Europe de COM

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

המכון לניהול Com אירופה של תקשורת של בית הספר האירופי של תוניס, מתגלה תקשורת פתוחה רשת אימתנית עם שותפויות יוקרתיות וחזקות.

אמצעי התקשורת מגביר וגיוון. התקשורת הופכת מוטה טכנולוגיה וחדשנות: כך באירופה Com מציעה חזון של תקשורת גלובלית, בית ספר פתוח לחיות, איש חזון אשר מחדשת את עצמה ללא הרף.

להיות יצירתי, ידע חדשני, עבודת צוות ועל ידע לקבל החלטות הן מיומנויות כי הם למדו בבית הספר לתקשורת פתוח גם לעסקים ומוסדות. בורסות רגילות עם מקצוע הזנות פדגוגיה להכשיר בתקשורת של מחר לבטא את הידע שלהם עם שיטות אלה.

בזכות כישורים-תרבותיים חזקים וידע של מצוינות, הבוגרים האירופיים Com להתפתח בעמדות של אחריות תוניסיהב אירופה ו ברחבי העולם.

סביבה איכותית

עם קמפוס מודרני ונעים, האוניברסיטה האירופית ממוקמת בפרברים של קרתגו גדות האגם תוניס, באזור החדש של פעילות של ח'יר-אדין, ליד הסידים BouSaid, ב"סלמבו" ואתרים הסטוריים קרתגו 15 דקות משדה התעופה תוניס קרתגו.

הקמפוס של האוניברסיטה האירופית של תוניס כולל כיתות מצוידות מקרן וידאו לוחות אינטראקטיביים, חיבור לאינטרנט באמצעות סיבים אופטיים, חדרי ישיבות, ספרייה מסורתית, מעבדת מחשבים גדולה, בית קפה סייבר, מרפאה ועל תלמיד חללים בתוך הבניין ומחוץ לו.

שירותים:

  • התמחויות וחניכת משרד
  • משרד סיוע לסטודנטים זרים
  • סטודנטים אינטראנט
  • ספרייה וירטואלית
  • תלמידי מועדון בוגרים
  • מרכז שותף ספורט אונ' סמוכה

חיים בקהילה:
המועדון מציע לסטודנטים הזדמנות להסתבך בחיים סטודנט בתחומים שונים: בבית של סטודנטים בינלאומיים; בכנסים; סביבה בינלאומית; עסקים ג'וניור; סיור תרבותי; מוסיקה; צילום; ספורט ...

כנסים ופרויקטים:
על מנת לפתח את אנליטיים ומנהיגות, בתי ספר בתוניס האירופי אוניברסיטת מארגנת באופן שוטף כנסים וסדנאות אקדמי. פרויקטים יזמיים מאורגנים גם בתוך האוניברסיטה האירופית של תוניס ובעולם בשיתוף עם בתי הספר האירופי של השותפים באוניברסיטה.

פדגוגיה עונה על הצרכים בשוק העבודה

להיות בקו אחד עם שוק העבודה וליצור סינרגיה בין סטודנטים וחברות הן המשימות הראשונות של אירופה COM כדי לאפשר לתלמידים שלנו כתקשורת, להסתגל, מצפה, ולהערכת השינויים הכלכליים וחברתיים.

המעורבות של אנשי מקצוע בתחום הקוריקולום שלנו

במהלך האימונים שלהם, באמצעות סמינרים, הדרכות וסדנאות, תלמידינו לפגוש אנשי מקצוע גבוהה קליבר, חילופי איתם ולהתמודד הידע התיאורטי שלהם פרקטיקות מקצועיות.

אנשי מקצוע אלה הוזמנו לבית הספר שלנו יהיה למסגר אותם במהלך וההתמחות שלהם ולגייס בסוף האימון שלהם.

ברוח זו, התלמידים שלנו יבנו לאורך השנים של אימונים, זהות מקצועית בקנה אחד עם הצרכים של שוק העבודה.

ניידות של סטודנטים בחו"ל ושותפויות

שותפויות עם בתי ספר גדולים באירופה לאפשר לתלמידים שלנו לבלות סמסטר או שנה בחו"ל באונ' יוקרתית או חברה ידועה. זה יאפשר להם לקבל את חזון רב-תרבותי של אזור המומחיות שלהם, פתח לעולם, על ידי היכרות עם תרבות אחרת ונהנו אימות בינלאומית.

הרב-תרבותית

ההקשר האירופי COM אירופה כבר מאפשר לסטודנטים שלנו לעבוד בסביבה בינלאומית באמצעות: - תוכניות חינוכיות שפותחו בשיתוף עם שותפינו בחו"ל.

  • תוכניות הכשרה העונים על הנורמות והסטנדרטים של בתי ספר הגדולות באירופה.

בכל שנה, האוניברסיטה האירופית של תוניס מברכת תלמידי בני לאומים שונים, אשר מאפשר לתלמיד להתפתח בהקשר רב-תרבותי.

הסמכה בינלאומית ואת תואר כפול

על מנת להבטיח את ההכרה הבינלאומית תעודות Com אירופה מאושרות על ידי משרד החינוך גבוהה ולמחקר מדעי בתוניסיה, אלא גם מוכר על ידי מועצת ההסמכה האירופית של בתי ספר להשכלה גבוהה (EABHES) .

מועצת ההסמכה האירופית של בתי ספר להשכלה גבוהות (EABHES) היא גוף הסמכה המאפשר יישום ההמלצות האירופיות על השכלה גבוהה נובעת הצהרת בולוניה מיום 19 ביוני 1999 עומד תקנות ונהלים sonconseil מנהלים מוגדרים

מיקומים

תוניס

כתובת
Campus de l’ Université Européenne de Tunis
Zone d' activité Khaireddine, Les Berges du Lac III.

2015 תוניס, תוניס, תוניסיה