קרא את התיאור הרשמי

ESP (Ecole supérieure de Publicité) הוא בית ספר להשכלה גבוהה בתחומי הפרסום, התקשורת, השיווק והניהול - הממוקם בפריז. מאז 1927: ESP כבר הכשרה אנשי מקצוע מנוסים בתחומים אלה כבר מעורב באופן פעיל עם סוכנויות תקשורת, ארגוני מדיה ומפרסמים. בית ספר חלוצי עם ניסיון של כמעט 90 שנה, ESP גאה במומחיותה המוכרת:

ESP הוא בית הספר הישן ביותר בתקשורת בצרפת

היסטוריה מהירה של ESP: בתחילת המאה ה -20, ארצות הברית המציא פרסום. לאחר מכן הצטרפה קבוצה של אנשי מקצוע צרפתים לפיתוח ידע ופרסום בצרפת. באותו זמן: - PUBLICIS, סוכנות הפרסום הצרפתית הראשונה, הוקמה בשנת 1926. - ESP, בית הספר החלוצי לפרסום בצרפת, הוקם בשנת 1927.

תעודות ESP

לאומי הסמכה: ESP הוא בית ספר פרטי של השכלה גבוהה יותר, מאושר על ידי ממשלת צרפת. ESP מספק "professionalizing" מעלות אשר מספקים הכשרה עבור כישורים מקצועיים ספציפיים. לפיכך, תארים אלה (רווקים ומאסטרים) מאושרים על ידי ארגון ממשלתי RNCP (National Register of הסמכות מקצועיות). תעודת הוקרה בינלאומית: ההכרה הבינלאומית, שהונפקו על ידי רשות העתיקות לאחר סקירה מפורטת של קורסים ("כל קורס מוכר ומוערך באופן אינדיווידואלי, באמצעות תהליך קפדני וממוקד של מועצת החינוך של רשות העתיקות, המבטיח איכות הוראה בינלאומית מוכרת הנדרשת על ידי תעשיית התקשורת העולמית עבור סטודנטים עתידיים ואנשי מקצוע צעירים »). ESP הוא בית הספר הפרטי 1ST פריזאית [SMBG EDUNIVERSAL RANKING] מאז 1927, ESP שמרה להוביל שלה, להיות מדורגת כמו "בית הספר הפרטי העליון בפריז" על ידי SMBG EDUNIVERSAL (2013/2014). סיווג זה מבוסס על שלושה קריטריונים חיוניים: מצוינות ההכשרה, השכר ההתחלתי (של הבוגרים) ורמת שביעות הרצון של התלמידים.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • צָרְפָתִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year MBA

ESP - School of Communication & Marketing

תקשורת מותגי יוקרה במהירות משתנות וכך משנות את מיומנויות הנדרשות בענפים אלה: להשקיע בטכנולוגיות חדשות על מנת לשפר את חווית מותג, להחיל את הפילוח המתאים ביותר, וליהנות מדי ... [+]

תקשורת מותגי יוקרה במהירות משתנות וכך משנים את מיומנויות הנדרשות בענפים אלה: להשקיע בטכנולוגיות חדשות על מנת לשפר את חווית מותג, להחיל את הפילוח המתאים ביותר, וליהנות מהמדיה דיגיטלית וחברתית לאינטראקציה עם לקוחות.

תכנית יעדים לתקשר בצורה יעילה על פני תרבויות בשוק גלובלי יותר ויותר חושב ולבנות תקשורת חדשנית להבין את המהות של יוקרה לבנות חוויית מותג ייחודית אינטראקציה ... [-]
צרפת פריז
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Video de Présentation de l'école ESP