קרא את התיאור הרשמי

אודות בית הספר

MSM נוסדה בהולנד, מקורותיה שראשיתה 1952 כבר אספקת תוכנית EMBA שלה ברומניה מאז 2010. בית הספר לניהול מאסטריכט, שחגגה 60 שנה להיווסדו בשנת 2012, ששורשיו המכון למדע ניהול באוניברסיטה הטכנית דלפט, שראשיתה 1952. בשנת 1989, בית הספר עברה העיר ההיסטורית של מאסטריכט ובשנת 1993 שמה שונה ל בית הספר לניהול מאסטריכט. בתור שחקן מפתח בתחום החינוך הגלובלי, MSM הוא אחד מבתי הספר לניהול מספר כי באופן שיטתי לשלב חינוך, סיוע טכני למחקרים בתחום השירותים המקצועיים. עם יותר מ -2,000 סטודנטים בשנת לימודיו בשינה ליותר מ -20 מדינות, ה- MSM הוא הספר למנהל עסקים הגדול והבינלאומי ביותר בהולנד. MSM מציעה MBA Outreach שלה, ברחבי העולם על ידי שיתוף פעולה עם מוסדות חינוך מכובדים בכל שוק מקומי. ספר מאסטריכט של ניהול רומני נוצר על-ידי כמה מנהיגים חינוכיים המכובדים ביותר Romania`s של העשור האחרון: דורת Surugiu, אדריאן Stanciu ואוליבר אולסון.

בתור אחד ממוסדות ההשכלה הגלובליות המרכזיות, יש לנו יותר מ 2000 סטודנטים לימודיו בכל שנה בלמעלה מ -20 מדינות. מגוון תוכניות ההושטה שלנו הוא משמעותי עבור התצוגה הבינלאומית של MSM על מחקר עסקים / - התכנית נגישה בשלוש יבשות (אירופה, אסיה ואפריקה). MSM הוא אפוא, בית הספר למנהל עסקים הגדול ביותר הבינלאומי הפעיל ברומניה.

הצהרת כוונות של מאסטריכט ביה"ס לניהול רומני:

אנו רואים כל תלמיד את הניצוץ הפנימי, אז אנחנו מספקים ידע ולחזק אופי ידי הבאת התלמידים יחד עם פרופסורים עמיתים כאלה שיש להם ערכים, אז בסופו של דבר הבוגרים להיות סוכני שינוי עסקים הצורך הקהילה שלנו.

ערכים:

ספר זה מפגיש אנשים החולקים את אותם ערכים: יושרה, הפתיחות עצמית משקפים, הצורך המתמיד עצמית לפתח, כבוד בחברה, אופטימיות פרואקטיבית, ואת האומץ לקרוא תיגר על הסטטוס-קוו.

ניצור סוכני שינוי במסירת תואר שני במנהל עסקים (MBA) מעוגן תוצרי הלמידה הבא: Meta-Learning Outcomes

הערכה הוליסטית (HA) אחריות אישית (PR) יחס מנהיגות (LA) מערכות חשיבה אסטרטגית (SST) עבודת צוות ושיתוף פעולה (TWC)

תוצאות תוכן הקורס

במנהל עסקים (B) פיתוח שוק (M) פיתוח אנשים (P) אסטרטגיה עסקית (S) וקבלת החלטות מתפתחים שווקים (E)

הגדרה של סוכן שינוי

ההצלחה שלנו ביצירת סוכני שינוי תיקבע על ידי מדידה לסטודנטים ולבוגרים שלנו נגד התכונות הבאות:

אוטונומי (PR, LA) קורא תיגר על הסטטוס קוו (LA, HA) לאחר שינוי בהתנהגות (PR, LA, P) היכולת לנתח את הסביבה (HA, SST, E) להבין את ההבדל במצבים שונים (SST, B) מחפשים את האמת (HA, SST) יש חזון (HA, SST, LA, S, M) מרדף אכזרי של מטרות אל מול אופוזיציה (S, LA, E) האומץ לפעול (PR, LA) אחרים עוסק (TWC, P, LA)

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Maastricht School of Management Romania

תכנית EMBA 2 שנים, במשרה חלקית MSM רומניה מספקת המדינה- of-the-art השכלה על-תיכונית במנהל עסקים לאנשי מקצוע באמצע קריירה במטרה לקדם את הידע שלהם ואת הפרקטיקה של ניהול להכ ... [+]

תכנית ה- MBA Executive תכנית EMBA 2 שנים, במשרה חלקית MSM רומניה מספקת המדינה- of-the-art השכלה על-תיכונית במנהל עסקים לאנשי מקצוע באמצע קריירה במטרה לקדם את הידע שלהם ואת הפרקטיקה של ניהול להכשירם להוביל דינמיקה בסביבה עסקית גלובלית.

EMBA מוצע במשותף על ידי MSM ואגודת בוקרשט MSM במתכונת סוף השבוע. התכנית בהנחייתם סגל והעובדים שהצליחו בהצלחה ולמד בבתי ספר למנהל עסקים מוכרים ברחבי העולם במהלך העשור הקודם. מידת מוקנה משתתפים מוצלחים תוענק אך ורק על ידי MSM.... [-]

רומניה Bucharest
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית