קרא את התיאור הרשמי

בוגר בית הספר לניהול הוא פרויקט שאפתני, קוסמופוליטי, חדשני, המשקף אתגרים מרכזיים וערכי הליבה הקשורים בעולם של היום.

GSM ברצלונה נוסדה כמוסד פאן-אירופאי עם אוניברסיטאות שותפות ברחבי מזרח ומערב אירופה, המחוברות יחד במרדף ללא הרף למצוינות בחינוך ובמצוינות מחקרית, והיא מונעת על ידי פקולטה ברמה עולמית של אנשי אקדמיה בכלכלה ובפיננסים .

מטרת בית הספר היא להציע מגוון רחב של תארים מקצועיים ואקדמיים בניהול ובעסקים לסטודנטים לתואר שני המתחייבים להבנת התהליכים החברתיים הכלכליים והכלכליים המורכבים של חברה גלובלית.

בנוסף להצעה של תוכניות אב מאתגרות, בית הספר מקדם מצוינות במחקרים עסקיים וארגוניים בשיתוף פעולה הדוק עם שלושת גופי האקדמיה המייסדים שלו ואת רשת רחבה יותר של שותפים בינלאומיים.

משימה

מאפיין הליבה של בית הספר למוסמכים בברצלונה מעמיד אותו בחלוץ של התרגול האחרון והטוב ביותר בתחום ההשכלה הגבוהה, באמצעות שילוב המצוינות החדשנית של העולם האקדמי עם הניסיון המעשי של עולם העסקים ומחויבות חברתית של ארגונים ממשלתיים.

גִישָׁה

התלמיד הוא "הכוח המניע" בבית הספר למוסמכים בברצלונה.

משמעות הדבר היא שאנו מחויבים לעמוד בצרכים של התלמידים באמצעות אופטימיזציה של תהליך הלמידה ויצירת הבנה של מה מתאים בתוך סביבה של למידה לאורך החיים כדי לענות על האתגרים המשתנים של החיים בתוך השוק העולמי משולבת יותר ויותר.

גישת הלמידה שלנו היא פרגמטית, המשלבת הן למידה אינטלקטואלית והן חווייתית, פיתוח ידע ומיומנויות ובסיס ידע באמצעות פיתוח פרטני וצוותי.

למה לבחור את בית הספר למוסמכים של ניהול בברצלונה?

ברצלונה GSM יש תכונות רבות להגדיר את זה מלבד בתי ספר עסקיים אחרים
מצוינות אקדמיתהפקולטה שנבחרה מהארגונים היוקרתיים ביותר בעולם.
חוויה אירופית
2000 חברות להיראות GSM ברצלונה עבור מתמחים באיכות גבוהה.
מיקוד בינלאומי
GSMB ייתן לך את הכישורים להצליח בעולם גלובלי יותר ויותר.
חיי תלמיד
יש לנו ניסיון להפוך אותך למלא בבית באירופה.
להיות חלק מכל 100 אוניברסיטאות להשתתף בפרויקט שאפתני שלנו.
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Graduate School of Management in Barcelona (GSMB)

תוכניות MBA שלנו מיועדות לאנשי מקצוע צעירים ודינמיים, המעוניינים לחקור את השוק האירופי, כדי למצוא הזדמנויות מקצועיות חדשות ושותפים עסקיים, כדי לזכות בחוויה ייחודית של החי ... [+]

תוכניות MBA

לסטודנטים תהיה הזדמנות לפתח את ההבנה הנדרשת של ניהול טכניקות בינאום של גופים עסקיים וניתוח של הכלכלה הבינלאומית עם דגש על הכלכלה האירופית. התוכנית משלבת את הקריטריונים האקדמיים של עקרונות עסקיים ושיווקיים עם ניסיון מעשי במהלך התמחות בחברות ספרדית / רב לאומיות.

מתמחה ב:

MBA. מנהל עסקים ושיווק. עידן דיגיטליתואר שני במנהל עסקים בבריאות הציבור ובריאות הציבור. עידן דיגיטלי... [-]
ספרד ברצלונה
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
1 - 1.5 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית