קרא את התיאור הרשמי

דוארבית הספר לעסקים של קראקוב באוניברסיטת קראקוב (CSB CUE) היה נוכח בשוק שירותי החינוך מאז 1991. הספר מציע לימודי תואר שני במנהל עסקים, קורסים לתואר ראשון, והוא מספק שירותי מחקר ופרסום. CSB CUE כל הזמן משפרת את ההצעה שלה, תוך התאמה לדרישות השוק של היום. ההתפתחות הדינמית והצלחתו הובילו לעמדתו הגבוהה של בית הספר בדירוג הפולני נגרמות על ידי הכרה יותר ויותר בזירה הבינלאומית. הספר קראקוב של עסקים CUE שומרת המשיכו לשתף פעולה עם עסקים, מרכזי תרבות, אוניברסיטאות, בתי ספר על-תיכוניים ומכללות קהילתיות הן בפולין והן בחו"ל. זהו חלק מהקהילה הבינלאומית, המספקת הזדמנות להיפגש עם שותפים עסקיים מרחבי העולם כדי להחליף חוויות ויכולות, לגשת לרשת עולמית של מוסדות חינוך, ארגונים במגזר הציבורי וחברות ייעוץ.

השותפים של בית הספר הם: בית הספר סנט גאלן עסקים (שוויץ), Ecole דה ניהול נורמנדי, ESC קלרמונט בוגר בית הספר לניהול / קבוצת ESC קלרמון (צרפת), אוניברסיטת קלארק, אוניברסיטת סאפוק סוייר עסקים בית הספר, אוניברסיטת רוזוולט, מכללת הלר עסקים, אוניברסיטת גאלנד ואלי סטייט (ארה"ב), סטוקהולם ביזנס סקול (שבדיה), אוניברסיטת יוהנסבורג (דרום אפריקה), האקדמיה ללימודים כלכליים של מולדובה (מולדובה), אוניברסיטת הבנקאות (אוקראינה).

מאז 2011 CSB CUE היה חבר של EFMD - הקרן האירופית לפיתוח וניהול.

היעד העיקרי של בית הספר הוא להתמקד בשיתוף פעולה מורחב עם עולם העסקים. הוא מוודא שהידע המועבר לתלמידים קשור מאוד לתרגול העסקי, כי רק אז יהיו לבוגרים מעמד חזק בשוק העבודה ויפתחו יזמות פולנית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Cracow School of Business at Cracow University of Economics

MBA חדשני MBA CSB מאסטרס מאורגנים על ידי בית הספר Cracow של עסקים CUE בשיתוף עם אוניברסיטת קלארק של ווסטר (ארה"ב). מחקרים אלה נוצרו בעיקר עבור אנשים המעוניינים להתחיל את ... [+]

מנהל CSB MBA

MBA חדשני MBA CSB מאסטרס מאורגנים על ידי בית הספר Cracow של עסקים CUE בשיתוף עם אוניברסיטת קלארק של ווסטר (ארה"ב).

מחקרים אלה נוצרו בעיקר עבור אנשים המעוניינים להתחיל את הקריירה שלהם בעסקים (ניהול זוטר).

MBA CSB MASTER Program:מספר שעות: 2 160 שעות (480 שעות של שיעורים 1 680 שעות של עבודה הפרויקט הפרט)MBA CSB מאסטר הלימודים האחרון ארבעה סמסטרים, שבמהלכו מחלקות תחומים תחומי התמחותשפה שימושית: אנגלית 100%שיעורים בסוף השבוע נערכים ביום שישי (בין השעות 13: 00-21: 00), שבת וראשון בין 8: 00-16: 00. המפגשים מתקיימים פעם או פעמיים בחודש.עלות MBA MBA CSB תוכנית אב: 6 900 יורו (אפשרות לשלם בתשלומים), 200 יורו לא ניתן להחזר דמי הגיוסבית ספר לפרטנר: אוניברסיטת קלארק של וורצ'סטר (ארה"ב)מטרת התוכנית... [-]
פולין קרקוב
אוקטובר 2019
אנגלית
תכנית חלקית
4 סמסטרים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית