קרא את התיאור הרשמי

למה EDHEC

נוצר על ידי ויזמים,

פעילותה של קמפוסים בליל, ניס, פריז, לונדון וסינגפור, EDHEC היא אחת מ -15 בתי הספר העסקיים המובילים באירופה, מדורגת במקום הראשון בעולם לתואר שני במימון. בעולם כולו מחובר ישירות לעולם העסקים, EDHEC הוא בית ספר לעסקים, ולא בית ספר לעסקים, שבו מצוינות בהוראה ובמחקר מתמקדת בחדשנות לעידוד יזמות ויצירתיות. עבור עסקים מלידה מוקדש לעסקים, EDHEC עושה יזמים לכל החיים, מסוגל לשפץ או ליצור עסקים מוצלחים בכל מקום בו הם עובדים.

EDHEC פונקציות כמו מעבדה אמיתית של רעיונות ומייצרת פתרונות חדשניים מוערך על ידי עסקים. פילוסופיית ההוראה של בית הספר, בהשראת פעילויות המחקר עטור הפרסים שלה, מתמקדת "למידה על ידי עושה".

מינדסט זה מגדיר אותנו בנפרד

נוצר על ידי ויזמים, EDHEC יש גילם את ערכי היסוד של העסק במשך למעלה ממאה שנה.

מטרתנו היא להעביר את המפתחות להצלחה עסקית לדורות חדשים של מנהלים ויזמים, ולהפיץ את ההכרה שחברות יכולות להשפיע באופן חיובי על הכלכלה ועל החברה כולה.

עצמאות

כדי להגן על עצמאותה בפעולה במשך 110 השנים האחרונות, EDHEC מסתמך על המשאבים שלה כדי לממן ולהנחות את הפיתוח שלה. היא גם מפעילה אוטונומיה מלאה באסטרטגיה האקדמית והמדעית שלה.

פרגמטיזם

מאז הקמתה בשנת 1906, EDHEC בנתה את המוניטין שלה על פרגמטיזם וגישת הוראה ממוקדת בעסקים. כלי המפתח, הידע וההתנהגות של העסק מועברים לדורות של מנהלים.

ללא קונפורמיזם

באמצעות המודל הבלתי רגיל שלה, התוכן של התוכניות שלה ואת הערך של המחקר שלה, EDHEC מטפח ההבדלים שלה, לעודד תלמידים ומורים לחשוב מחוץ לקופסה לטפח את תכונות המנהיגות שלהם.

רוח יזמית

בית הספר למנהל עסקים לעסקים, EDHEC מאמן דורות של יזמים ומנהיגים מהירים, יצירתיים ובעלי תושייה, שיכולים לשנות את כללי המשחק כדי לקחת את הקבוצות והפרויקטים המופקדים עליהם.

ראש פתוח

מכיוון שהאפקטיביות בעסקים נובעת מהיותה ייחודית, EDHEC מייחסת חשיבות רבה לגיוון ולשילוב של תרבויות, פרופילים, פרקטיקות ודיסציפלינות בהוראה ובפעולות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA היא תוכנית מוכרת משולשת מאחד בתי הספר המובילים של אירופה עסקים. הוא מיועד למנהלים מנוסים, יזמים ומנהלים בכירים המבקשים לחוות שינוי מקצועי. ... [+]

Edhec Executive MBA היא תוכנית מוכרת משולשת מאחד בתי הספר המובילים של אירופה עסקים. הוא מיועד למנהלים מנוסים, יזמים ומנהלים בכירים המבקשים לחוות שינוי מקצועי. התוכנית בת 16 חודשים במשרה חלקית, שבסיסה באופרה של פריז או בל, תאפשר לכם לאחד את כישורי המנהלים שלכם, להגביר את המודעות העצמית שלכם ואת כישורי המנהיגות שלכם ולחדד את התחזית הגלובלית שלכם כדי להניע את ביצועי הארגון שלכם במאתגרים של ימינו שינוי בסביבה העסקית.... [-]

צרפת פריז Roubaix
פברואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Global MBA

EDHEC Business School

ה- MBH העולמי של EDHEC משנה חיים: על ידי שילוב חינוך עסקי רלוונטי לחוויה אנושית שלא יסולא בפז, הוא מאפשר לך להשפיע בצורה עמוקה על הקריירה שלך, על חייך ועל הסביבה שלך. ... [+]

אם אתם מחפשים להשיג השכלה עסקית בעולם האמיתי ולפתח פרספקטיבה בינלאומית שתעזור לכם לפתח, להאיץ או לשנות את מסלול הקריירה שלכם, הרי שתכנית ה- MBH העולמית ל- MBA בניס, דרום צרפת עשויה להיות בחירה אידיאלית עבורכם.

במהלך התוכנית של 10 חודשים תהיה לך הזדמנות לשתף, ללמוד ולהתחבר לחברים משתתפים מכל יבשת בעולם - בדרך כלל יש לנו כמאה סטודנטים מ -30 לאומים שונים בשילוב עם סגל בינלאומי מגוון ומצטיין שהופך אותה ל חוויה גלובלית באמת. אפשרויות מותאמות אישית הכוללות מסלולי התמחות ופרויקטים מותאמים מהווים 3 חודשים מהתוכנית, ומאפשרים לך להתאים את התוכנית בהתאם ליעדים המקצועיים שלך.... [-]

צרפת נחמד פריז Roubaix
ינואר 2020
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

כתובת
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
נחמד, פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור, צרפת
כתובת
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 פריז, איל-דה-פראנס, צרפת
כתובת
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, צרפת