קרא את התיאור הרשמי

הפרויקט שלנו

המלון ממוקם באופן אידיאלי בלב רובע העסקים לה דפנס (La Défense Business District), ומרכז יותר מ -5500 תלמידים בתוך ארבעת בתי הספר שלו, המספקים תארים המוכרים על ידי המעסיקים: בית הספר הגבוה להנדסה (ESILV), בית הספר לניהול (EMLV) , מכון האינטרנט

גישה ייחודית רוחבי

בתי הספר של אוניברסיטת פולארד לאונרד דה וינצ'י פיתחו גישה פדגוגית חוצתית המשלבת בין ההתמחויות השונות, ומאפשרת לסטודנטים לעבוד בצוותים רב-תחומיים (מנהלים, מהנדסים, מעצבים), תוך כדי התקדמותם בלימודים והשגת ידע דיגיטלי. ארגון זה הנתמך על ידי חממה רב-ספרית מוביל לאפשרות של תארים כפולים ביזמות, מימון ושיווק דיגיטלי.

ממוקם בלב הרובע העסקי הגדול ביותר באירופה, בתי הספר של לאונרד דה וינצ'י מודגשים על מקצועיות, ומטרתם העיקרית היא שילוב מקצועי מוצלח של התלמידים.

פתיחות חברתית וגיוון פרופיל

פתיחות חברתית, ספורט ותרבות לכולם הם חלק ממייסדי הפולה. ערכים אלה נשמרים בתוכניות וכן במהלך הליכי הקבלה. פול מקבל בברכה ומסייע לתלמידים עם מוגבלויות בתוכניות שלנו.

שירותי סטודנט

מלון פול לאונרד דה וינצ'י כולל מתקנים פדגוגיים יוצאי דופן התורמים לאמביציה של התלמידים. התלמידים גם נהנים מהכוונה במהלך הפעילות הפדגוגית והחוץ-סביבתית שלהם בסביבה אישית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

Leonard de Vinci Group

MBA באסטרטגיה שיווק דיגיטלי שואפת לתת לתלמידים את הכישורים הדרושים כדי להשיג קריירה מוצלחת במגזר הדיגיטלי. קורסי הליבה של MBA מתמקדים בשיווק דיגיטלי ותקשורת: אסטרטגיית שי ... [+]

MBA באסטרטגיה שיווק דיגיטלי שואפת לתת לתלמידים את הכישורים הדרושים כדי להשיג קריירה מוצלחת במגזר הדיגיטלי. קורסי הליבה של MBA מתמקדים בשיווק דיגיטלי ותקשורת: אסטרטגיית שיווק מדיה דיגיטלית וחברתית, שיווק באינטרנט, שיווק תעלות צולבות, תקשורת דיגיטלית, e-business of Internet of Things.

קרא עוד באתר האינטרנט של בית הספר:

מטרה כללית

בוגרי תואר שני במנהל עסקים של היום נותנים עדיפות למגוון המשימות, לאתגר האינטלקטואלי ולאיזון בחיי העבודה בקריירה שלהם.... [-]

צרפת פריז
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
Pôle Universitaire Léonard de Vinci
כתובת
12 avenue Léonard de Vinci, Courbevoie
92400 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת
Website
טלפון
+33 1 41 16 70 86