קרא את התיאור הרשמי

ספר דאוד סולימן של עסקים (SDSB) לאורך השנים

בית הספר לעסקים, נוסדה בשנת 1986, היה הראשון של הספר באוניברסיטת לאהור של ומדעי הניהול (LUMS).

צורך תכנית לימודים מאתגרים ורלוונטיים הציע את השימוש של מקרים ולא הרצאות קונבנציונליות להקנות ידע. החלטה זו נתמכה על ידי שיתוף פעולה הדוק עם בית הספר לעסקים של הרווארד ואוניברסיטת מערב אונטריו (UWO), אשר שניהם חלוצים בפילוסופיה הוראה זו.

במקביל, המחויבות למצוינות אקדמית ומקצועית נתמך על ידי "ועדת אורח", הכולל אנשי אקדמיה ומנהלים מאוניברסיטאות הנודע בעולם ומוסדות כולל הרווארד, UWO, IMD, Cambridge, סטנפורד, מקגיל והמכון אסיה למינהל.

בית הספר מציע מגוון רחב של תוכניות כוללים תואר שני במנהל עסקים נמרצים במשרה מלאה, תואר שני במנהל עסקי Executive סוף השבוע, ניהול PhD מבוסס כמובן ותוכניות הראשונות עם מגמות בחשבונאות ומימון, וניהול מדע. בנוסף, המרכז לפיתוח מנהלי Rausing (REDC) מציע תוכניות משך קצרות למנהלים. בית הספר גם מבצע מחקר כלכלי וניהול קפדני דרך המגזרים האסטראטגי מרכז מחקר, מרכז לטיפוח יזמות חברתי ומרכז המחקר המקרה.

LUMS שומרת על קשר הדוק עם עולם העסקים, אשר משמש כמקור ייעוץ ומידע. אינטראקציה זו לא רק עוזר לשמור על תוכנית הלימודים רלוונטית לצרכים של ארגונים עסקיים, אלא גם מבטיחה כי התלמידים נחשפים הדינמיקה של עולם התאגידים.

מנהיגים עסקיים פעיל אינטראקציה עם שני אנשי סגל וסטודנטים באמצעות ביקורים תכופים, סמינרים כמו מרצים אורחים ופרספקטיבות שלהם להעשיר את החוויה בכיתה. בנוסף, קשרים בתעשייה מתחזקים על ידי מעורבותם של סגל MBA בהוראה והדרכת התוכניות לפיתוח המנהלים אשר השתתפו מדי שנה על ידי יותר מ -2,000 מנהלים בכירים ומנהלים מהעולם התאגידי.

מטרתנו הוא לספק את צרכי החינוך המשתנים של סטודנטים מגוונים מבחינה תרבותית וגיאוגרפי התפזרו על ידי הכנת אותם מבחינה אקדמית, באופן אישי, ומקצועי, ועל ידי מתן להם גישת הזדמנויות לעשות את הבדל.

שלושה עשורים ולמעלה מ 2000 בוגרים מאוחר יותר היא מדורגת כאחת הספר למנהל עסקים המובילים באזור. SDSB ממשיכה להיות הבחירה הראשונה של תלמידים בדרום אסיה. זה מה שהופך את שותפות עם SDSB מאמץ כדאי.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Suleman Dawood School of Business

המאסטרים של מינהל עסקים (MBA) תוכנית בבית הספר דאוד סולימן של עסקים (SDSB) בשעה LUMS מספק חוויה אקדמית אינטנסיבי ותובעני, הכולל שתי שנות לימוד במשרה מלאה. ... [+]

למה LUMS MBA?

"הצטרפתי LUMS בקיץ 1991 בקמפוס הישן. לקבלת אורינטצית הקיץ שלנו בין יתר, ערכנו היכרות עם מחשבים נתונים שני תקליטונים כל! בא מרקע של כיתות מסורתיות, שיטת תיקי הוראה הרגישה מאיימת. הייתי בר מזל להיות בה לימד על ידי סגל המייסדים של LUMS, עם פחות מ -100 סטודנטים בקמפוס. עשיתי חברויות לכל החיים בשנותי LUMS. בעוד מען היה מפסק בחזרה הפיתוי של בוקר Halwa פורי החזיק אותנו הולך, לא לשכוח את ההתאמות כדורסל חצות. לא אכפת לי לעשות את זה שוב! "... [-]

פקיסטן לאהור
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית