קרא את התיאור הרשמי

מאז 1911, HEC לוזאן כבר אימון למנהלים עתידיים ומנהיגים עסקיים להיות שחקנים פעילים בעולם העסקים והכלכלה. HOS לוזאן גם מכין סטודנטים שרוצים להמשיך בקריירה אקדמית.

אוניברסיטת לוסאן, המוכרת כאחד מבתי הספר הגבוהים לניהול ולכלכלה , מבדילה את עצמה באמצעות החינוך המעולה והמחקר המצוין שלה. בליבה של משימתה, סינרגיה זו בין הוראה למחקר הבטיחה את הצלחת בית הספר במשך יותר מ -100 שנים. HEC לוזאן משתמשת במחקר להכשרת מנהלים ויזמים מוכשרים ואחראים, וכן לייעץ לארגונים, לעסקים ולקובעי מדיניות.

המקום שבו מתכננים בית הספר ותוכניותיו בדירוגים בינלאומיים ובפרסומים מדעיים מעיד על איכות ההכשרה והמחקר שלו, כמו גם ההסמכה שהוענקו לו על ידי ארגונים יוקרתיים של EQUIS ו- AMBA.

בהנהגת מוניטין בינלאומי חזק , ה- HEC Lusanne הדינמית מתכוונת להמשיך בפיתוחה כמכון ציבורי מוביל בתחום הניהול המשולב וההכשרה הכלכלית ברמה האירופית והעולמית.

HEC לוזאן בקצרה

. מצוינות בהוראה המספקת בסיס איתן לקריירה עתידית. מחקר ברמה גבוהה עם 350 חוקרים
. השפעה בינלאומית חזקה: יותר מ -130 שותפויות אקדמיות בינלאומיות ו- 400 חילופי סטודנטים מדי שנה
. מעוגנת היטב בעולם העסקים באמצעות רשת של 13,000 בוגרים וקשרים הדוקים עם חברות, ארגונים ורשויות ציבוריות בשווייץ ובחו"ל
. יותר מ -15 אגודות סטודנטים, כולן פעילות מאוד בקמפוס
. מרכז קריירה המשמש נקודת מפגש בין סטודנטים וחברות
. פלטפורמת חינוך מתמשכת עם תואר שני במינהל עסקים וניהול בכיר

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

University of Lausanne UNIL - Executive MBA

ה - HEC לוזאן מנהל עסקים בכיר מסייע לאנשי מקצוע באמצע החיים לשנות את הקריירה שלהם, לנצל הזדמנויות חדשות ולהרהר באישיותם, בביצועיהם ובפרספקטיבות שלהם. עם זאת, אנו עושים הר ... [+]

האם הגיע הזמן שתשתנה?

החיים המודרניים לעתים רחוקות נותן לנו זמן לנשום, צעד אחורה באמת לשקול מה שאנחנו רוצים להשיג. ההחלטה ללמוד למנהל עסקים מספק את הזמן והמרחב לשינוי.

The LECanne לוס אנג 'לס מנהלים מסייעת באמצע החיים אנשי מקצוע לשנות את הקריירה שלהם, לתפוס הזדמנויות חדשות ולהרהר על האישיות שלהם, הביצועים ואת הפרספקטיבות. עם זאת, אנו עושים הרבה יותר מאשר לשפר את סיכויי העבודה שלך. שֶׁלָנוּ 16 חודשים התוכנית מסייע לאנשים להשתנות באופן יסודי. המשתתפים בהשראת להיות סוכנים של שינוי בחברות שלהם, קהילות, בתעשייה ... ולפעמים, את העולם. מוכר על ידי Equis ו - AMBA, התוכנית כבר מדורגת בעקביות בין הטובים ביותר 100 מנהלים MBA ברחבי העולם על ידי הפייננשל טיימס. בנוסף לאיכות ההוראה הגבוהה ולעושר של קהילת לוזאן, אנו מכירים בגישה החלוצית שלנו פיתוח אישי ומקצועי. עיצבנו את תוכנית הלימודים שלנו כדי להוסיף את הממד החזק הזה למודולי קונספט עסקיים מרכזיים, ולכן ללוות את המשתתפים שלנו בשינוי שלהם. ... [-]

שווייץ לוזאן
אוגוסט 2020
אנגלית
תכנית חלקית
16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Why choose HEC Lausanne for your Executive MBA?

Our Vision. Your Experience.