Brazilian School of Public and Business Administration

מבוא

קרא את התיאור הרשמי

בית הספר

בית הספר למינהל ציבורי ראשון באמריקה הלטינית, בית הספר הברזילאי למינהל ציבורי בקרן גטוליו ורגאס (FGV / EBAP) הוקם בריו דה ז'ניירו ב- 15 באפריל 1952 באמצעות שותפות בין האו"ם (האו"ם) לבין ה- FGV, על מנת לענות לדרישות לאנשי מקצוע מוסמכים בתחום זה.

בשנת 2002 הוקמה שמו לבית Brazilian School of Public and Business Administration (EBAPE), ומשקף את פעילותו במגזר הפרטי שהיה למעשה מאז הקמתו. במהלך עשרות שנים אלה היא חיזקה את אמינותה ולגיטימיותה באמצעות יכולתה המדהימה לספק ידע מהשורה הראשונה לסטודנטים שלה, והביאה אותם לתהליך ייצור המדורג כמצוין.

120152_Capture123.JPG

רוח חלוצית

  • בית הספר הראשון באמריקה הלטינית שהציע תואר שני במינהל;
  • הספרים הראשונים של ברזיל על עבודות מינהל בהוצאת בית ספר זה;
  • המוסד הראשון בברזיל שמשתמש במערכת ההרשמה והזיכויים לקורס;
  • הנשיאות הראשונה ומטה המטה של האגודה הלאומית ללימודי תארים מתקדמים ומחקר במינהל (ANPAD)
  • בשנת 1961, חבר הקונגרס הפדרלי לשעבר ופרופ 'EBAPE פרופסור אלברטו גריירו ראמוס ניסחו את תקנות הטיוטה למקצוע המנהל, שאושרו על ידי החוק מספר 4,769 שהותקנו ב- 9 בספטמבר 1965.

משימה

לבנות ולהפיץ ידע בניהול תוך חיזוק הסינרגיה בין הציבור למגזר הפרטי, על ידי הכשרת אנשי מקצוע להשפעה בקפדנות רעיונית ומתודולוגית, רעיונות ופעולות הרלוונטיות להתפתחות ברזיל.

תַשׁתִית

מבנה הטכנולוגיה שמציע הסטודנטים על ידי ה- FGV / EBAPE תואם את מצוינותו האקדמית. מעבדות ה- IT שלה מצוידות בתוכנה מדעית, שלמות עם צגי LCD, קורא / מקליט DVD, ובריכת תדפיס, הכל זמינה לשימוש בשעות הפתיחה של המקום, למעט כאשר מעבדות משמשות לקורסים מעשיים.

בית ספר לעסקים זה מציע גם גישה לאינטרנט אלחוטי וצוות שירות עזרה מוסמך היטב המספק תמיכה ופינוי קשיים הקשורים למחשבים לסטודנטים ולפקולטות.

כיתות הלימוד הממוזגות שלה יכולות להכיל כ- 50 סטודנטים, ואילו קרן גטוליו ורגאס מציעה גם חמישה אולמות שיכולים לארח אירועים, ימי עיון, סדנאות ושיעורים.

מקום

ריו דה ז'נרו

העיר המפורסמת ביותר של ברזיל, ריו דה ז'ניירו, מפורסמת ברחבי העולם בזכות הכלכלה החזקה והמבטיחה שלה. כאשר אוכלוסייה של למעלה מחמישה עשר מיליון מהווה את השוק השני בגודלו בברזיל, הוא מציע תנאים מועילים לחדשים בחברות ומעריך השקעות חדשות. אך אף אחד מהיתרונות הללו לא יכול לגבור על הפוטנציאל התיירותי שלה: בכל שנה הוא מקבל את פני אלפי המבקרים מכל רחבי העולם, נמשכים לחופי הים היפים שלה ולאטרקציות טבע אחרות, כולל קרנבל ומעל לכל האירוח הנמרץ של תושביה.

119997_brazil-dawn-fog-161212.jpg

FGV

ממוקם באזור הדרומי של ריו דה ז'ניירו, FGV משקיף על אחד הנופים המפורסמים והעוצרי נשימה בעולם: שפת הסוכר. נחנך ב- 20 בדצמבר 1968, מטה מטבעותיו תוכנן על ידי אחד השמות המשפיעים ביותר באדריכלות בינלאומית מודרנית: אוסקר נימאייר הברזילאי.

הבניין הראשי של ה- FGV פונה אל מפרץ Enseada de Botafogo עם שביל אופניים בחוף ואזורים ירוקים אשר אידיאליים לטיולים ופעילויות חוצות אחרות. בסמוך לשכונות ותיקות כמו קופקבנה, פלמנגו, הומאטה, ג'ארדים בוטניקו, אורקה, גלוריה וקאטטה, כמו גם CBD במרכז העיר, הוא מוקף באכסניות ובתי מלון, ברים, קניונים וחנויות, תחנות רכבת תחתית וקווי אוטובוס. כמו גם בנייני משרדים המגורים במשרדי הראשי של תאגידים גדולים בברזיל ורב לאומיים.

הסמכה בינלאומית

AACSB הבינלאומי (AACSB)

119994_aacsb-logo-accredited-vert-color-rgb-reduzido.png

בשנת 2018 זכתה FGV EBAPE בחותמת AACSB על ידי גוף ההסמכה החשוב ביותר לבתי ספר לעסקים בארה"ב. בברזיל, רק שלושה בתי ספר לעסקים ברזילאים הם בעלי חותם זה. בתהליך ההסמכה, AACSB מבקש לקדם מעורבות, להאיץ חדשנות ולהגדיל את ההשפעה על חינוך מנהלים. הכרה בינלאומית זו בהסמכה המיוחדת של AACSB לתכניות עסקיות ברמת התואר הראשון, תואר שני ודוקטורט, מחזקת את המצוינות של גוף הסגל של FGV EBAPE ואת ההוראה החדישה ביותר שלו, כמו גם את המחויבות שלה לשיפור מתמיד של כל התוכניות. להיות בית ספר לעסקים מוסמך של AACSB, לפיכך, פירושו להיות חלק מקבוצה נבחרת של בתי ספר עם הסטנדרטים הגבוהים ביותר של השכלה וניהול עסקים בעולם ועם רשת של סטודנטים מוכשרים מאוד.

הקרן האירופית לפיתוח ניהול (EFMD)

119995_equis_logo13-lr_0.png

בשנת 2014 זכתה FGV EBAPE בחותמת ההסמכה EQUIS על ידי מערכת שיפור האיכות האירופית (EFMD), אחת ההסמכות העסקיות החשובות ביותר בעולם האקדמי. הסמכת EQUIS על ידי ה- EFMD, גוף בינלאומי המעריך מוסדות חינוך לניהול, מייצגת הכרה בינלאומית חשובה באיכות בית הספר, ואחת המוענקת רק למוסדות העומדים בתקנים הבינלאומיים התובעניים ביותר של הוראה ואיכות מחקר. בברזיל, רק לארבעה מוסדות יש חותם זה מלבד FGV EBAPE. EQUIS מוענק לאוניברסיטאות ומכללות המפגינות מידה גבוהה של בינלאומי.

הנציבות הבינלאומית להסמכת חינוך והדרכה במינהל ציבורי (ICAPA)

120017_logo_ciapa_2015-vecto-1024x429.jpg

הנציבות הבינלאומית להסמכת חינוך והדרכה במינהל ציבורי (ICAPA) concedido ao Mestrado Profissional em Administração Pública (MAP). Este reconhecimento internacional, regido pelas normas do Conselho de Administração da האיגוד הבינלאומי לבתי ספר ומכונים למינהל (IASIA), é concedido às instituições com altíssimos padrões de excelência para a educação e formação na Administração Púica.

בנוסף לשמירה על הסמכות ה- EQUIS וה- ICAPA, בית הספר פועל גם להסמכה על ידי האיגוד האמריקני לבתי ספר לעסקים קולגייטיים (AACSB) ורשת בתי הספר למדיניות ציבורית, לעניינים ומינהל (NASPAA).

120153_Capture321.JPG

תיאום לשיפור דירוג כוח האדם בהשכלה גבוהה (CAPES)

  • MSc
  • תואר שני במנהל עסקים (EMBA): כיתה 5 | הציון הגבוה ביותר עבור תוכניות מקצועיות.
  • תואר שני מקצועי במינהל ציבורי (MPA): כיתה 4. | הציון הגבוה ביותר שהושגה על ידי תוכנית stricto sensu בהערכתו הראשונה.

מקור: רכז צוות העובדים ברמת האוניברסיטה.

הציון הגבוה ביותר במבחן ביצועי התלמידים הארצי (ENADE): 5

דורג בית הספר לעסקים הטוב ביותר זו השנה השנייה ברציפות, FGV / EBAPE נמנה עם שלושת המוסדות הראשיים להשכלה גבוהה בברזיל, על פי דירוג התוכנית הכללית (IGC) שנחשף ב- 18 בדצמבר 2014 על ידי משרד החינוך (MEC) .

מקור: משרד החינוך (MEC).

הציון הגבוה ביותר לתכנית ללימודי עסקים לתואר ראשון

מדריך סטודנטים בהוצאת ההוצאה לאור Editora Abril - 2016

מיקומים

ריו דה ז'נרו

כתובת
Edifício Roberto Campos - R. Jorn. Orlando Dantas, 30 - Botafogo, Rio de Janeiro - RJ, 22231-010
ריו דה ז'נרו, מדינת ריו דה ז'ניירו, ברזיל

Bailrigg

כתובת
Lancaster University
LA1 4YW Bailrigg, אַנְגלִיָה, הממלכה המאוחדת

מונטריאול

כתובת
McGill University
Rue Sherbrooke Ouest,845

H3A 0G4 מונטריאול, קוויבק, קנדה

יוקוהמה

כתובת
Yokohama National University
240-8501 יוקוהמה, מחוז קנגאווה, יפן

בנגלור

כתובת
Indian Institute of Management Bangalore
560051 בנגלור, קרנאטקה, הודו

אקרדיטציות

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited