Read the Official Description

ברוכים הבאים La Salle

אנו מודים לך על התעניינותך התארים מציעים ההדרכה שלנו, מסטרס שלאחר התואר ראשון, קורסים להכשרת מנהלים. תוכניות La Salle למקד את הצרכים של החברה ואנשי מקצוע עם חזון מעשה מטרה של יישומים מהירים הידיעה קבלה. תוכניות ניתן השתתפו באופן אישי ברצלונה הקמפוס וגם דרך הקמפוס הווירטואלי.

בחר את התוכנית המתאימה ביותר לצרכים שלך.

אודות

בשלוש המאות אחרונות לקיום, La Salle צופה המטרה היחידה של חינוך קבע ומעודכן בכל הרמות. מחויבות זו נשמרה לאורך זמן ברציפות בחמש יבשות. מספר הסטודנטים עולה ממיליון, מופץ 1.600.- מרכזי המקנים השכלה יותר מ -70,000 מורים.

בספרד, אשר הוצג לפני כ 125 שנה, La Salle פיתחה מחקרים המותאמים לצרכים ולדרישות של כל רגע היסטורי הצליח להדפיס חותמת אישית שלך של אימונים באיכות שבה הממד הכללי של האדם גברה על טהור רכישת ידע כמוני.

בקטלוניה, La Salle יש בסך הכל 30 מרכזים ו -23,000 סטודנטים במדריד יש 17 בתי ספר עם סך של 11,300 תלמידים.

IALU - האיגוד הבינלאומי של האוניברסיטאות Lasallian מורכב 73 אוניברסיטאות. בארצות הברית: La Salle אוניברסיטת פילדלפיה, מנהטן קולג 'בניו יורק, מכללת סנט מרי קליפורניה; מכללה לה סאל של סנטה פה, האוניברסיטה של ​​לוי שיקגו, ממפיס מכללה נוצרי האח. בפיליפינים; אוניברסיטת De La Salle של מנילה, אוניברסיטת לה-סאל של בקולוד העיר. בישראל: Bethleem האוניברסיטה. באמריקה הלטינית: La Salle University בבוגוטה, מרכז להשכלה גבוהה קאנו-ברזיל, מקסיקו המכונים שלישוני אוברגון, מרכז המכון גואטמלה; IUTEMAR La Salle של קראקס, IUTEAGRO של קוג'דס; IUTEIN דה גויאינה. אוניברסיטאות באירופה מדגישים את החשיבות של IInstitut אקול אגריקול של Bauvais, ISAIP d'Angers, l'ECAM של ליון, Saint Lu הספר לאדריכלות של בלגיה, בין היתר; שאליו יש להוסיף את מרכזי באפריקה ובאסיה.

לאורך ההיסטוריה ובעולם, La Salle כבר מחויבת אנשים לאורך כל החיים שלהם המקצועיים וכן; כמו עם ארגונים בפיתוח הטכנולוגי שלהם. מחויבות זו באה לידי ביטוי במערכת של אימונים, מידע, תיווך, העברה ותקשורת שגורמת לה סאל פגישה של הטכנולוגיה עסקית העולם.

בספרד, עם קמפוסים בברצלונה ומדריד, La Salle מציעה, בנוסף לקורסים באוניברסיטה לימד, התוכניות הבאות:

  • תכנית הדוקטורט
  • תוכנית לתואר שני
  • תכנית של שלבים בינלאומיים
  • תכנית פיתוח מקצועי (PDP)
  • קורסי התמחות
  • הכשרה עסקית

מאסטר תכנית המטפל בצרכימים של החברה ואנשי המקצוע עם חזון מעשה מטרה של יישומים מהירים הידיעה קבלה. רחבה זו של ידע על תחום התמחות מקצועית או בתחומים אחרים, תורם להתפתחות אישית ושיפור ההסתגלות של אנשי מקצוע לשינויים הרציפים במקום העבודה ואיכות הסביבה הטכנולוגית.

תוכנית לתואר שני מיועד אנשי מקצוע בעלי השכלה אקדמית וניסיון מקצועי המעונינים לשפר את הכישורים המקצועיים שלהם (במגזרים שונים ואזורים מכוסים על ידי המאסטרים שמרכיבים את התוכנית) ומי צריך להבין את המורכבות עסקים כיצד להסתגל אתגרים חדשים ; לחדד את כישוריהם המקצועיים; לפתח ולשפר מיומנויות של ניתוח, סינתזה, תקשורת, אינטגרציה ושיתוף פעולה בצוות.

Programs taught in:
אנגלית
ספרדית
קטלאנית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

laSalle Barcelona MBA programs

ההנהלה MBA הוא שמטרתה להכשיר מנהלים מקצועיים למעלה מ -30 שנה על האתגרים העכשוויים שמציב צוותים גלובליים ההובלה תוכנית הסביבה התחרותית הגלובלית. האדון כולל שלב 2 שבועות בע ... [+]

El Executive MBA הוא שמטרתה להכשיר מנהלים מקצועיים למעלה מ -30 שנה על האתגרים העכשוויים שמציב צוותים גלובליים ההובלה תוכנית הסביבה התחרותית הגלובלית. האדון כולל שלב 2 שבועות בעמק הסיליקון, ארה"ב.

משך 15 חודשים בסוף השבוע תוכניות MBA (שישי אחר הצהריים שבת בבוקר) והוא תואם את העבודה. במהלך סוף שבוע הפעלות חיצוניות אינטנסיביות מתקיימות בפורמט, קידום קשר אישי, עבודה משותפות בקבוצות לפיתוח מיומנויות אישיות ומקצועיות סטודנט.... [-]

ספרד Barcelona
October 2019
תכנית מלאה
15 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

MBA

laSalle Barcelona MBA programs

אם אתה באוניברסיטה בוגר מקצועי של פחות מ -30 שנים ואתה צריך להתמודד עם העתיד העבודה שלך עם ביטחון ערבות, לבנות את הקריירה שלך בעידן של טרנספורמציה דיגיטלית עם MBA במשרה מ ... [+]

אם אתה באוניברסיטה בוגר מקצועי של פחות מ -30 שנים ואתה צריך להתמודד עם העתיד העבודה שלך עם ביטחון ערבות, לבנות את הקריירה שלך בעידן של טרנספורמציה דיגיטלי עם זמן MBA המלא של La Salle.

למד כיצד לפתח חשיבה יזמית, ללמוד כיצד לחדש ולהשתמש בכלים, מסגרות ואסטרטגיות לזהות ולהעריך הזדמנויות חדשות במשק הדיגיטלי.

אנו מכשירים את תלמידינו החלטות באקלים עסקי במצב של התפתחות מתמדת; ולאמץ פרספקטיבה גלובלית בינלאומית.... [-]

ספרד Barcelona
October 2019
תכנית מלאה
15 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית

Presentación de La Salle Campus Barcelona - Universidad Ramon Llull