קרא את התיאור הרשמי

סקירה כללית

כמוסד גדל והולך של למידה גבוהה יותר, Prince Mohammad bin Fahd University (פו) יצרה היסטוריה מאז הושק. אוניברסיטה זו, עם גישה חדשנית מאוד לתלמיד, המקנה חינוך, מציעה הזדמנות לתלמידים לחקור דרכים אמיתיות ללמוד ולחדש כאשר הם מטופחים לתפקידים העתידיים שלהם כאנשי מקצוע מהארדקור.

PMU מתרכזת בצרכים, באינטרסים וביכולות של תלמידים למען הזנה מתמשכת. המשוב, כמו גם תשומות התלמידים, מוערכים על ידי חברי סגל הפקולטה, המעריכים את רמת הידע של כל תלמיד ועומד ביסודיות. צעדים אלה הם להכשיר אותם על ידי מערכת למידה אמיתית.

אוניברסיטה זו בברכה את הטכנולוגיה העדכנית ביותר מאז הקמתה. היא יישמה אותם במתודולוגיית ההוראה ובתוכנית הלימודים. כמה התקדמות טכנולוגית הם כל הזמן קישוריות לאינטרנט מה שהופך את הגישה לספריה קלה יותר, לומדות מקוונת (Blackboard), Dyned - מעבדות, רישום מקוון.

היום PMU מצויד בטכנולוגיות מתקדמות כגון לוחות חכם, טלוויזיה הזרמת ועידות וידאו וכו 'אשר מועילים לתלמידים כדי להירשם קורסים ספציפיים ועצות קבועים הועיל או הדרכה מן המדריכים בהתאמה באינטרנט על ידי יושב הפרטיות של בתים.

לסטודנטים הועיל מצב של מתקני אמנות ב- PMU. מתקנים אלה נועדו אך ורק כדי להדריך אותם לחתן ולעמוד תוך קבלת האתגרים הגלובליים כי הם יצטרכו מונה כאנשי מקצוע. הם היו טובים יותר אפיקים תעסוקה לאחר שסיים מ PMU אשר מציע מתקנים בלעדיים.

כמו אנגלית הפך המדיום היחיד של התקשורת הבינלאומית מציעה יחידת ניהול תוכן זו שפה זו כמדיום העיקרי של ההוראה. כמה מועדונים ופעילויות מחוץ לבית הספר בקמפוס של האוניברסיטה הם הכלים הטובים ביותר לחדד את יכולתם של תלמידיו. המתקנים המתוכננים היטב כדי לחתן את התלמידים בתקשורת, עבודת צוות, חשיבה ביקורתית / פתרון בעיות, טכנולוגיה, מיומנויות מקצועיות ומנהיגות הם מיומנויות הליבה אשר PMU עדיפות לצמיחה כוללת של התלמידים.

PMU הוא כלי עזר להנחיית קהילת התלמידים לבחור נתיב קריירה טוב יותר לעתיד בהיר יותר. תוכניות הלימודים התיאורטיות והערכתם המעשית באמצעות הכיוון וההכשרה המעשית מכינות אותם להרגיש בבית בזמן שכרו. הביטחון העצמי שפותח על ידי הכשרה וידע מתקדם מכין את התלמידים למכור את עצמם עם קורות חיים משוכללים ומרשימים שלהם.

הערכות למידה חדשניות שונות משמשות להערכת כלי פיתוח המיומנויות אשר עוקבות אחר הביצועים וההתקדמות הכוללת של התלמידים במהלך שהותם באוניברסיטה.

את תיק אלקטרוני של סטודנטים בוגרי ב PMU הוא נגיש באופן מקוון ולכן מעסיקים עתידיים יכולים לעשות שימוש הטוב ביותר בהם עבור עובדים. צעדים כאלה מציעים גם להרוויח תואר וגם באותו צומת השגת ניסיון בעבודה סעיף.

PMU מציעה שירותים אישיים רבים, כולל סיוע כספי לתלמידים ראויים מלבד שירותי בריאות וייעוץ. יוזמות אלו הן להציע נוחות מרבית באווירה לצמיחה אישית ומקצועית. כמו כן, הקרן מצפה להקנות מצוינות בחינוך לתלמידים שנרשמו תוך מתן שירותים כאלה להם.

האמינות הכוללת של ה- PMU שהגיע מאז היווסדה התאפשרה הודות לצוות העבודה החזק - מינהלי, כוח סגל מגוון המעורב בעיצוב סצנה אקדמית מתקדמת והצוותים המסייעים לרשויות לסייע לממשל באוניברסיטה בשיטתיות.

TIEC (קונסורציום בינלאומי של טקסס לחינוך), כיועץ חינוכי של PMU, השתתפו מיטב המומחים מ 32 אוניברסיטאות אמריקאיות עבור מבנה אקדמי של PMU. כמובן שה- PMU נמצא כעת בעמדה המאפשרת הבטחה ולהעניק חינוך מעולה כדי להזין את המנהיגים העתידיים בתחומי הלימוד שלהם. זהו סימן לנקודת מבט גלובלית על החינוך אשר מאמצת.

התרבות של ערב הסעודית

ישנם היבטים רבים של החיים כאן כי הם שונים מאוד מן הארץ והתרבות שהשארת. אנו מאמינים כי הצעד החשוב ביותר בהתאמת חייך בסעודיה הוא ללמוד כמה מנהגים וחוקים. אז אתה תהיה יותר נוח בסביבה החדשה שלך. ברגע שאתה מכיר את ההבדלים התרבותיים החיים יכולים להיות מאוד מרגש כאן.

הנה כמה הציע "לעשות ואל תעשה" על הנוחות שלך ואת הרווחה.

בבקשה ...

שמור על ראש פתוח לגבי הבדלים תרבותיים חברתיים לך לצפות. להיות גמישים ופתוחים לשינוי. אתה תעריך את החוויות החדשות. קבל את האתגר של החיים במדינה נפלאה, עתיקה עם היסטוריה עשירה ומרגשת.

  • נסו ללמוד ולהשתמש בשפה הערבית.
  • להישאר גמישים ולנסות להסתגל המכס המקומי. לדוגמה:
  • הלבוש: נשים ללבוש בגדים שמרניים, רופף מתאים. אם אתה מרגיש טוב יותר כאשר לובש את עבאיה, אז לעשות זאת.
  • חודש הרמדאן: חודש קדוש איסלאמי, שבו מוסלמים מתבוננים בצום שבין הזריחה והשקיעה. נא לכבד את החג הדתי על ידי הימנעות מאכילה, לעיסת מסטיק, שתייה או עישון בפומבי בשעות היום.

נא לא ...

  • נסו לכפות את ערכיכם המערביים על החברה הסעודית. אל תצפו שהחיים יהיו בדיוק כפי שהיו בארץ הבית שלכם.
  • צילום אנשים או כל תחום של ביטחון לאומי כגון שדות תעופה, מתקנים צבאיים ובתי זיקוק.

נימוסים ערביים מסורתיים

נימוסים ושיקולים טובים לשיח על מנהגים ואמונות של אחרים, שוררים בסעודיה כמו במקומות אחרים. הסעודים עצמם טובים, אדיבים ובלתי רשמיים כפי שהם מצפים שאחרים יהיו.

כמה הצעות

לשנן ולשאת את השם הנכון ומספרי הטלפון של הארגון שלך (המעסיק), או ארגון של בן הזוג (המעסיק). דע את השמות, המספרים והמיקומים הנכונים של בתי הספר שהילדים שלך משתתפים בהם.

ודא כי הילדים שלך יש את השם ואת מספר הטלפון של המתחם שלך, את מספר הטלפון שלך, שכן מהימן במקרה חירום. זה חשוב במיוחד עבור קובץ מידע חירום בבית הספר של הילדים שלך.

מתח בממלכה יכול להיות 110v או 220v. הכר את המתח ובחר את המכשירים בהתאם. בדוק את סוגים שונים של ציוד, למשל, ישנם סוגים שונים של VCR של הממלכה. אם יש לך מחשב, ייתכן שיהיה צורך בויסות מתח. מומלץ מאוד למגן מתח גבוה למחשבים ולציוד אלקטרוני אחר.

לִזכּוֹר

אתה אורח מוזמן בממלכה של ערב הסעודית. לא נאלצת לבוא לכאן. אתה כפוף לחוקים המקומיים שלהם. זה נבון עבור המשפחה שלך כדי להפוך את עצמו מודע החוקים והמנהגים הרלוונטיים

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית
  • עֲרָבִית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

Prince Mohammad Bin Fahd University

תוכניות MBA MBA מיועדות לעובדים במשרה מלאה של ארגונים או בעלי עסקים שיש להם השקעה משמעותית בקריירות שלהם ומי לא יכול להרשות לעצמו לוותר על עבודתם במשרה מלאה. ... [+]

על תוכנית MBA MBA

תוכניות MBA MBA מיועדות לעובדים במשרה מלאה של ארגונים או בעלי עסקים שיש להם השקעה משמעותית בקריירות שלהם ומי לא יכול להרשות לעצמו לוותר על עבודתם במשרה מלאה. במקום לרדוף תואר MBA מסורתי על בסיס משרה חלקית, אנשי מקצוע אלה יכולים להשלים תוכנית MBA MBA תוך המשך עבודתם במשרה מלאה.

תוכניות MBA MBA שונות מתוכניות MBA מסורתיות בשני נימוסים שונים. ראשית, תבנית הפגישה שונה. תוכניות MBA MBA נפגשות בדרך כלל פעמיים בשבוע, כל שבוע אחר במהלך הסמסטר. שנית, התלמידים בתכניות MBA MBA יש בממוצע ניסיון עבודה הרבה יותר מאשר עמיתיהם בתוכניות המסורתיות. זה ניסיון עבודה זה מאפשר תוכנית MBA MBA להיות מוצע בקצב הרבה יותר מהר מאשר התוכנית המסורתית.... [-]

ערב הסעודית דהרהן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

MBA

Prince Mohammad Bin Fahd University

מאסטר Prince Mohammad Bin Fahd University למנהל עסקים ע"ש Prince Mohammad Bin Fahd University מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים לפתח ולרכוש ידע מעבר לתואר הראשוני שלהם על ... [+]

אודות תוכנית MBA

מאסטר Prince Mohammad Bin Fahd University למנהל עסקים ע"ש Prince Mohammad Bin Fahd University מיועד לאנשי מקצוע המעוניינים לפתח ולרכוש ידע מעבר לתואר הראשוני שלהם על מנת לשפר את סיכויי הקריירה שלהם. תוכנית MBA תוצע על ידי המכללה למינהל עסקים (COBA) ויהיה רב תחומית בטבע. תוכנית הליבה היא 48 שעות אשראי ומספקת בסיס בכל אחד מהתחומים העסקיים הפונקציונליים. לאחר מכן התוכנית מספקת תחום התמחות עם electives כולל מחקר תזה.... [-]

ערב הסעודית דהרהן
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Inauguration Ceremony Prince Mohammad Bin Fahd Program for Strategic Research & Studies