קרא את התיאור הרשמי

רישום

בית הספר

נבנה על יסודות של מעל 40 שנות פעילות הייעוץ, החינוך תאגידי בוגר בית הספר רוברטו שמירנדה בצורת הדנ"א שלו על פי דרישות הלקוחות לשם השגת תוצאות אפקטיביות בהתנהגות, מיומנויות טכניות ואת הכישרון של הקבוצות שלהם.

בעוד שבתי ספר מסורתיים שולמו השוברים שלהם, רוברטו מירנדה נתבעה לספק תוכן מסוגל לקדם שינויים משמעותיים רבים תאגידים גלובליים שונים.

תנועה זו, לאורך השנים, מושחזת בית ספר מלא של מערכות למידה אפקטיביות מסוגלות להביא לשינוי אמיתי בחיים והצלחה של התלמידים ואת בחברות שבן הם עובדים.

על

מערכות למידה

סטודנט

מודולים כן

כדי להבטיח כי התוכן של התוכניות המוצעות יכול רק להתמודד עם סוגיות ונושאים מתקדמים, בית הספר מציע מודולים כן לכניסת דיסציפלינות מפתח, כך שיש איזון לפני ידע בקרב תלמידים בכיתה.

המודולים ההכנה ניתן למנוע על ידי מי להפגין רמה מינימלית של ידע הנדרשים לשם כניסה בכל משמעת באמצעות מבחנים מקוונים או פנים אל פנים.

Pre-Works

עבור כמה שיעורים נדרש לפני השלים עבודות מסייעות כדי ליישר את הבעיות שיפנו אליו, לטובת תהליך הלמידה.

FIT - מבוא גיליון למידה

כל כיתה היא מבוא למידת שיא כי הוא זמין בסביבה הווירטואלית ניתן להוריד ישירות לסטודנטי Ipad שלך.

השבב, המכונה גם בהקדמת טופס הנושא, השואפת הנחה את התלמידים על מה הם הנושאים להתייחס בכיתה (תשומות), שהמליץ ​​ביבליוגרפיה, אשר מטרת הספר ללמד בעניין זה ומה מצפה שהסטודנט אחרי השיעור (תפוקות).

לימוד תרגיל שקיעה

כדי להבטיח כי מה ניתן החדר משקע כמו למידה אפקטיבית, מורים להכין תרגילים ייחודיים לבית הספר MBA, מעורבים ממחקר, לפיתוח של תכנית עסקית.

הקבוצה המובילה - השתלמות הקבוצה

הקבוצה המובילה היא הקבוצה של מחקרים מתקדמים חינוך תאגידי רוברטו מירנדה. לימד מודולים באופן בלעדי בשפה זרה על האקטואליה של השוק העולמי.

קבוצה זו היא נגישה לכל התלמידים ועבודה תחת חונכות של מורים בינלאומיים.

וידאו, פודקאסטים אודיו ופעילויות אחרות הזמינים באתר הם הבסיס לקבוצות שולחנות עגולים שהוקם על ידי סטודנטים מעוניין ללכת מעבר.

Menthoring

סטודנטים לרשותם, חונכים המספקים הדרכה לעסקים, חיים וקריירה. מפגשים בתאום מראש ותשומת לב בלעדית להצלחה שלך.

התוכניות מועברות ב:
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית

Roberto Miranda Educação Corporativa

שמטרתה יזמים ואנשי מקצוע המעוניינים בפיתוח הידע שלהם על אירוח היוקרה העולמי. עם 15 כיתות נוצר Fasano Hotel בסאו פאולו, במלון ריץ, ג'ורג 'החמישי פלאזה אתנה בפריז. ... [+]

MBA - ניהול Luxo® Hospitality

שמטרתה יזמים ואנשי מקצוע המעוניינים בפיתוח הידע שלהם על אירוח היוקרה העולמי. עם 15 כיתות נוצר Fasano Hotel בסאו פאולו, במלון ריץ, ג'ורג 'החמישי פלאזה אתנה בפריז.

התוכנית הסביבה העסקית יוקרה את המותרות במלון חדשנות ויזמות Talentos® מיומנויות פיתוח תכנון השרשת Hotel ביצוע פרויקטים Hospitality יוקרה שיווק להחיל Hospitality יוקרה שיווק בינלאומי רשת עסקית ניהול תפעול ניהול פיננסי ביצועים ארגוניים שיפור ביצועי אנוש רציף תאריכים, זמנים ומשך ... [-]
ברזיל סאו פאולו
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
3 - 4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Roberto Miranda Educação Corporativa

אירוע ניהול, מראשיתו, תכנון וביצוע ללא דופי, כרוך קשת רחבה של ידע. תכנית זו מספקת למשתתפים את הכלים והמומחיות הנדרשים כדי לנהל אירועים מורכבים, ייחודיים יוקרה גבוהה. ... [+]

ניהול אירועים וטקסים של Luxo® - MBA

אירוע ניהול, מראשיתו, תכנון וביצוע ללא דופי, כרוך קשת רחבה של ידע. תכנית זו מספקת למשתתפים את הכלים והמומחיות הנדרשים כדי לנהל אירועים מורכבים, ייחודיים יוקרה גבוהה.

התוכנית אירוע עיצוב בלעדי עצרת ותשתיות גיוס כספים אדריכלות ונגישות אבטחה ולוגיסטיקה קומפלקס תכנון אירועים תוכניות נפלאות ואירועים מוזיקליים אירועי ספורט -אירועים מגה וקבלות יוקרה פרוטוקולים ותרבויות אחרות חתונות יוקרה חברות ניהול אירועים מקצועיות תאריכים, זמנים ומשך Type I - רישומים להרחיב התחל: 11 במרץ, 2017 בכל יום רביעי מ 19h00 כדי 23h00 ואחד (1) יום שבת לחודש 09h00 כדי 18h00 משך הפעילות: שלוש (3) סמסטרים שעות: 432 שעות / a Type II (במיוחד עבור המשתתפים ממדינות אחרות) - להרחיב רישומים התחל: 11 במרץ, 2017 אחת (1) סוף שבוע כל 60 ימים ו לצלול חמישה (5) ימים בסוף כל סמסטר. משך: ארבעה (4) סמסטרים שעות: 432 שעות / a מקומי ... [-]
ברזיל סאו פאולו
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
3 - 4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Roberto Miranda Educação Corporativa

אל תאפשרו את היצירתיות שלך היא מוגבלת על ידי התקציב של לקוח. תתכונן להצטרף ביקום שבו אין מגבלות על שימוש הכשרון והחדשנות שלהם. הארכיטקטורה עבור שוק היוקרה היא מציאות בעול ... [+]

אדריכלות MBA Luxo®

אל תאפשרו את היצירתיות שלך היא מוגבלת על ידי התקציב של לקוח. תתכונן להצטרף ביקום שבו אין מגבלות על שימוש הכשרון והחדשנות שלהם. הארכיטקטורה עבור שוק היוקרה היא מציאות בעולם. לדעת הייחוד שלך, וחומריו, אלמנטים וחומרי גלם שלה. ומעל כל המושגים שנולדים פרויקטים ייחודיים לחלוטין.

התוכנית Mansions יוקרה ופרויקטים בתים ופנטהאוזים מפוארים בתי Beach Luxury פירס ופרויקטי מרינות וילה, חוות וחוות Haras, ומסלולי אימון סוס Helipads, מנחתי מסוקים ובמנחתים אזורי משחק נהדר בתי קולנוע, תיאטראות אוטומציה בבית משיכת לקוחות וחוזים ניהול פרויקטים ועבודות משלוח העבודות הארכה בינלאומית ... [-]
ברזיל סאו פאולו
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
3 - 4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית