LUMS, McGill, YNU, FGV/EBAPE, IIMB

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

מהו IMPM ?

IMPM היא תוכנית בינלאומית למנהלים שמובילה לתואר שני. תוכנית הליבה היא קבוצה של חמישה מודולים של 10 ימים כל המתרחשים מעל 18 חודשים, מאורגן על ידי mindsets ניהולית.

ליווי מודולים אלה הם כל מיני פעילויות מסקרנות, בכיתה ומחוץ: Co-coaching, ידידותית ייעוץ, טבלאות ייעודי, חילופי מנהלים, צוותי השפעה. השתתפות בחמישה מודולים והשלמת הניירות וחילופי הניהול באופן משביע רצון תביא להענקת תעודת IMPM .

מי שרוצה לקבל את תואר שני בניהול תואר מאוניברסיטת מקגיל או מאסטרס מאסטרס בינלאומי במנהל עסקים מאוניברסיטת לנקסטר, מעבר IMPM ה- IMPM , כותב מסמך סופי המאפשר להם לחקור לעומק עניין של דאגה מרכזית אליהם.

ייעוץ ידידותי

מנהלים מעורבים אומר יותר מאשר רק עושה סדנאות ודנים רעיונות. מנהלים המשתתפים ב- IMPM מביאים דאגות מעבודתם, כדי שיוכלו להפיק תועלת מניסיונם של עמיתיהם.

זה מתמשך בתוכנית - סביב השולחנות כל הזמן. הוא ממוסד גם בתהליך שאנו קוראים ייעוץ ידידותי, שבו צוותים קטנים של עמיתיך לעבוד איתך על החששות שלך. קלט זה לתוך הבעיות שלך עוזר לך לבצע שינויים בארגון שלך על סמך הניסיון של עמיתים לכיתה שאכפת להם מהצלחתך.

רפלקציה נייר PEER המאמן

למידה זו מזו ומהסגל אינה נשארת בכיתה. לאחר כל מודול, אתה כותב נייר השתקפות. זה לא נייר אקדמי: אתה לסקור מה במיוחד פגע בך במהלך המודול ולקשר את הצרכים האישיים שלך, בעבודה שלך, או בתוך הארגון שלך. במהלך תהליך הכתיבה, אתה מתחבר עם צוות של עמיתים, וכן מורה הפקולטה, שעובדים איתך כדי להפוך את הניירות האלה מועיל כפי שהם יכולים להיות. אנחנו קוראים לזה אימון עמיתים.

בורסה ניהולית

באמצע התוכנית, אתה זוג עם עמית ולבלות את החלק הטוב ביותר של שבוע כמו מארח וכמבקר במקום העבודה של זה. תהליך זה של התבוננות במנהל אחר בעבודה ומתן משוב הוא פשוט אך רב עוצמה. זה די מדהים מה יצא חילופי אלה.

בעת ביקור עם אחד העמיתים שלי LG בקוריאה, הבנתי כי החברה שלנו היא פגיעה טכנולוגיה משבש. כתוצאה מכך, השקנו חברת סטארט-אפ יחד עם אוניברסיטה מובילה בתחום ה- IT בברזיל. אנחנו מאמינים שזה יציל את החברה שלנו ". - גוסטבו מיוטי, יו"ר מועצת המנהלים, סופרן Eletrometalugica בע"מ, ברזיל

צוותי IMPACT

"לעולם אל תשלח אדם שונה לארגון ללא שינוי". אבל זה מה כמעט כל תוכניות הפיתוח לעשות. שינינו את זה. ניתנת לך ההזדמנות, עם ההדרכה והחומרים התומכים שלנו, לייעד צוות השפעה חזרה לעבודה, של עמיתים או דוחות ישירים, כדי לעזור לך לשאת את הלמידה שלך בחזרה לארגון. למעשה, אנשים אלה עושים את IMPM כמעט. אתה לדון הצוות שלך אחרי כל מודול ולדון כיצד להשתמש הלמידה לשינוי קונסטרוקטיבי.

כך הופך פיתוח הניהול להתפתחות הארגון. חינוך זה עשוי להיראות יקר למחלקת משאבי אנוש הופך להשקעה נבונה עבור הארגון - בהכשרת כמה מנהלים במחיר של אחד ובשינויים העמוקים שהם יכולים אלוף. למה לא לשלוח צוות החברה ל- IMPM לעבוד על נושא מפתח?

אני אימן את הצוות שלי כפי שלמדתי. אני גדלתי את הצוות שלי כמו שאני גדל. כאשר עברתי את המודולים, לקחתי את העקרונות הבסיסיים והם היו כל כך מוערך על ידי הצוות שלי בעבודה שהם המשיכו לשאול, "מתי אתה הולך מודול הבא?" - דניאל Smedo, סמנכ"ל ומנהל כללי, Metro Supply Chain Group, קנדה

טבלאות מסובכות

יש לנו שלטון 50:50 ב- IMPM : חצי הזמן אליך על סדר היום שלך. אתה יושב בשולחן עגול, כדי לחלוק את החוויות שלך וללמוד עם עמיתים שלך. רוב הזמן אתה נמצא בקבוצות מעורבות, כדי לקבל מגוון של חוויות. אבל עכשיו יש לנו גם טבלאות ייעודי, שבו אתה יכול לבלות חלק זמן הדיון עם מנהלים קשורים.

אתה יכול להצטרף לטבלה של יזמים או בעלי עסק משפחתי, או שאתה יכול לבוא לתוכנית עם עמיתים בתעשייה שלך או החברה שלך. (LG ו לופטהנזה ישלח צוותים של מנהלים כמעט כל עשרים ואחת שנה שלנו.)

בתי הספר

בית הספר לניהול אוניברסיטת לנקסטר (LUMS)

ב LUMS תמצאו קהילה בינלאומית, מבוססת היטב שאפתנית. אנחנו משולשים מוכרים ובעלי דירוג עולמי. המחקר הוא בלב ההצלחה שלנו ומודע ההוראה שלנו, דוחף גבולות וממיר חיים. הגישה המשותפת שלנו וגישה לידע חדשני הופכים אותנו למשואת כישרון עליון; המקום להיות בו.

הפקולטה לניהול של אוניברסיטת מקגיל

Desautels מדורגת כאחד בתי הספר המובילים בעולם עסקים בינלאומיים על ידי BusinessWeek, עסקים קנדי, פורבס, הכלכלן ואת Financial Times. התוכניות החדשניות של הפקולטה והמוניטין ההיסטורי של המצוינות ממשיכים למשוך את מיטב הסטודנטים ואת הפרופסורים הבולטים מרחבי העולם, כמו גם את המגייסים התובעניים ביותר מהמעסיקים המובילים בעולם.

אוניברסיטת יוקוהמה הלאומית

תוכנית MBA באוניברסיטת יוקוהמה הלאומית (YNU) מדורגת באופן עקבי בין הגבוה ביותר בשביעות הרצון של התלמידים עם אחד שיעורי הקבלה הנמוך ביותר של בתי ספר עסקיים ביפן. ממוקם 30 דקות ברכבת מטוקיו, YNU תמיד מחויבת לשחק תפקיד עולמי עם פרספקטיבה ארוכת טווח כי הוא מתאים יוקוהמה, העיר השנייה בגודלה של האומה השער מפתח יפן המודרנית.

FGV / EBAPE

FGV / EBAPE מציע לתלמידיו דגש על מחקרים בינלאומיים. בית הספר, שנוסד בשנות החמישים, היה חלוץ בהכשרת מנהלים רשמית באמריקה הלטינית. זה כבר מדורגת כמו בית הספר הטוב ביותר למנהל עבור השנה השנייה פועל ומוצבת בקרב שלושת המוסדות המובילים להשכלה גבוהה בברזיל.

IIM בנגלור

IIMB כבר מדורגת בית הספר העסקי הטוב ביותר במרכז אסיה על ידי Eduniversal, פריז השנה השביעית ברציפות. המאפיין הייחודי של IIMB הוא ההתמקדות החזקה שלה במנהיגות וכישורים יזמיים הנחוצים כדי להצליח בסביבה העסקית הדינמית של ימינו. היא משתפת פעולה עם למעלה מ -114 בתי ספר מובילים בעולם, ליוזמות מחקר שונות ולסטודנטים

מיקומים

יוקוהמה

כתובת
〒240-8501 Kanagawa Prefecture, Yokohama, Hodogaya-ku, 常盤台79−1
יוקוהמה, מחוז קנגאווה, יפן

מלגת Keystone

גלה את האפשרויות שהמלגה שלנו יכולה להעניק לך

תכניות

כרגע אין תוכניות לתצוגה

צמצם את החיפוש לעיל, לבדוק את הקטגוריות הפופולריות שלנו מתחת או לבצע חיפוש לפי מילות מפתח.


... or simply by choosing your degree: