Read the Official Description

ברוכים הבאים לי.ב.מ. ...

י.ב.מ. מספק לך את הכלים, הידע, וחווה תצטרך להגדיר הצלחה בתנאים שלך ולאחר מכן להשיג את זה. אנו מחויבים לספק לי חינוך עדיין ממוקד היטב מעוגל ומאוזן שיגרום לך מאוד אטרקטיביים למעסיקים הפוטנציאליים בעתיד שלך. יהיה לך מספיק הזדמנויות כדי לשפר את הידע שלך באמצעות התוכניות שלנו האקדמיות וחוגים הנתמכים על ידי משאבי המדינה של האמנות.

אודות י.ב.מ.

י.ב.מ., יהיה לך מספיק הזדמנויות כדי לשפר את הידע שלך באמצעות התוכניות שלנו האקדמיות וחוגים הנתמכים על ידי משאבי המדינה של האמנות.

לשלב תכונות אלה עם ניסיון, סגל וצוות, כי הם קשובים לצרכים האישיים שלך, ובעיר של ז'נבה הבינלאומית יש לך את המתכון להצלחה. י.ב.מ. מספק לך את הכלים, הידע, וחווה תצטרך להגדיר הצלחה בתנאים שלך ולאחר מכן להשיג את זה. אנו מחויבים לספק לי חינוך עדיין ממוקד היטב מעוגל ומאוזן שיגרום לך מאוד אטרקטיביים למעסיקים הפוטנציאליים בעתיד שלך.

י.ב.מ., MBA מעוגן בפילוסופיה שמוצאת מקורותיה במערכת החינוך ארצות הברית. התמקד בפיתוח הפוטנציאל האמיתי של אדם MBA מציע תכנית לימודים בראשות ערכים התמקדו במנהיגות, חדשנות והפרקטיקה הטובה ביותר.

י.ב.מ., ניתן ללמוד תואר שני במספר הדרכים שונות:

תכנית ה- MBA במשרה מלאה 12 חודש משרה חלקית 18 חודש EMBA לימדה בערבים ובחוגי סוף השבוע עד 24 חודשי שיעורי Flexi מודולרי MBA סוף השבוע

העתיד של כל עסק תלוי בפיתוח המוצלח של אנשיה. זו הסיבה שעבודת מנהל החינוך שלנו היא כל כך חשובה. בית הספר לעסקים שלנו מספק סביבה תומכת ומתקנים מצוינים להעברת מנהל חינוך. עובד בשיתוף פעולה הדוק עם עסקים, אנחנו מסתכלים לפתח את הדור הבא של המנהלים ומנהיגים עסקיים. אנשים שלא רק לפתח קריירה חזקה, מוצלחת, אבל שגם יעשו את הבדל אמיתי לביצועים של הארגונים הם עובדים עבור. באופן ספציפי יותר, אנו מציעים:

BBA ל4 תוכניות שנים שחי י לתכנית לשנה אחת שחי י לתכנית 6 חודשים תכנית חשבונאות מקצועית

כל אחד מהתחומים אלה יציע רוחב ועומק לשתי קריירות אישיות והעסקים שהם משפיעים. להרכיב, לעומת זאת, הם מייצגים סדר יום רב עוצמה לשינוי עסקי. כל תכנית תוכננה להישגים שאפתנים, מוכשרים. המטרות שלנו הן, להכין אנשים עם כישורי מנהיגות ברמה גבוהה בתחומים שלהם.

מטרות ויעדים

תכנית י.ב.מ. נועדה לטפח המנהיגות והיעילות הדרושה כדי להתמודד עם האתגרים של ניהול בכיר ברמה בינלאומית. היא מבוססת על תכנית לימודים בסגנון אמריקאי הם סדרה של אינטראקטיבי ואינטנסיבי מאוד. פרופסורים בי.ב.מ. נבחרו בקפדנות בין היועצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם עם עמדות מחזיקות רבות בבתי הספר לעסקים המובילים באירופה.

שנת לימודים חדשה מביאה עימה אתגרים והזדמנויות חדשים. אנו מבינים שלכל תלמיד את חלומותיו ושלה, לפעמים, לא תמיד חלק מהציבור הענק הזה, עולם מחובר, אבל י.ב.מ. הוא כאן כדי לעזור לך עם הגילוי הייחודי של גורל שהוא מאוד אישי ויקר לכל אחד מאתנו.

העבודה שלנו כאן ביחד תהיה הבסיס לחיים מלאים עם שירות ומנהיגות גלובליים. אנחנו נטיעת הזרע שייצור חלומות, מטרות, ותשוקות בשבילך ולבני משפחותיכם. צוות שלנו מחויב לעזור לתרבות, לגדול, הזנה ולהשגיח על אותם חלומות יקרים שיתחילו לפרוח בזמן שלך בי.ב.מ.. שהזרע הקטן של חלום שהוא בכל אחד מאתנו הוא בדיוק כמו י.ב.מ. היה לנו לפני יותר מ -20 שנים. החלום הזה עבורנו הפך אמיתי ... ואנחנו כל כך גאים לומר, היום, מוזמנים לעולם הזה שהפך י.ב.מ., אחד ממוסדות באיכות עצמאיות באמת, בעולם ממוקד ושל שוויצרית.

למה י.ב.מ.?

להרוויח תואר שני במנהל עסקי התואר שני (MBA), יכול לספק עם כישורי ניהול ומומחיות עסקית שנפתחים הזדמנויות קריירה חדשות לך לך. אם אתה עובד בעסק ומחפש להתקדם בסולם או לעבור מהאזור הנוכחי שלך מומחיות לאחד חדש, תכנית ה- MBA יכולה לעזור לך להשיג את מטרותיך. תכנית ה- MBA גם תשיק אותך לטווח השכר הגבוה בהרבה שמנהלים ברמה העליונים ומנהלים ליהנות. יתר על כן, בתפקידים ברמה הגבוהה תואר שני במנהל עסקים יאפשר לך להחזיק, העבודה שלך תהיה לעתים קרובות יותר מעניינת ומתגמלת.

MBA עם התמחות!

עכשיו, יותר ויותר תוכניות MBA לספק הכשרה שהוא מעבר לניהול עסקי כללי לספק מומחיות נושא אזור. כך, למשל, אם האינטרסים הקריירה שלך הם בתחום המסחר אלקטרוני, אתה יכול למצוא תוכניות MBA שלנו עם דגש חזק באזור זה. בנוסף, תוכניות MBA רבות תאפשר לך להרוויח את תואר התמחות, כך שאתה יכול לשלב אימון מנהל עסקים עם הכשרה בתחום אחר, כמו משאבים אנוש, חשבונאות ומימון וכו '

ריכוזי MBA והתמחות במייג'ורס הבא:

חשבונאי ופיננסי יזמות וניהול תפעולי ניהול כללי משאבי אנוש ניהול שיווק ושיווק המותג ניהול פרויקטים תיירות וניהול נסיעות

Programs taught in:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Institute of Business & Management Sciences

IBMS`s MBA בתואר עסקים בינלאומיים מספק מסגרת לאנשי מקצוע להבין סביבה זו מרגשת ומורכבת בעולם עסקית וידע ספציפי להם לתפקד ביעילות בתחום שבחר עניין שלהם. התואר השני בתואר עס ... [+]

תואר שני במנהל עסקים או עסקים בינלאומיים:

הגלובליזציה של עסק היא מציאות שחווים בכל מדינה בעולם, אבל במיוחד בארה"ב, ואירופה שבו חומרי גלם מקור חברות, לייצר ולמכור בכל רחבי העולם. הדבר נכון גם למגזר השירותים שבו יש את כל המוסדות הפיננסיים ושירותים העיקריים פעילות בערים הגדולות של העולם.

יש אנשי מקצוע מנהל עסקים בעידן חדש ומרגש הזדמנויות אדירות לקריירה בעולם, כי הם גם מאתגרים וגם מתגמלים באותו הזמן. IBMS`s MBA בתואר עסקים בינלאומיים מספק מסגרת לאנשי מקצוע להבין סביבה זו מרגשת ומורכבת בעולם עסקית וידע ספציפי להם לתפקד ביעילות בתחום שבחר עניין שלהם.... [-]

שווייץ Geneva
February 2019
תכנית מלאה
18 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
Location address
Rue Voltaire 16
1201 Genève

Geneva, Geneva, 1201 CH
Social Media