קרא את התיאור הרשמי

עלינו

אוניברסיטת Marconi היא אוניברסיטה ברמה עולמית העוסקת במחקר בינלאומי וחדשנות. האוניברסיטה רואה מעבר למסגרת הלמידה האקדמית המסורתית, המקדמת שימוש במתודולוגיות למידה חדשניות על ידי מיזוג פתרונות טכנולוגיים מתקדמים עם פעילויות מסורתיות כמו הרצאות, סדנאות וסמינרים.

מחקר מרקוני עוסק בכלכלה ואמנות למדע וטכנולוגיה יישומיים, בהתאם לשינויים חברתיים ולהתקדמות. הגישה שלנו מבוססת על פיתוח ידע בין תחומי, מיומנויות וכישורים, עם דגש מיוחד על הפרספקטיבה הגלובלית. מחויבות למצוינות ואיכות מעוררת השראה בתוכניות שלנו, שמטרתן להכשיר את התלמידים להתמודד עם שינויים גלובליים ולהחיל בהצלחה את הידע האקדמי שלהם על מצבים בחיים האמיתיים.

האוניברסיטה שואפת להביא את ערכיה ומשימתה לענות על הצרכים של סטודנטים בינלאומיים ומקומיים, ומציעה להם הזדמנויות לימוד שונות לתואר ראשון ולסטודנטים לתואר ראשון, תזמון גמיש, הרשמה מתמשכת, שיעורים מקוונים, מעבדות וירטואליות וסימולציות.

נכון להיום, הקהילה המגוונת שלנו יש יותר מ 16.000 סטודנטים נרשמו לתואר שני ושלישי, 300 חברי סגל וצוות ייעוץ אקדמי של יותר מ 200 מומחים. מעבדות מאובזרות תומכות בפעילויות המחקר שלנו, כמו Marconi Studios, משרד הייצור שלנו לאמנויות קולנועיות ומדיה דיגיטלית, שבו התלמידים יכולים ליישם את הידע שלהם ולקבל חוויית אימון מעשית.

משימה

המשימה של מרקוני היא לספק לתלמידים מקומיים ובינלאומיים כאחד תאגידים ברמה גבוהה ובמחיר סביר, תוך ניצול הטכנולוגיות העדכניות ביותר והיענות לצורכי התלמידים במרדף אחר שלמות אקדמית, אישית ומקצועית.

כאשר אתה רודף תואר עם אוניברסיטת Marconi, לא רק תהיה לך גישה האחרונה של טכנולוגיות למידה מקוונת, אלא הוראה סטנדרטית באוניברסיטה, מתקנים ותמיכה.

השותפויות הפעילות שלנו עם מוסדות מקומיים, ארציים ובינלאומיים תורמות למטרה משותפת בת-קיימא של הצבת וקידום סטודנטים בתוך כוח העבודה.

מטרות

  • להציע תוכניות תואר מקצועי באיכות גבוהה.
  • לבנות קהילה ולהעשיר את חיי התלמידים על ידי קידום צמיחה חינוכית ומקצועית
  • לעודד למידה ממוקדת-סטודנטים בכל הרמות, תוך תמיכה במשאבים טכנולוגיים ובראשם סגל וצוות מוסמך
  • לספק חוויה חינוכית יוצאת דופן באמצעות שירותי תמיכה אקדמיים ומנהליים
  • לקדם מחקר וחדשנות בינתחומיים
  • לטפח שיתוף פעולה ואינטראקציה בין מוסדות אחרים עם אותן מטרות

המודל החינוכי שלנו

המומחיות האקדמית של מרקוני מתבססת על מסורת חינוכית אירופית עשירה ומספקת ערך מוסף של מחקר וחדשנות בתחום טכנולוגיות הלמידה.

המודל החינוכי של מרקוני מורכב הן מתבנית מקוונת והן ממוזגת המשלבת פעילויות פנים אל פנים ופעילות אינטראקטיבית ומקדמת אינטראקציה בין סטודנטים לסגל ושימוש יעיל יותר במשאבים מוסדיים.

על ידי בחירת אפשרות מעורבב אתה יכול להשתתף פנים אל פנים סמינרים ושיעורים באחד הסניפים האוניברסיטה להעשיר את חוויית המחקר המקוון שלך.

באוניברסיטה מארקוני, סטודנטים בחו"ל יש הזדמנות לקחת חלק בקהילה הבינלאומית, לחשוף את עצמם לתרבויות שונות ולהשיג תואר האירופי נחשב מאוד, מבלי לעזוב את ארצם.

כאשר אתה בוחר תואר מקוון עם אוניברסיטת Marconi, אתה מקבל גישה ישירה הוראה סטנדרטית באוניברסיטה, מתקנים, ותמיכה. צוות ההוראה שלנו אחראי ישירות ליצירת ועיצוב הקורסים המקוונים שלנו, תוך ניצול הפתרונות הטכנולוגיים העדכניים ביותר כדי להבטיח לך חוויית לימוד איכותית ומרתקת.

הממצאים העדכניים ביותר שלנו בעיצוב הוראה וטכנולוגיות דיגיטליות הובילו ליצירתה של Marconi Virtual C @ mpus SIM פלטפורמה (משולבת מערכת multimodal) אשר נהנית שילוב של הכלים הבאים:

technologies

במסגרת סביבת למידה זו, מולטימדיה וחומרים חינוכיים אינטראקטיביים (אודיו / וידאו שיעורים, מעבדות וירטואליות, סימולציות, מקרי מבחן, בדיקות), לספק לתלמידים את ההזדמנות כדי להתאים אישית את חוויית המחקר שלהם.

הסמכות ארצית

איטליה: האוניברסיטה המקוונת הראשונה להיות מוכר באיטליה על ידי משרד החינוך האיטלקי

יוון: מוכר על ידי משרד החינוך היווני להציע תואר ראשון בשפות מודרניות וספרות, פסיכולוגיה, מדעי החינוך ותואר שני בהנהגה חינוכית, ניהול, טכנולוגיות מתפתחות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Guglielmo Marconi University

להרוויח בינלאומי מוכר MBA ב בריאות תואר ניהול מאוניברסיטת מארקוני כדי להאיץ את הקריירה שלך HealthCare ולפתח את עצמך לתוך HealthCare מקצועי שמבין כיצד לנהל ללא כוונת רווח, ... [+]

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

תואר שני במנהל עסקים (MBA) בתכנית ניהול הבריאות מתמקד בצורך במנהלי שירותי בריאות להיות לומדים רציפים, הוגים ביקורתיים ואנשי מקצוע מוסריים על ידי הכרה בטבע הרב-ממדי של המציאות האנושית, החברתית והארגונית והקשרים המורכבים בין מערכת ספקי הבריאות לבין הצרכים של הקהילה.

תואר שני במנהל עסקים ב תוכנית ניהול הבריאות מדגישמשך - 10 -12 חודשיםמבנה MBA - 8 קורסים 2 קורסי התמחות בתחום הבריאותשיעורים - פנים אל פנים מחלקות סוף שבוע עם 18 - 20 שעות פתיחה בכל המיקומים (לחץ על הקישור: שיעורים מוקלטים ב- YouTube )סגל - לטוס פרופסורים מאירופה בריטניה וארה"ב (אנא בקרו את הקישור: צפה בפרופיל הסגל )תעודת הסמכה כפולה - תעודת סיום לתואר שני במנהל אסטרטגי ומנהיגות מאוניברסיטת MBA מאוניברסיטת Guglielmo Marconi University , איטליההסמכה - משרד החינוך באיטליה. כמו כן מגיע תחת ENIC NARIC מאושר אוניברסיטאות ומוכר ברחבי העולם.אפשרי - להשתתף בשיעורים בכל המקומות כולל רומא, איטליה.- הערכה - קורסים על בסיס הקצאהתשלום - לשלם לך ללכת - גמיש חודשי תשלומיםסיום הלימודים - אפשרות ללימודי סיום ברומא, איטליהLMS - גישה מלאה ללמידה ניהול מערכת גישה ProQuest Online Library... [-]
ערב הסעודית אל קובר ריאד ג'דה מצרים קהיר קטאר דוחא כווית העיר כוויית ירדן עמאן בחריין מנאמה  + 10 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
10 - 12 חודשים
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Guglielmo Marconi University

להרוויח בינלאומי מוכר MBA בשיווק תואר מאוניברסיטת מרקוני כדי להאיץ את הקריירה שלך בשיווק. ... [+]

תואר שני במנהל עסקים (MBA בשיווק)

MBA בשיווק תוכנית יספק לך ידע על תהליך הפיתוח השיווקי כולל ניסוח אסטרטגיה, תובנות הצרכן

תואר שני במנהל עסקים בתכנית השיווקמשך - 10 -12 חודשיםתואר שני במנהל עסקים - 8 קורסים 2 קורסי התמחות שיווקית מתודולוגיה מחקרית פרויקט גמרשיעורים - פנים אל פנים מחלקות סוף שבוע עם 18 - 20 שעות פתיחה בכל המיקומים (לחץ על הקישור: שיעורים מוקלטים ב- YouTube )סגל - לטוס פרופסורים מאירופה בריטניה וארה"ב (אנא בקרו את הקישור: צפה בפרופיל הסגל )תעודת הסמכה כפולה - תעודת סיום לתואר שני במנהל אסטרטגי ומנהיגות מאוניברסיטת MBA מאוניברסיטת בריטניה מאוניברסיטת Guglielmo Marconi University , איטליההסמכה - משרד החינוך באיטליה. כמו כן מגיע תחת ENIC NARIC מאושר אוניברסיטאות ומוכר ברחבי העולם.אפשרי - להשתתף בשיעורים בכל המקומות כולל רומא, איטליה.- הערכה - קורסים על בסיס הקצאהתשלום - לשלם לך ללכת - גמיש חודשי תשלומיםסיום הלימודים - אפשרות ללימודי סיום ברומא, איטליהLMS - גישה מלאה ללמידה ניהול מערכת גישה ProQuest Online Library... [-]
ערב הסעודית אל קובר ריאד ג'דה מצרים קהיר קטאר דוחא כווית העיר כוויית ירדן עמאן בחריין מנאמה  + 10 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
10 - 12 חודשים
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Guglielmo Marconi University

להרוויח תואר MBA בינלאומי מוכר מאוניברסיטת מארקוני כדי להאיץ את הקריירה שלך ולהפוך את עצמך למנהיג עסקים. סטודנטים בעלי תואר אקדמי ותואר שאינו עסקי יכולים להפיק תועלת מתוכ ... [+]

תואר שני במנהל עסקים (MBA)

תוכנית MBA של אוניברסיטת מארקוני היא לא רק תוכנית עסקית, היא מניע וחוויה המשתנה בחיים אשר יגרום לך לחשוב מחדש להעריך מחדש איך העסק עובד ולהפוך אותך מסוגל להתחרות על ידי למידה האסטרטגיות העסקיות הטובות ביותר.

תוכנית MBA מדגישמשך - 10 -12 חודשיםמבנה MBA - 8 קורסים מחקר מתודולוגיה פרויקט גמרשיעורים - פנים אל פנים מחלקות סוף שבוע עם 18 - 20 שעות פתיחה בכל המיקומים (לחץ על הקישור: שיעורים מוקלטים ב- YouTube )סגל - לטוס פרופסורים מאירופה בריטניה וארה"ב (אנא בקרו את הקישור: צפה בפרופיל הסגל )תעודת תעודה כפולה - תעודת סיום לתואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת Guglielmo Marconi University , איטליההסמכה - משרד החינוך באיטליה. כמו כן מגיע תחת ENIC NARIC מאושר אוניברסיטאות ומוכר ברחבי העולם.אפשרי - להשתתף בשיעורים בכל המקומות כולל רומא, איטליה- הערכה - קורסים על בסיס הקצאהתשלום - לשלם לך ללכת - גמיש חודשי תשלומיםסיום הלימודים - אפשרות ללימודי סיום ברומא, איטליהLMS - גישה מלאה ללמידה ניהול מערכת גישה ProQuest Online Libraryהתמחויות המוצעות - שיווק HR ניהול פרויקטים ניהול שרשרת אספקה ניהול בריאות HealthCare יזמות האוצר... [-]
ערב הסעודית אל קובר ריאד ג'דה מצרים קהיר קטאר דוחא כווית העיר כוויית ירדן עמאן בחריין מנאמה  + 10 יותר
הרשמה פתוחה
אנגלית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
10 - 12 חודשים
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

Our faculties

כתובת
אל קובר, מחוז מזרחי, ערב הסעודית
כתובת
ריאד, מחוז ריאד, ערב הסעודית
כתובת
ג'דה, מחוז מקכה, ערב הסעודית
כתובת
קהיר, נפת קהיר, מצרים
כתובת
דוחא, דוחא, קטאר
כתובת
העיר כוויית, ממשלת אל אסימאה, כווית
כתובת
עמאן, נפת עמאן, ירדן
כתובת
מנאמה, נפת הון, בחריין