קרא את התיאור הרשמי

האוניברסיטה

San Jorge University, הממוקמת ב Villanueva de Gállego בפאתי העיר זראגוסה, נוסדה בשנת 2005 ומהווה חלק מקבוצת סן ולרו, קבוצה של מוסדות חינוך בראשות קרן פאן סן וולרו, מרכז ללא מטרות רווח של Diocesan עם מעל 60 שנות היסטוריה עובדים ברמות שונות וסוגי חינוך משני, נוסף וחינוך לאורך כל החיים.

המשימה של כל המוסדות המהווים חלק מקבוצת סן ולרו היא לתרום לפיתוח בר-קיימא של החברה באמצעות חינוך אינטגרלי המבוסס על ערכים נוצריים, המאפשר לאנשים להתמודד עם אתגרים מקצועיים בהתאם לצרכי הסביבה.

סאן חורחה אוניברסיטת יש כיום יותר מ 2100 סטודנטים לתואר ראשון, מאסטרס ודוקטורט בחמישה מרכזים שונים: הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה לתקשורת, בית הספר לארכיטקטורה, בית הספר הפוליטכני ואת בית הספר לממשל ומנהיגות.

מודל ההוראה והלמידה של אוניברסיטת סן חורחה מבוסס על שישה מרכיבים נפרדים:

  • החינוך האינטגראלי של האדם, הנמצא בתוכנית הלימודים של כל תכנית (פרויקט אישי ומקצועי).
  • תרבות של שירות לסובבים אותנו באמצעות שילוב של שירות הלמידה בתוכנית הלימודים וקידום עבודה התנדבותית עם הקהילה באוניברסיטה.
  • תשומת לב אישית של התלמיד באמצעות המחויבות של צוות ההוראה כדי להשיג תוצאות חיוביות ביישום של תוכנית הפעולה הדרכה.
  • לימוד חדשנות והטמעת טכנולוגיות חדשות על מנת לשפר את חוויות הלמידה של תלמידינו.
  • בינאום תוכניות הלימוד במטרה להכין את הסטודנט לשוק תעסוקה בינלאומי וגובר.
  • קישורים לקהילות התעשייתיות והעסקיות, עידוד השתתפותם של אנשי מקצוע בהוראתם ובפיתוח פרויקטים אמיתיים לתואר ראשון ושני בשיתוף עם חברות ומוסדות.

בקמפוס האוניברסיטה של וילאנובה דה גאלגו יש מתקנים מתקדמים ומשאבי הוראה ולמידה וכן קמפוס ספורט שבו התלמידים שלנו יכולים להשתתף במגוון רחב של פעילויות ספורטיביות.

התוכניות מועברות ב:
ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Universidad San Jorge

תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר עם לוח "המבצעת" והכשרה מעשית להפליא המותאמת לעולם העסקים. ... [+]

מוסמך במנהל עסקים - MBA

תואר שני במנהל עסקים (MBA) הוא תואר עם לוח "המבצעת" והכשרה מעשית להפליא המותאמת לעולם העסקים.

האתגר שלנו הוא להכשיר בהיבט משולש: כישורי ניהול, מיומנויות אנליטיות ותודעה חברתית של הארגונים בהם אנו עובדים. עם MBA אנחנו רוצים שיהיה לך סיור של מחלקות שונות של כל חברה במטרה לפתח מנטליות קריטית, בונה פרואקטיבית. אנחנו רוצים לשפר את הרמה האנליטית, את ההכשרה ליישום מגמות חדשות ולרכוש את "הידע" של איך לשלב אותם כדי ליצור הזדמנויות חדשות.... [-]

ספרד Zaragoza
October 2019
תכנית מלאה
1 שנה
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Villanueva de Gállego
Autovía A-23
Zaragoza-Huesca Km 299

Zaragoza, Aragon, ES
מדיה חברתית