קרא את התיאור הרשמי

בית הספר לעסקים של פורטו הוא הספר לעסקים באוניברסיטת פורטוגזית הגדול, אוניברסיטת פורטו. המשימה שלו היא הוראת קורסים לתואר והכשרה בניהול בכירה מתקדמת, פעילויות משלימות עם מעורבות קבעה בתחומי שירותי מחקר ועסקים יושם.

בית הספר לעסקים של פורטו מפגיש את הכישורים והניסיון של EGP-UP ו ISFEP לשעבר, פרויקט הכשרה ניהולי אשר פותח בהצלחה בתוך הפקולטה לכלכלה.

כתוצאת משאב בסיסי, בית הספר לעסקים פורטו יש סגל הוראה עם ניסיון ארוך בהוראה ובמחקר, מאונ' פורטו (כלכלה, הנדסה, משפטים, פסיכולוגיה חינוכית למדעי פקולטות), שאליו לשתי קטגוריות הוראה אחרות מתווספות: מנהלים עם הכשרה אקדמית קריירה עסקית מוצקה, ומורים מן החוץ באוניברסיטאות, כלומר אלה בצפון אמריקה (מרכז פלורידה, מסצ'וסטס, מיאמי וניו אורלינס) ואת אלה האירופי (הספר לעסקים בלונדון ומכון עסקים, בין היתר). קשרים אלה לבתי ספר זרים דומה, אשר היה קיים מאז 1988 בחלק מהמקרים, להבטיח רמה גבוהה של בינאום פעילותה.

בית הספר לעסקים של פורטו

בית הספר לעסקים של פורטו אפילו יש את התמיכה של קבוצת חברות וארגוני התייחסות אחרות עם מעורבות מכרעת בהקמת גופי הנהלת בית הספר (דירקטוריון והנהלה), ואשר להבטיח חיבור יעיל עבור הספר עם עולם העסקים הפורטוגזי . המעורבות של עסקים במודל הממשל של בית הספר לעסקים של פורטו היא מאוד נרחבת יותר מזה שנצפה בכל ספר לעסקים פורטוגזי אחר.

בית הספר לעסקים של פורטו כרגע יש את הבאים כמוצרים הפניה: תואר שני במנהל עסקים במשרה מלאה הבינלאומי, מגלן MBA, ותואר שני במנהל עסקים Executive. מלבד תוכניות אלה, בית הספר לעסקים פורטו אפילו מציע סט של קורסים לתואר שנה אחת, קצרות באמצע תוכניות מבצעת משך, סמינרי הנהלה בכירים, ב-חברת תוכניות הדרכה ושירותים עסקיים (מיון וגיוס של עובדים מוסמכים, ומחקר היישומי וייעוץ פעילויות).

ערכיה של בית הספר לעסקים של פורטו

  • עושה את זה היטב
  • עושה שינוי
  • חתירה נוספת
  • חינוך לחיים

משימה

בית הספר לעסקים של פורטו יש את המשימה לשפר את איכות הניהול ולקדם שינוי בחברות וארגונים אחרים, באמצעות הכשרה מתקדמת ברמה שלאחר בוגר, מחקר יישומים וייעוץ. בית הספר לעסקים של פורטו מתכוון מבקש לפתח רשת של ידע ומיומנויות וכן תמיכה לפעולות של מנהיגים ועל התחרותיות של חברות בשווקים גלובליים.

חזון

מטרתנו להיות מנהיגים של ההכשרה וניהול המבצעת, חברות צבת האקדמיה side-by-side ב מתמשך תהליך למידה והערכה הדדית אחד.

שותפים

בית הספר לעסקים של פורטו הוא נתמך על ידי 36 גופים קשורים. להלן כיום השותפים של בית הספר לעסקים של פורטו:

אקדמי

בית הספר לעסקים של פורטו

אקדמי ללא:

בית הספר לעסקים של פורטו

הסמכות

תוכניות MBA בבית הספר לעסקים של פורטו הן נושאי שתי הסמכות בינלאומיות: אמבא EPAs.

בית הספר לעסקים של פורטו
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • פורטוגזי

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Porto Business School

Magellan MBA הוא מסע מותאם מאז יום אחד בקצב מלא כדי לספק לך את הכמות הטובה ביותר של מיומנויות קשוחות ורכות, הארה חוויות אשר יאפשר לך להרחיב את גבולות הקריירה שלך, ברחבי ה ... [+]

תוכנית בינלאומית גמישה, במשרה מלאה וגמישה, המקדמת פיתוח קריירה בפורטו (פורטוגל).

חקור עולם חדש וחדש לך

Magellan MBA הוא מסע מותאם מאז יום אחד בקצב מלא כדי לספק לך את הכמות הטובה ביותר של מיומנויות קשוחות ורכות, הארה חוויות אשר יאפשר לך להרחיב את גבולות הקריירה שלך, ברחבי העולם.

תוכנית MBA בינלאומית לשנה אחת, אינטנסיבית, מוסמכת במשותף על ידי AMBA - אגודת MBAs ו- EFMD - הקרן האירופית לפיתוח מנהלים (EPAS) באחד מבתי הספר האירופאיים הטובים ביותר - Porto Business School .... [-]

פורטוגל פורטו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית