קרא את התיאור הרשמי

עסקים ESIC112995_pexels-photo-1451447.jpegrawpixel.com / Pexels

חזון

לפתח, באמצעות חינוך ותמריץ למחקר, ידע ותרבות, קידום המבנה האינטגראלי של האדם והאנשי המקצועיים המחויבים לפיתוח החברה ולשיפורה.

המשימה שלנו

- להכשיר אנשי מקצוע המסוגלים ליצור חברות וארגונים ולבצע בהם, באחריות, ביעילות וביעילות מלאה בעבודת הניהול - בכל רמה - בכל תחום פעילות.

- להפיץ בחברה תרבות מכוונת לערכים אתיים ולרציונליות בעסקים, יצירת ערוצי תקשורת בין העולם האקדמי והעסקי ולהגברת הייעוד העסקי של תלמידינו.

- לקדם מחקר מדעי וטכני במינהל עסקים ושיווק, לא רק על ידי עידוד העבודה שפותחה בבית הספר, אלא גם על ידי הפצת המחשבה על פעולות מחקר בחברה כולה.

ערכים

  • להרהר באדם כולו.
  • האדם נושא את האיזון.
  • צורה לכל החיים.
  • האדם תופס את עצמו מוכנס לחברה.
  • להכשיר גברים ונשים מחויבים המסוגלים לקחת על עצמם אחריות בחברה באופן דמוקרטי המאופיין ביחסים שנקבעו בין חברי הקהילה.
  • להיות פתוח וקשוב במיוחד לאלה הזקוקים ביותר, ללא קשר למצב האתני, התרבותי והכלכלי-חברתי.
  • להתחייב לחברה.
  • כדי לחפש קפדנות מדעית עם איכות האוניברסיטה.

ב ESIC יש לנו שלושה תחומים הכשרה קשורה המציאות העסקית וטכנולוגיות חדשות.

איזור הסיום

פרויקט חינוכי המבוסס על איכות ומציאות עסקית, המספק הכשרה אינטגרטיבית.

בוגר ESIC יוכל לעמוד באתגרים עסקיים עם ערבות להצלחה.112994_pexels-photo-1496192.jpegrawpixel.com / Pexels

אזור לתואר ראשון

תוכניות הלימודים של ESIC יוצרות מנהיגים עסקיים ברמה אסטרטגית וניהולית, עם יכולת טכנית גבוהה בשילוב עם אחריות אנושית ומסירות לעבודה. גישה זו גורמת להשתתפות בולטת בשוק התחרותי הנוכחי.

אזור מנהלים

יש בתחום החינוך ההנהלה הצעה מקיפה של תוכניות, פתוחות ו / או הכשרה המותאמות לצרכי החברה.

שירות ההדרכה האינטגרלי שלנו. מייצרת תוכניות המשפרות את הפיתוח המקצועי של מנהלים וצוותי עבודה.

זנים אחרים של הכשרה

כמו בית הספר עסקים בינלאומיים אנו מציעים ספרים, מדריכים ופרסומים על ידי מחברים ידועים המאפשרים לא רק מחקר אלא גם הפצה של כלכלי, עסקי, שיווק מיומנויות ניהול.

התוכניות מועברות ב:
  • פורטוגזי
  • Portuguese (Brazil)

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

ESIC Business & Marketing School

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים - EMBA מיועד לאנשי מקצוע מנוסים, אשר במסגרת הארגונים שלהם מבצעים עבודה המאופיינת בקבלת החלטות וניהול של משאבים עסקיים, וכן באנשי מקצוע המ ... [+]

תואר שני במנהל עסקים במנהל עסקים - EMBA מיועד לאנשי מקצוע מנוסים, אשר במסגרת הארגונים שלהם מבצעים עבודה המאופיינת בקבלת החלטות וניהול של משאבים עסקיים, וכן באנשי מקצוע המבצעים תפקידים דומים ומשלימים בהנהלה הבכירה.

תכנית הכשרה מלאה המתמקדת ב:

שיקולים אסטרטגיים של ההנהלה הבכירה, המשלבים היבטים של הבנה סביבתית ופיתוח אסטרטגי;השפעת גורמים טכנולוגיים ואנושיים "מפתחיים";טכניקות פיננסיות ומערכות מידע חשבונאיות, אשר פיתוחן כולל את ההיבטים הבינלאומיים של הניהול;פרספקטיבה אסטרטגית שיווקית, כולל שיקולים עסקיים, כי צריך להיות נוכח ההנהלה הבכירה;תהליכים ופעולות המייצרים מוצרים ושירותים העונים על צרכי הלקוחות ועל השלכותיהם על קבוצת אנשי המקצוע העובדים בחברה;שילוב גישה לכישורים הניהוליים המהווים את הציר המרכזי של פעילות הכיוון הכללי.המטרה... [-]
ברזיל קוריטיבה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
600 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
ESIC Business & Marketing School

תואר שני במנהל עסקים (MBA) במנהל פרויקטים - EMBAP מופנה לאנשי מקצוע מנוסים ו / או מעוניינים בתחום הפרויקט. הם מספקים בסיס נהדר להבנת ניהול הקורסים ודן בתפקיד המנהל. ... [+]

תואר שני במנהל עסקים (MBA) במנהל פרויקטים - EMBAP מופנה לאנשי מקצוע מנוסים ו / או מעוניינים בתחום הפרויקט. הם מספקים בסיס נהדר להבנת ניהול הקורסים ודן בתפקיד המנהל. המדריך מונחה על ידי מדריך PMBOK, המתעדכן במהדורה החמישית שלו.

המטרה

בנוסף להבנת המושגים והמונחים החיוניים לניהול פרויקטים, המשתתפים יוכלו:

לשחק את התפקיד של מנהל הפרויקט ביעילות;לאבחן ולנתח מצבים שנוצרו בנסיבות מסוימות, המציע פתרונות הולמים;ניהול צוותי עבודה, שמירה על מוטיבציה, תקשורת הולמת, מנהיגות וכו '.שילוב פרויקטים עם תחומי הפעילות של הארגון, הפיכת תהליך קבלת ההחלטות זריז ויעיל;השתמש בשיטות חדשניות לניהול פרויקטים בסביבות מורכבות ודינאמיות.פרופיל סטודנט... [-]
ברזיל קוריטיבה
מארס 2020
Portuguese (Brazil)
תכנית חלקית
600 שעות
קמפוס
למידע נוסף באנגלית