קרא את התיאור הרשמי

85273_rsz_adobestock_80501595.jpg

ITAE Business School הוא בית ספר למנהל עסקים עם מקור ייחודי ויחיד. היורשת של ה- ITAE הישן, היא מוסד אידיאולוגי וכלכלי עצמאי הרוכש את המותג שלו ואת הידע שלו. הקיום שלה ואת קיומו תואמים את הרצון של אנשי מקצוע מסוימים כדי לתת הכשרה למצוינות לחברה.

עצם ההיסטוריה והחיים של המוסד הביאו לכך שהאנשים שמשלבים אותו בכל רגע השתנו, אך לאורך כל שנות קיומה נשמרו ערכי המצוינות האקדמית והחזון העולמי שאפיינו אותו. צוותים של עבודה מקצועית, מכובד על ידי ההסמכה הגבוהה שלו, מסלול מקצועי, איכות האדם ומחויבות בפיתוח של היכולות של התלמידים שלנו . אנשי מקצוע של ITAE הם אלה באמת לסמן את ההבדל האיכותי של הפרויקטים שלנו.

ITAE Business School נוצר על מנת להציע פתרונות בהתאם לצרכי החברות, בכל תחומי הניהול העסקי, באמצעות הדרכה וייעוץ ייעודיים .

במהלך השנים עבדנו עם חברות ואנשי מקצוע בעלי מאפיינים ומגזרים שונים מאוד, אשר אפשרו לנו לפתח מתודולוגיות עבודה ייחודיות שמתאימות לכל מקרה ואין להן כל קשר למודלים או לדפוסי פעולה סטטיים .

המתודולוגיה שלנו

 • Dynamics: אנחנו יכולים ליישם את המשאבים שלנו לפרויקטים שונים ומצבים עסקיים.
 • עיסוק: כל התכנים של התוכנית נלמדים בצורה קפדנית, מעשית וישימה באופן מלא. אנחנו מהמר על שיטת למידה שבה אתה לומד על ידי עושה.
 • Cercanía: על מנת התלמיד יוכל לקבל את הטוב ביותר מקצועי הוא / יש לה בפנים, הוא / היא חייבת להרגיש בנוח ונינוח, אפשרי בגלל טיפול אישי וקרוב שאנו מציעים בכל עת.
 • גמיש: להיות חברה קטנה מאפשרת לנו להתאים לכל הנסיבות בדרך מיוחדת. אנו משתמשים במיומנויות האופטימליות, הכישורים, הכלים והמשאבים בזמן הנכון כדי להציע תשובות מותאמות אישית.85272_rsz_adobestock_128130222.jpg

הכוח שלנו

 • # הניסיון שלנו
 • # בוגרים שלנו להתפשט ברחבי העולם.
 • # רמקולים שלנו רמקולים
 • # צוות של אנשי מקצוע מחויבים הלקוחות שלהם.
 • # הסכמי שיתוף הפעולה שלנו עם אוניברסיטאות ומוסדות.
 • # 96% מיקום של התלמידים שלנו.

המטרה שלנו

 • לשדר ידע ולפתח מיומנויות להכשרת אנשי המקצוע הטובים ביותר ומנהלי העתיד. לכוון את הפיתוח של הסביבה שלנו, לאורך הדרך של חדשנות ארגונית כדי ליצור רעיונות, הזדמנויות ומנהיגות.
 • לספק שירותים איכותיים, ליצור עמדות והתנהגויות בחופש, יצירת חוויות בלתי נשכחות.

ITAE Business School ממקד את כל מאמציו להציע שירותים איכותיים המאפשרים ניהול והכיוון של ארגונים, אנשים וצוותי עבודה. וכך הוא נע, הוד מלכותו מלך ספרד, כאשר הוא ראה לנכון לקבל ITAE ב Zarzuela בשנת 2009.

כיום, יותר מתמיד, ארגונים חייבים לקחת על עצמם את המשימה המורכבת של ניהול עסקים ואנשים, מה שהופך אותם המרכיבים העיקריים להשגת היעדים האסטרטגיים שלהם.

ארגון גלובלי

הבינאום של ITAE Business School של ITAE Business School הוקם מראשיתו כמטרה חיונית לעמדה מבדילה.

המיקום הגיאוגרפי שלנו, הגובל בפורטוגל, מציע לנו מובלעת אסטרטגית למקם את עצמנו כמו בית הספר היספאנו לוסה הפניה, בעולם. הייעוד הבינלאומי שמניע אותנו הוא אבן הפינה בהתפתחות בית הספר בעשורים האחרונים. אותה נטייה היא שהביאה אותנו להפליג באוקיינוסים כדי לשנות את האסטרטגיה הבינלאומית שלנו לקראת מערכת יחסים חדשה וקרובה עם אמריקה הלטינית.

התוכניות מועברות ב:
 • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

ITAE Business School

מינהל עסקים של מאסטר הבינלאומי HispanoLuso (MBA IHL), נוצר כדי לענות על הצורך הגובר של חברות לשלב אנשי מקצוע צעירים עם מודרני, שימושי ומותאם למציאות העסקית בפרופיל הבינלא ... [+]

מידע כללי על MBA

מינהל עסקים של מאסטר הבינלאומי HispanoLuso (MBA IHL), נוצר כדי לענות על הצורך הגובר של חברות לשלב אנשי מקצוע צעירים עם מודרני, שימושי ומותאם למציאות העסקית בפרופיל הבינלאומי ביותר שלה.

מסוגל להוביל צוותי אנשים ולקבל החלטות בסביבות גלובליות ורב-תרבותיות בשינוי מתמיד ובשינוי מתמיד.

האופי הבינלאומי של המאסטר מסמן את שהייתו של 4 חודשים בבירת פורטוגל (ליסבון), כך שתוכנית ההכשרה משותפת בין ספרד לפורטוגל. בנוסף, התלמיד יבצע התמחות בחברה על פי בחירתם, אשר עשויים להיות בספרד או פורטוגל למשך 3 חודשים.... [-]

ספרד Badajoz
אוקטובר 2019
ספרדית,פורטוגזי
תכנית מלאה
12 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית