמכה המאפשר יישום המלצות האירופי על résulatant ההשכלה הגבוהה של הצהרת בולוניה מ -19 ביוני 1999 עומדת בתקנות ונהלים שנקבעו על ידי הדירקטוריון שלה.

ניידות של סטודנטים מחו"ל:

פתיחות בינלאומיות אשרו ידי ניידות המציעה לתלמידים שלנו את ההזדמנות לבלות סמסטר או שנה בחו"ל למדעי Po בצרפת ובתי ספר שותף ואוניברסיטות ברחבי העולם.

ההקשר האירופי של האוניברסיטה מאפשר לסטודנטים לעבוד בסביבה בינלאומית, שמאפשרים לו להיפתח לעולם וללמוד על תרבויות אחרות באמצעות תוכניות שפותחו בשיתוף עם השותפים וההכשרה שלנו rependant הנורמות והסטנדרטים של בתי ספר הגדולים באירופה.

בכל שנה, באוניברסיטת תוניס האירופי בברכה סטודנטים בני לאומים שונים, אשר מאפשר לתלמיד להתפתח בהקשר רב-תרבותי.

תוכניות רבות תחומיות ופדגוגיה חדשנית

הכשרה רבה תחומית:

ההוראה שפותחה במכון למדעי המדינה של תוניס, קשורה במצב אימונים האליטה הכולל את הנושאים כלכליים הגיאופוליטית החדשים של הרגע.

הוראה ניזון מצוינות במחקר, תרבות בגישה רב-תחומית במשפט של מדעי החברה המפגיש מדע פוליטי כלכלה, ניהול-תקשורת מידע.

תוכנית מקצועית:

גורמים רשמיים מקצוע המעורבים בהוראה בצורת הרצאות ועבודה מכוון, הם להנחות תלמידים במהלך וההתמחות שלהם ולגייס בסוף האימון שלהם.

מחקר וחדשנות פדגוגית:

באותו צד של המכון למדעי המדינה של תוניסהמרכז למחקר של האוניברסיטה האירופית של תוניס מציע מרחב חשיבה והעבודה עבור פרופסורים וחוקרים, סטודנטים ואנשי מקצוע שמטרתה לתרום זכויות כלכליות, פוליטיות חדשות וחברתיות בתוניסיה ואת ברמה בינלאומית.

המוסדות האירופיים וארגוני שותפים בינלאומיים של המכון למדעי המדינה של תוניס המעורבת באופן פעיל במחקר הם מרכיב חשוב של התפתחות.

החברה האזרחית, ארגונים לא ממשלתיים, קרנות ועמותות גם לתרום לתוכניות השונות של המכון למדעי המדינה בתוניס.

עלית, תחשוב תוניס Po למדעי טנק:

"עלית" היא מעבדה של רעיונות מאונ' אירופאי המכון ללימודים פוליטיים של קבוצת תוניס (המכון הראשון למדעי המדינה בתוניסיה), בשיתוף עם הרשת הבינלאומית למדע המדינה, "הפוליטי הבינלאומי מדע אגוד "ושיתוף פעולה אקדמית מובילה.

לאחר ההצלחה של הכנס הבינלאומי "חשיבה המהפכה התוניסאית" מיום 14 בינואר 2017, מאורגן על ידי המכון ללימודים אירופיים של מדיניות באוניברסיטת תוניס, Think Tank "עלית" הוכרז על מנת להבטיח המשכיות מחקר לפקח על העבודה של נושאים הסימפוזיון בהשתתפות סטודנטים, מורים וחוקרים מן Politiques אטיודים d'Institut de תוניס, כמו גם אנשי מקצוע והחברה האזרחית כדי לא לחשוב רק על המהפכה תוניסיה, אלא גם לחשוב על העתיד של תוניסיה.

"עלית" מעוניין בעיות פוליטיות, חברתיות וכלכליות של המהפכה ובוחן סוגיות הקשורות לתהליך המעבר הדמוקרטי בממדים הלאומיים והבינלאומיים שלה, וכן מבט פנימי והשווה אותו דרך ארגון עובדים וחשיבה סדנאות לשיפור הגישה ופעולה במדיניות ציבורית; מנוף חשוב לפיתוח הפוליטי, חברתי וכלכלי בתוניסיה.

סביבה איכותית

עם קמפוס מודרני ונעים, האוניברסיטה האירופית ממוקמת בפרברים של קרתגו גדות האגם תוניס, באזור החדש של פעילות של ח'יר-אדין, ליד הסידים BouSaid, ב"סלמבו" ואתרים הסטוריים קרתגו 15 דקות משדה התעופה תוניס קרתגו.

הקמפוס של האוניברסיטה האירופית של תוניס כולל כיתות מצויד מקרן וידאו לוחות אינטראקטיביים, חיבור לאינטרנט באמצעות סיבים אופטיים, חדרי ישיבות, ספרייה מסורתית, מעבדת מחשבים גדולה, בית קפה סייבר, מרפאת ומרחבי סטודנט בתוך הבניין ומחוצה לו.

שירותים:

  • התמחויות וחניכת משרד
  • משרד סיוע לסטודנטים זרים
  • סטודנטים אינטראנט
  • ספרייה וירטואלית
  • תלמידי מועדון בוגרים
  • מרכז שותף ספורט אונ' סמוכה

חיים בקהילה:

המועדון מציע לסטודנטים הזדמנות להסתבך בחיים סטודנט בתחומים שונים: בבית של סטודנטים בינלאומיים; בכנסים; סביבה בינלאומית; עסקים ג'וניור; סיור תרבותי; מוסיקה; צילום; ספורט ...

כנסים ופרויקטים:

על מנת לפתח את אנליטיים ומנהיגות, בתי ספר בתוניס האירופי אוניברסיטת מארגנת באופן שוטף כנסים וסדנאות אקדמי. פרויקטים יזמיים מאורגנים גם בתוך האוניברסיטה האירופית של תוניס ובעולם בשיתוף עם בתי הספר האירופי של השותפים באוניברסיטה.

מיקומים

תוניס

Université Européenne de Tunis

כתובת
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III. 2015

תוניס, תוניס, תוניסיה
אתר אינטרנט