קרא את התיאור הרשמי

למה EDHEC

נוצר על ידי ויזמים,

פעילותה של קמפוסים בליל, ניס, פריז, לונדון וסינגפור, EDHEC היא אחת מ -15 בתי הספר העסקיים המובילים באירופה, מדורגת במקום הראשון בעולם לתואר שני במימון. בעולם כולו מחובר ישירות לעולם העסקים, EDHEC הוא בית ספר לעסקים, ולא בית ספר לעסקים, שבו מצוינות בהוראה ובמחקר מתמקדת בחדשנות לעידוד יזמות ויצירתיות. עבור עסקים מלידה מוקדש לעסקים, EDHEC עושה יזמים לכל החיים, מסוגל לשפץ או ליצור עסקים מוצלחים בכל מקום בו הם עובדים.

EDHEC פונקציות כמו מעבדה אמיתית של רעיונות ומייצרת פתרונות חדשניים מוערך על ידי עסקים. פילוסופיית ההוראה של בית הספר, בהשראת פעילויות המחקר עטור הפרסים שלה, מתמקדת "למידה על ידי עושה".

מינדסט זה מגדיר אותנו בנפרד

נוצר על ידי ויזמים, EDHEC יש גילם את ערכי היסוד של העסק במשך למעלה ממאה שנה.

מטרתנו היא להעביר את המפתחות להצלחה עסקית לדורות חדשים של מנהלים ויזמים, ולהפיץ את ההכרה שחברות יכולות להשפיע באופן חיובי על הכלכלה ועל החברה כולה.

עצמאות

כדי להגן על עצמאותה בפעולה במשך 110 השנים האחרונות, EDHEC מסתמך על המשאבים שלה כדי לממן ולהנחות את הפיתוח שלה. היא גם מפעילה אוטונומיה מלאה באסטרטגיה האקדמית והמדעית שלה.

פרגמטיזם

מאז הקמתה בשנת 1906, EDHEC בנתה את המוניטין שלה על פרגמטיזם וגישת הוראה ממוקדת בעסקים. כלי המפתח, הידע וההתנהגות של העסק מועברים לדורות של מנהלים.

ללא קונפורמיזם

באמצעות המודל הבלתי רגיל שלה, התוכן של התוכניות שלה ואת הערך של המחקר שלה, EDHEC מטפח ההבדלים שלה, לעודד תלמידים ומורים לחשוב מחוץ לקופסה לטפח את תכונות המנהיגות שלהם.

רוח יזמית

בית הספר למנהל עסקים לעסקים, EDHEC מאמן דורות של יזמים ומנהיגים מהירים, יצירתיים ובעלי תושייה, שיכולים לשנות את כללי המשחק כדי לקחת את הקבוצות והפרויקטים המופקדים עליהם.

ראש פתוח

מכיוון שהאפקטיביות בעסקים נובעת מהיותה ייחודית, EDHEC מייחסת חשיבות רבה לגיוון ולשילוב של תרבויות, פרופילים, פרקטיקות ודיסציפלינות בהוראה ובפעולות.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

EDHEC Business School

Edhec Executive MBA היא תוכנית מוכרת משולשת מאחד בתי הספר המובילים של אירופה עסקים. הוא מיועד למנהלים מנוסים, יזמים ומנהלים בכירים המבקשים לחוות שינוי מקצועי. ... [+]

Edhec Executive MBA היא תוכנית מוכרת משולשת מאחד בתי הספר המובילים של אירופה עסקים. הוא מיועד למנהלים מנוסים, יזמים ומנהלים בכירים המבקשים לחוות שינוי מקצועי. התוכנית בת 16 חודשים במשרה חלקית, שבסיסה באופרה של פריז או בל, תאפשר לכם לאחד את כישורי המנהלים שלכם, להגביר את המודעות העצמית שלכם ואת כישורי המנהיגות שלכם ולחדד את התחזית הגלובלית שלכם כדי להניע את ביצועי הארגון שלכם במאתגרים של ימינו שינוי בסביבה העסקית.... [-]

צרפת Paris Roubaix
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
16 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Global MBA

EDHEC Business School

EDHEC גלובל MBA הוא שינוי החיים: על ידי ערבוב החינוך העסקי הרלוונטי עם חוויה אנושית לא יסולא בפז, זה מאפשר לך יש השפעה עמוקה על הקריירה שלך, את החיים שלך ואת הסביבה שלך. ... [+]

EDHEC גלובל MBA הוא שינוי החיים: על ידי ערבוב החינוך העסקי הרלוונטי עם חוויה אנושית לא יסולא בפז, זה מאפשר לך יש השפעה עמוקה על הקריירה שלך, את החיים שלך ואת הסביבה שלך.

סיבות עיקריות לבחירת אדהק

ניסיון גלובלי אמיתי

הכיתה כוללת בדרך כלל מעל 30 לאומים שונים. התוכנית כוללת שתי משלחות לימוד בחו"ל.

ייעוץ מקצועי קריירה

EDHEC גלובל MBA תוכנית CareerSMART היא תוכנית קריירה חדשנית הכוללת אימון קריירה אישית עבור כל משתתף. שירותי הקריירה שלנו מדורגות # 1 בצרפת עבור הערכה לסטודנטים של קריירה שירותים (האקונומיסט 2017).... [-]

צרפת Nice Paris Roubaix
ספטמבר 2019
אנגלית
תכנית מלאה
10 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

EDHEC BUSINESS SCHOOL – MAKE AN IMPACT

כתובת
393, Promenade des Anglais - BP3116 06202 Nice Cedex 3 - France
Nice, Provence-Alpes-Côte d'Azur, צרפת
כתובת
16-18 Rue du 4 septembre, 75002 Paris, France
75002 Paris, Île-de-France, צרפת
כתובת
Avenue Gustave Delory, 24
59057 Roubaix, Hauts-de-France, צרפת