קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת Laurentian שוכן לחץ אי 765 דונם וטהור בסאדברי - פחות מארבע שעות מהצפון לטורונטו.

אנחנו אחד של אוניברסיטאות צמיחה המהירה ביותר בקנדה בעשור האחרון, החברה משרתים קרוב ל9,500 תלמידים. הקמפוס העיקרי שלנו הוא בסאדברי, ועכשיו אנו מציעים מספר הולך וגדל של תוכניות בבארי לסטודנטים 1,000 לומדים בקמפוס ש. יש לנו את שיעורי התעסוקה לאחר סיום הלימודים הגבוהים ביותר באונטריו לאחר 6 חודשים ב93% ו -95% לאחר שנתיים. אנחנו מקבלים הכרה גבוהה לגודל הכיתות מעוררות קנאה שלנו, יש אחד של הכיתות הממוצעת הנמוכה ביותר בקנדה.

שתי הערים הבית שלנו הן דומות במובנים רבים וחשובים: שניהם ערים תוססים, בטוחות, זולות בינוניות עם כל הנוחיות העירונית, כל אחד עם תחושה אמיתית של קהילה, ושניהם ממוקמים בתוך הסביבה הטבעית המפורסמת של אזור Muskoka . מעבר לחיים עסוקים בקמפוס, אתה תמצא הרבה מה לעשות וליהנות בשתי הערים המארחות Laurentian. יש שני קהילות תחבורה ציבורית יעילה וחסכונית וקלים יחסית לניווט ברכב או ברגל.

פקולטה לניהול

פקולטה לניהול כולל תוכניות שמכינות את התלמידים לקריירה דינמית במנהל עסקים וניהול ספורט. הבוגרים שלנו מועסקים בכל ענפי המשק. לתלמידים לפתח ידע מעמיק של כל ההיבטים של עסק כולל חשבונאות, מימון, שיווק, ניהול משאבי אנוש ותכנון אסטרטגי. הזדמנויות מיקום התמחות וקו-אופ אינספור מחכות סטודנטים מחפשים לפתח קריירה בעולם העסקים.

מה התלמידים שלנו אומרים: "התואר השני במנהל עסקים סיפק לי את הידע וכישורים הנדרשים כדי להתחיל את הקריירה שלי. עם כמה הצעות עבודה, הייתי יכול לבחור אחד שהיה בכושר המתאים לי. "אנתוני וורד, MBA בוגר, סתיו 2014.

היום Laurentian

היום, האוניברסיטה נחשבת יותר מ 52,000 בוגרים עם פרקים רבים בוגרים בינלאומיים כוללים נוסדו לאחרונה בסין. חזק במסורות דו לשוניות ותלת-תרבותיים ועם פרספקטיבה גלובלית, אוניברסיטת Laurentian ממשיכה להרחיב את היצע תכנית, הפעילויות ושותפויות המחקר שלה בקנדה ובחו"ל.

עובדות ומספרים

של ההרשמה 1960:: בשנה שנוסד 9,500 תוכניות

תואר ראשון: 94 תעודות ודיפלומות: 22 מאסטרס: 18 דוקטורט: 6 תואר מקצועי (רפואה): 1

בוגר דירוג מיקום: פקולטה 92.6%: 355 במשרה מלאה קמפוסים: סאדברי ובארי

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Faculty of Management - Laurentian University

ריבונו של עסקי תכנית באוניברסיטת Laurentian מנהל (MBA) מיועד לעולם המהיר, התחרותי ביותר שלך. הכניס אותנו למבחן. ... [+]

ה תואר שני במנהל עסקים (MBA) תכנית באוניברסיטת Laurentian מיועדת לעולם המהיר, התחרותי ביותר שלך. הכניס אותנו למבחן.

השקת תכנית לימודים מתוקנות חדש בסתיו של שינה 2015, תכנית ה- MBA זמינה בתבנית גמישה, המאפשר ללימודים מלאים או חלקי הושלמו באינטרנט, בקמפוס או באמצעות שילוב של שני הפורמטים. לומד מתי ואיפה הוא באמת תלוי בך!

בניין על יסודות עסקי ליבה, תכנית MBA מקנה ללומדי הידע ומיומנויות שלקוחות דורשים לקחת את העסק שלהם לרמה הבאה. קורסים מתמקדים במנהיגות אתית, מושגים פיננסיים ושיווק מתקדמים, ניהול מערכות מידע, אסטרטגיה עסקית ובוחנים את המורכבות של ניהול בהקשר גלובלי. פרויקט ייעוץ אבן הראשה מספק קישור ישיר לתעשייה ויישום של ידע שנצבר במהלך התכנית. הבוגרים אחרונים יידרשו כדי להשלים תכנית לימודים המשולבים בעבודה שייתן להם את הניסיון הדרוש כדי לעבור את הקריירה שלהם קדימה. ... [-]

קנדה סודברי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
מקוון
למידע נוסף באנגלית
Laurentian University Bookstore
כתובת
Sudbury Campus 935 Ramsey Lake Road
P3E 2C6 סודברי, אונטריו, קנדה
Website
טלפון
+1 705-675-1151