קרא את התיאור הרשמי

EFMD Equis Accredited

במשימתו לספק הכשרה מעשית המבוססת על ניהול ומנהיגות במפעלים עסקיים שונים, EUDE Business School מציע לסטודנטים תוכניות EUDE מתקדמים שנועדו להכשיר אנשי מקצוע מהמגזר הביתי.

אנו מחויבים למצוינות וגאווה על עצמנו להיות בחוד החנית של החינוך והטכנולוגיה על פני סביבות עסקיות ומקצועיות. בין התואר השני של המאסטר הפופולרי ביותר שלנו הם הורים במנהל עסקים וניהול , על יכולתו להכשיר מנהיגים בכל תחומי העסקים; המאסטר בשיווק , אשר מציע חינוך באחד התחומים החשובים ביותר של העסק; המאסטר בשיווק דיגיטלי , אשר לוקח את השוק הנוכחי על ידי סערה; המאסטר במסחר בינלאומי , אשר בוחן את בינאום העסק; ואת יחידת משאבי אנוש אשר בוחנת את החשיבות של הון אנושי יותר ויותר חברות.

EUDE עסקים הספר ממוקם במדריד, ספרד.

התוכניות מועברות ב:
ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas

לתואר שני במנהל עסקים וניהול של EUDE , בית הספר למנהל עסקים יש מטרה מרכזית להכין אותך כמנהיג לתפוס תפקידים של אחריות גדולה יותר לדעת את כל תחומי החברה מ חזון עולמי עדכני. ... [+]

לתואר שני במנהל עסקים וניהול של בית הספר למנהל עסקים EUDE יש מטרה מרכזית להכין אותך כמנהיג לכבוש עמדות של אחריות גדולה יותר לדעת את כל תחומי החברה מ חזון עולמי עדכני. כמו כן, תוכלו לקבל את כל הידע והכישורים הדרושים כדי להתחיל ולהוביל את הפרויקט שלך.

תוכנית EUDE MBA מאפשרת לך לדעת ולהבין את כל התחומים של ניהול החברה עם גישה גלובלית מנקודת המבט של ניהול העסק. הדרכה שתוכננה והוכנה על ידי מנהלים של חברות לאומיות ובינלאומיות הטובות ביותר המותאמות לצרכים שלך, אנו מציעים לך את האפשרות לעשות את MBA במודלים מקוונים, במשרה מלאה או במנהלים.... [-]

ספרד Madrid
הרשמה פתוחה
ספרדית
תכנית מלאה
תכנית חלקית
1500 שעות
קמפוס
מקוון
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
Arturo Soria 245
Madrid, Community of Madrid, 28033 ES