קרא את התיאור הרשמי

University Canada West (UCW) היא האוניברסיטה העכשווית של קנדה. הוקמה בשנת 2004, UCW מציעה תוכניות בקמפוס ונקובר שלהם באינטרנט. התוכניות כוללות את תואר שני במינהל עסקים, תואר ראשון במסחר ותואר ראשון באמנויות בתקשורת ותקשורת.

החזון שלנו כאוניברסיטה העצמאית של קנדה כיום, אומר שאנחנו נגישים וזוכים להכרה עולמית. אנחנו הופכים את התלמידים לבוגרי מנהיגות מוכשרים לקהילות ברחבי העולם.

המשימה שלנו היא לספק שירות ותמיכה יוצאת דופן לסטודנטים. אנו מטפחים סביבת לימוד מגוונת ומאתגרת המתמקדת ביישום מעשי של ידע ובניית יכולות למלגות, מנהיגות ואזרחות אחראית בהקשר גלובלי. אנו גאים בבוגרים שלנו שמוכנים לאמץ את המנהיגות ואפשרויות הקהילה הממתינות להם.

UCW מוכרת על ידי ופועלת תחת סמכות של משרד החינוך הבריטי קולומביה, מיומנויות השכלה112210_membership-high.jpg

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
English (Canada)

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

University Canada West (UCW)

תוכנית הלימודים במנהל עסקים (MBA) מ- UCW תכין אותך למנהיגות על הבמה העולמית. תוכנית זו מוכר על ידי ACBSP. תוכלו לקחת את המצבים המאתגרים ביותר בצעד שלך, ליישם פתרונות פרגמ ... [+]

התוכנית לתואר שני במנהל עסקים (MBA) מ- UCW תכין אותך למנהיגות על הבמה העולמית. תוכנית זו מוכר על ידי ACBSP. תוכלו לקחת את המצבים המאתגרים ביותר שלך צעד, ליישם פתרונות מעשיים לבעיות שאתה נתקל ובסופו של דבר להניע את ההצלחה של ארגון עם קבלת החלטות מושכלת שלך.

למה MBA?למד לבנות תגובות אסטרטגיות לאתגרים עסקיים והזדמנויות עסקיות.הערכת ההשלכות האתיות של הפעילות העסקית.לפתח, ליישם ולהעריך פתרונות לבעיות עסקיות.גיבוש החלטות עסקיות וניתוח שיטתי המשקף חשיבה ביקורתית.להפגין מיומנויות אפקטיביות לשתף פעולה עם קבוצות שונות של אנשים.צוותים מובילים באמצעות פתרון בעיות והשלמת פרויקטים.שלב ערכים אישיים ופרספקטיבות בפתרון הבעיות שלך, תוך לקיחת אחריות על ההחלטות שלך.תקשורת רעיונות משכנעת כתוצאה של ניתוח מעמיק של מידע.לאסוף, לנתח ולהפיץ מידע בהקשר עסקי.... [-]
קנדה Vancouver
January 2020
תכנית מלאה
2 שנים
בקמפוס
מקוונים
למידע נוסף באנגלית

University Canada West (UCW) : Hear What Students Have To Say

University Canada West (UCW): International Students

UCW alumni: Anastasia and Loujeine

כתובת מיקום
Vancouver Campus
Suite 100 – 626 West Pender Street

Vancouver, British Columbia, CA