Rushford Business School

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

136117_RUSHFORD0-logo.png

Rushford Business School הוא שמו הרשמי של בית הספר לעסקים במכון ג'יימס לינד, גבנה, שוויץ. בית הספר מציע תכניות תואר גבוה יותר בעסקים וניהול. אנו גם ייחודיים בהצעתנו של מספר תוכניות MBA עם התמחות טכניות ואנחנו ממשיכים להוסיף עוד התמחויות טכניות ככל שאנחנו ממשיכים לצמוח.

התוכניות המקוונות שלנו ב 100% מתאימות היטב לסטודנטים מכל העולם שרוצים לקבל השכלה איכותית מבית ספר לעסקים אירופאי מוביל במחיר שכר לימוד בר השגה. כחלק מהמוסד העולמי של JLI, אנו ממנפים את הרשתות, הידע, הניסיון והפיזור הגיאוגרפי לטובת הסטודנטים שלנו.

136118_JLI-Logo-1-300x300.png

JLI הוא מוסד חינוך בינלאומי עם הקמפוס הראשי שלו בשוויץ. אנו מכינים את הסטודנטים שלנו לקריירה בתחום בריאות הציבור, מינהל הבריאות, מדעי התרופות, מחקר קליני, מדעים קליניים, חקלאות וניהול עסקי.

עם סטודנטים ממעל 80 מדינות ומעל 5000 בוגרים ברחבי העולם, הקהילה הגלובלית הצומחת שלנו היא עדות לחינוך המעולה ולבניית המיומנות של סטודנטים ב- JLI. אנו מציעים לתלמידינו סביבת למידה גמישה בקצב עצמאי הניתנת להתאמה אישית לצרכים האישיים של כל תלמיד. הפקולטה שלנו היא שילוב של מומחים באקדמיה ותעשייה כך שהסטודנטים נחשפים להיבטים תיאורטיים ומעשיים כאחד של תחומי הלימוד שלהם.

134186_pexels-photo-1595391.jpeg

המשימה שלנו

כמוסד ממוקד מחקר, אנו מנהלים תוכניות עסקיות חדשניות ומוכרות בינלאומיות, המשפיעות לטובה על צמיחה עסקית והתפתחות חברתית.

אנו ממשיכים למנף התנהגות ומחקר עסקי באמצעות:

 • פיתוח והרחבה של רשת בינלאומית של שותפים מובילים בתחום האקדמי והחילופי במטרה לספק סביבת מחקר והוראה עולמית.
 • פיתוח מיומנויות עסקיות ספציפיות בתעשייה על ידי מעורבות במובילי דעה מרכזיים.
 • פיתוח מנהיגים למתן אחריות חברתית ומתמודדים עם אתגרים אינטלקטואליים ואישיים ייחודיים.
 • פיתוח אישים בוגרים וסומכים על עצמם עם יכולת בין-תרבותית וחשיבה ביקורתית.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להיות בין בתי הספר המובילים לעסקים באירופה ולהיות מוכר בינלאומית כתוכניות עסקיות חדשניות המסייעות לעסקים ולמוסדות להישאר על עקומת צמיחה חיובית. למחקר שלנו תהיה השפעה פורחת על פרקטיקות עסקיות, מנהיגות וספרות אקדמית. נפתח מנהיגים עם התפתחות עולמית, אשר ישתמשו בפוטנציאל שלהם להתקשר עם עסקים וחברה כדי לעשות הבדל חשוב, בונה ואתי.

הערכים שלנו

 • הערכים הבאים קובעים אותנו במימוש המשימה והחזון שלנו:
  • מצוינות אקדמית, כישורי התמחות ומיקוד מחקרי.
  • מחשבה מנהיגות וחדשנות.
  • חשיבה ביקורתית, צדק ויושרה.
  • אתיקה, אחריות חברתית, תועלת, אחריות, אחריות ושקיפות.
 • יש לנו גישה בלתי נגמרת לעלות על הציפיות לאיכות ושירות בכל מה שאנחנו עושים. עיצוב הקריירה של התלמידים שלנו עומד במרכז כל מה שאנחנו עושים. לשם השגת כל זה, נבחנים כל האמצעים הפוטנציאליים החל ממנטורינג להצגה והפניה לפני הענף הרלוונטי.
 • אנו מעריכים את כל התלמידים שלנו ומשקיעים בצמיחתם והתפתחותם האישית והמקצועית, ומסייעים להם במסלול הקריירה שלהם מצרכים בסיסיים לעבר מימוש עצמי.
 • אנו מתכננים בזהירות לתלמידים שלנו על ידי מעקב אחר השינויים העיקריים בענף וננקוט בפעולות מתאימות שמכינות אותם לפני הזמן לעמוד באתגרים העתידיים.

134159_pexels-photo-1438072.jpeg

גישת הוראה מקוונת

גישת ההדרכה שאנו מיישמים נועדה לזהות את צרכי האימון הספציפיים ואת שאיפות הקריירה של כל אדם. בהתבסס על הבנה זו, מתקיים פיתרון החונכות המותאם אישית היעיל ביותר כך שהאדם יוכל להפיק את המרב מתוכנית האימונים.

אנו מאמינים באומץ ברעיון שלכל אדם יש את החוזקות שלו, וניתן לרתום אותם באמצעות פלטפורמת הלמידה והגישה הנכונה. הסטודנטים ב- JLI מודעים לחלוטין לכך שלידע עצמי יש חשיבות שווה לידע האקדמי.

אנו מאמינים שהאינטרנט הוא כלי הלמידה החזק ביותר בעולם וזו הסיבה שאנו משתמשים בו כדי להביא ידע לתלמידים שלנו.

נתונים סטטיסטיים אומרים לנו כי ברחבי העולם ישנם כיום כ 1,668,870,408 משתמשים באינטרנט ומספר זה ממשיך לצמוח.

הדור של היום רוצה גישה מיידית לכל דבר, מתי שהם רוצים ובכל מקום שהם רוצים. כך גם לגבי הכשרה וחינוך. סטודנטים ואנשי מקצוע עובדים רוצים הכשרה תוך כדי תנועה ו- JLI משתמש בכוח האינטרנט כדי לאפשר להם לעשות זאת ביעילות ולבטל את כל המחסומים לאורך הדרך.

ב- JLI אנו משתמשים באינטרנט כדי למקסם את יעילות הלמידה בסגנון מודרני, ובמקביל אנו מספקים לסטודנטים את כל הידע הדרוש להם בכדי להפוך אותו לתעשיית המחקר הרפואי / קליני / שירותי בריאות.

JLI מעסיקה מספר רב של אנשי מקצוע מוכשרים מאוד מהענף כמנטורים לסטודנטים על מנת לספק להם פרספקטיבות אמיתיות בתעשייה. זה עוזר לאנשי המקצוע השואפים שלנו להגיע לממשק עם התעשייה עצמה. חונכות נותנת עצות רבות בכל הקשור לאימונים ותכנון קריירה.

תלמידי JLI מוזמנים לקחת חלק במרכז השיעורים המקוון לקמפוס מקוון, או OCTC, שנוצר לצורך שיתוף מידע אפקטיבי בין הסטודנטים והפקולטה.

אנו מאמינים בהכנת התלמידים שלנו לסיטואציות בחיים האמיתיים באמצעות חוויות ממקור ראשון, על ידי יישום הפעלות מדומות באמצעות פלטפורמות האימונים המקוונות שלנו.

ההסמכות שלנו

138943_EduQua_LogoPhone.png

מוסד שוויצרי מוסמך על ידי EduQua

Rushford Business School דרך Rushford Business School ההורי שלו (מכון ג'יימס לינד) מוסמך על ידי EduQua, תווית איכות שוויצרית למוסדות להשכלה גבוהה. EduQua הוא גוף הסמכה המוכר ותומך על ידי ממשלת הקונפדרציה השוויצרית.

EduQua הוא הסמכת האיכות הראשונה למוסדות חינוך ציבוריים ופרטיים בשוויץ והיא מוכרת, נתמכת ומאושרת על ידי הארגונים הבאים:

• הממשלה הפדרלית בשוויץ
• ועידת שוויץ של שרי החינוך הקנטונליים (EDK)
• מזכירות המדינה לענייני כלכלה (SECO)
• ועידה שוויצרית למחלקה להכשרה מקצועית (SBBK)
• האגודה השוויצרית למחלקות התעסוקה (VSAA)
• הפדרציה השוויצרית ללמידה למבוגרים (SVEB)

138941_ACBSP_ColorPhone.png

מועצת ההסמכה לבתי ספר לעסקים ותוכניות

Rushford Business School דרך Rushford Business School ההורי שלו (מכון ג'יימס לינד) הוא חבר במועצת ההסמכה לבתי ספר לעסקים ותוכניות (ACBSP)

ACBSP הוא הגוף ההסמכה העולמי היחיד, אשר מאשר תוכניות עסקיות ברמות השותפים, ההשכלה והתואר השני ברחבי העולם מאז 1988. Rushford Business School הוא חלק מחברות המשתרעת על יותר מ -60 מדינות. חברי ACBSP הם מהמחנכים הטובים ביותר בתחומם, מעוניינים ללמוד שיטות הוראה חדשניות, לשפר את מתן תוכניות החינוך העסקי וערך יצירתי לתלמידיהם.

136121_logo1.png

מוסד חינוך גבוה בשוויץ

מכון ג'יימס לינד הוא מוסד חינוך תיכוני מאושר בעל הסמכות להעניק תארים פרטיים בשוויץ. המכון רשום בקנטון ז'נבה, שוויץ תחת UID CHE-255.747.977.

136122_2logo.jpg

המועצה הבינלאומית לחינוך פתוח ומרחק (ICDE), נורבגיה

מכון ג'יימס לינד הוא חבר גאה במועצה הבינלאומית היוקרתית לחינוך פתוח ומרחק. ל- ICDE מעמד של שותף יעוץ עם אונסק"ו וחולק את ערך המפתח של אונסק"ו - הזכות האוניברסלית לחינוך לכולם. ICDE שואבת עוד יותר את עמדתה מהידע והניסיון הייחודי של חבריה ברחבי העולם בפיתוח ושימוש במתודולוגיות חדשות וטכנולוגיות מתפתחות.

136123_3logo.png

ארגון בינלאומי לתקינה (ISO) 9001: מוסמך 2015

מכון ג'יימס לינד (JLI) מוסמך במלואו על ידי הלשכה האמריקאית לשירותי ההסמכה (ABAS) בהתאם לתקני ISO 9001: 2015 לאספקת תוכניות הדרכה וחינוך הקשורות למגזר הבריאות והמגזרות.

מיקומים

ג'נבה

כתובת
James lind Institute Rue de la Cité 1, 1204 Genève, Switzerland
1204 ג'נבה, ג'נבה, שווייץ

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

מוסד לימודים זה גם מציע: