קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת ניהול ורשה

ורשה אוניברסיטת ניהול, הוקמה בשנת 1995, היא אחת מהמכללות פרטיות הוותיקות ביותר בפולין. בשלב זה נרשם יותר מ 6.000 תלמידים ויש יותר מ 37.000 בוגרים. הסגל שלה מורכב מחוקרים ומרצים מנוסים ויצירתי.

אוניברסיטת ניהול ורשה מציעה לסטודנטים הפוטנציאליים שלה יוצא דופן תנאים נוחים ללמוד בקמפוס של אלף השלישיים. זה חדרי הרצאות, מעבדות, חדרי מחשבים, מעבדות מצוידות היטב אדריכליות אקדמיות דיור מורכב רבות שפה.

מתחם האוניברסיטה כולל גם מתקני נופש, כגון בריכה שחייה מודרנית, אולם ספורט וחדר כושר. בבניין יש מזנון וקפיטריה גדולה מחירי .Reasonable ותפריט טוב צריכים לספק גם אלה קשים לרצות. מעונות סטודנטים להכיל 300 תלמידים בחדרים ליחיד, שתי נפשות ושלושה אנשים, כמו גם סוויטות. כל החדרים גישה לאינטרנט. חניון התת קרקעי הוא זמין במחיר סביר.

סטודנטים לתואר ראשון לימודים:

תוכניות לתואר הראשון

מנהל הנהלה יחסים בינלאומיים פדגוגיה לימודים אירופיים מדע מדינה הביטחון הלאומי

התואר של המהנדס

הנדסת מחשבים ניהול ייצור והנדסה

לימודי תואר שני:

תוכניות התואר שני

החוק מנהל הנהלה יחסים בינלאומיים פדגוגיה פסיכולוגיה

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • פולני

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Warsaw Management Academy - Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

מאסטר מנהלים שלאחר התואר הראשון של לימודי מנהל עסקים הם בין יוקרתי ומוכר בכישורים הניהוליים העולם המיועד לאנשי עסקים וניהול הבכיר ביותר. ... [+]

מאסטר מנהל של מנהל עסקים

שלאחר התואר הראשון מאסטר מנהל של מנהל עסקים מחקרים בקרב יוקרתי ומוכר בכישורים הניהוליים העולם המיועד לאנשי עסקים וניהול הבכיר ביותר. תכנית הלימודים של לימודי EMBA מאפשר להשלמה יעילה של השכלה אקדמית בתחום ניהול ועסקים. בוגרי לימודי תואר שני EMBA, להשיג יתרון על פני מתחרים ולהגדיל את ערכם ואת האטרקטיביות שלהם בשוק העבודה.

נמענים

תכנית הלימודים של לימודים לתארים מתקדמים EMBA נועד, קודם כל, לצוות ניהולי, חבר של איברי חוק, מנהלים של חברות מסחר, מנהלים, או למי שרוצה לקחת את התפקידים ניהוליים, במטרה להשתמש בידע שלהם ומיומנויות בתחומים שונים , בין יתר, בניהול כספים, שיווק, ניהול משאבים אנוש, התקשורת ויחסי ציבור ואימון.... [-]

פולין ורשה
אוקטובר 2019
אנגלית,פולני
תכנית מלאה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית