קרא את התיאור הרשמי

פגוש ESEM

ESEM, זהו בית ספר לעסקים עם תוכניות עסקיות בינלאומיות. היא נוסדה במדריד ב 1968 על מנת להקים אקדמית בתחומי שיווק, ניהול, ניהול ומנהל, אנשי מקצוע מסוגלים לענות על הצרכים הנוכחיים והעתידיים של החברה ואת השוק.

יש לנו התכנית החינוכית הבאה:

  • שני בניהול ספורט שני אימון ספורט
  • MBA בניהול, ניהול ומנהל (DAGE)
  • שני בשיווק וניהול מסחרי (MM)
  • דיפלומה גבוהה בניהול שיווק ומכירות
  • Executive MBA במנהל עסקים (EXE)
  • MBA בהתמחות ניהול בתעשיית בריאות תרופות (FARMA)

מרכז

מאז 1968, ESEM ספקה למנהלים מיוחדים בהצלחה עם קריירה רלוונטית וצעירים החלו אימוני עבודתם. יותר מ 40,000 אנשי מקצוע בינלאומיים עברו בכיתות שלנו, שבו בנוסף להכשרה שלהם, השיגו חילופי ידע מעשי, ובכך להגשים את הפילוסופיה שלנו ... "למידה ע"י עשייה"

מטרת התוכניות הללו היא אימון בכל הכלים המעשיים ואת האלמנטים הנדרשים לניהול שיווק מסחרי, ניהול מכירות, ניהול פיננסי, ניהול משאבי אנוש כללי ניהול של חברה רבה לאומית. תוכניות והתכנים שלהם הם מעשיות מאוד.

שינה לאתגר כל המקצועי, אתה תושלם בהצלחה עם כל התוכניות הללו, משום כפרופיל הסטודנט וייעץ מדוע לבחור בתכנית.

אל תהססו, אני מזמין את כל קורסי ESEM ותוכניות, והמקצועיות שלהם וההכשרה שלנו, אנחנו יכולים לחלוק חוויות ביחד ואת היכולת לתזמן ותואר שני במנהל עסקים כדי להתאים לך.

אנחנו מחכים.

בואו פרנסיסקה Aliaga

התוכניות מועברות ב:
  • ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

ESEM

למתודולוגיה תיאורטי - בפועל ESEM, התלמיד יסופק הסתגלות לטכנולוגיות חדשות, לפי הצורך וביקש היום לתפקיד של מנכ"ל. התוכן המעשי של התוכנית, טכנולוגיות חדשות, איכות המורים ואת ... [+]

בוגר בינלאומי ברמה מקצועית. מכוון לאנשים המחזיקים או נקראים לתפוס את העמדות והתפקידים של דירקטורים מסחרי ושיווק או מנכ"לים.

ESEM, עם 47 שנות פעילות ופיתוח, הוא בית הספר למנהל עסקים התמחות בתחום העסקי מסחרי ושיווק, ניהול ומנהל עסקים, עם ההכרה בחברות לאומיים ובינלאומיים.

על ידי הכיתות והתוכניות שלנו זה כבר יותר מ -20,000 סטודנטים בחמש יבשות.

מטרת קורס

לספק את הכלים הנחוצים לפיתוח וניהול. כלים אלה ממלאים תפקיד משולש: מכירות וניהול שיווק, מנהל ניהול ועסקים.... [-]

ספרד מדריד
ספטמבר 2020
ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית
ESEM

בקורס זה הסטודנט ירכוש השתלמות אימון מנהלי בוגר עסקים. אתה מקבל את הידע הדרוש כדי לפתח את התרגול המקצועי שלהם ולעודד התפתחות אישית ומקצועית של מנהלים, מסחריים, מנהלי ביני ... [+]

מטרת קורס

מטרת התכנית היא:

לרכוש את הידע, הכישורים והיכולות החיוניים לתרגול של אימון ברמת הארגון הגברת בפיתוח מנהלים ועסקים באמצעות שימוש בטכניקות באימון ארגוני וייעוץ בתחום. לקדם פיתוח מנהיגות עסקית, לקראת מצב מאוזן של ידע-עצמי ובהתנהלות.

בקורס זה הסטודנט ירכוש השתלמות אימון מנהלי בוגר עסקים. אתה מקבל את הידע הדרוש כדי לפתח את התרגול המקצועי שלהם ולעודד התפתחות אישית ומקצועית של מנהלים, מסחריים, מנהלי ביניים ומנהלים.... [-]

ספרד מדריד
ספטמבר 2020
ספרדית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית