קרא את התיאור הרשמי

מי אנחנו בית הספר לעסקים בינלאומיים, בית הספר לעסקים ופרנסיסקו דה ויטוריה עדן האוניברסיטה הוא מוסד אקדמי בינלאומי עם נוכחות בלמעלה מ -17 מדינות באמצעות משרדי 27.

המטרה העיקרית שלנו היא להכשיר את הדור הבא של המנהלים ולסייע לתלמידים שלנו "להמציא מחדש" ולהגביר את השינוי נחוץ למחר בחברות שהם מובילים.

האתגר הגדול של המודל החינוכי שלנו הוא ההיווצרות של אנשי מקצוע המתמקדים באדם והייעוד להפוך את עצמם להיות סוכנים של שינוי בחברה ולתרום לזה, שיצרנו תכנית נרחבת של מלגות לסטודנטים עם כשרון שהעדר אמצעים כלכליים שיבוא ליצירת.

הלב של הלחנה בית ספר גדולה, ולכן, התלמידים שלה, ובית הספר לעסקים בינלאומיים עדן מבקשים לתרום להמשך הצמיחה של מצוינות אישית ומקצועית של התלמידים שלנו.

יש לנו סגל בכיר בכל התוכן האקדמי, מורכב ממורים במשרה מלאה עם ניסיון במחקר יישומים וייעוץ בעולם מחקר עסקי, וקבוצה של מרצים מן החוץ, הכוללים אנשי מקצוע. יתר על כן, אנו גאים בין הפקולטה שלנו לקבלת ביקור פרופסורים של 27 המקומות הבינלאומיים שלנו.

בקיצור, אנחנו קהילה מחויבת ומסורה של מורים, אנשי מקצוע וסטודנטים המאוחדים כך שהתלמידים שלנו לרכוש את הכישורים הדרושים כדי להפוך לסוכני שינוי בארגונים בם הם עובדים או לרוץ, בצורה אחראית, מיומנויות פתוחים ובין-תחומי.

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

UFV-ADEN INTERNATIONAL BUSINESS SCHOOL

מתודולוגיה המבוססת על ניסוי שנועדה כדי ללמוד כיצד לקבל החלטות בתרחישים אמיתיים-חיים וסביבה בלחץ נמוכה. ... [+]

"לימוד את היתרון מושגת על ידי הפניית"

מבוסס על מתודולוגיית בדיקות נועד ללמוד לקבל החלטות בתרחישים אמיתיים-חיים וסביבה בלחץ נמוכה. 32 סימולטורים + פדגוגיה של ניסויים בכיתה חדשניים המבוססים. מוכח במשך 12 שנים. המשמש לאימון של יותר מ -45,000 מנהלים מחברות מובילות בספרד ובאמריקה הלטינית. שובבה אינטראקטיביות, מונחה תוצאות,. שנועד להפוך את ההחלטות אופטימליות שיסייעו לך להשיג את התוצאות שאתה מצפה. ... [-]
ספרד מדריד
ספטמבר 2020
ספרדית,Spanish (Spain)
תכנית מלאה
9 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית

Escuela de Negocios UFV