קרא את התיאור הרשמי

AACSB Accredited

EAE Business School מתמחה בתחום ההשכלה הגבוהה, עם שכר הלימוד כולל MBA MBA, תואר שני ותואר ראשון, עם ניסיון של 60 שנה הכשרה אנשי מקצוע מצליחים. יותר מ -73,000 דירקטורים ומנהלים התאמנו ב- EAE.

המשימה העיקרית שלנו בהכשרת אנשי מקצוע ומנהיגים של חברות לאומיות ובינלאומיות עם תוכניות ומאסטרים המאופיינים במינון גדול של תכנים מעשיים, מוכווני סטודנטים. הצלחתו של EAE Business School מתבססת על תקשורת מתמשכת עם תלמידים, מורים ושותפים בכל רחבי העולם, ומאפשרת לבית הספר להבטיח רמה קפדנית של איכות חינוכית.106806_4.jpg

EAE Business School: איכות בתואר שני ותואר שני

הסטנדרטים הגבוהים של איכות שאנו ליישם בבית הספר עסקים EAE זכתה לנו השבחים בדירוג הלאומי היוקרתי ביותר ובינלאומיים. EAE הוא חבר בארגונים המדורגים ברמה הגבוהה ביותר של ארגונים בינלאומיים ובינלאומיים, כגון ה- AACSB (האגודה לקידום בתי ספר לעסקים של קולגייט), EFMD (הקרן האירופית לפיתוח מנהלים), CLADEA (המועצה הלטינית של בתי הספר למינהל) EBEN (רשת אתיקה עסקית אירופית) ו- EMBAC (מועצת המנהלים של MBA). יתר על כן, התוכניות שלנו מאושרים על ידי PMI (פרויקט ניהול המכון) ו CSCMP (המועצה של ניהול שרשרת האספקה מקצועני), כמו גם על ידי ANECA ו AQU.

האתגר הקשה ביותר שלנו עדיין המניע ביותר הוא להמשיך להיות בית ספר עסקי בינלאומי מסוגל להכשיר אנשי מקצוע כדי להוביל ארגונים בר קיימא. EAE מאמצת את מחויבותה החברתית להמשיך ולהתגבר על אתגרים בתחום ההדרכה האישית וההנהלה.


לאומי ובינלאומי EAE

EAE יש הסכמי שותפות אקדמית ומוסדית עם 65 בתי ספר עסקים ואוניברסיטאות. השותפים שלנו מפוזרים ב -22 מדינות. יתר על כן, בבית הספר יש יותר מ -3,500 הסכמי שותפות עם חברות ספרדית וחברות בינלאומיות, אשר מאפשרות לסטודנטים שלנו לנצל את חילופי העבודה היוקרתיים לאחר לימודיהם. לאחר סיום תואר ראשון או תואר שני, מומלץ מאוד לעשות התמחות בתוך החברה ליישם את הידע שנרכש. עם זאת, EAE נותן לתלמידיו גישה הזדמנויות התמחות לאחר לימודיהם.

בשנת 2016, בית הספר קידם בברכה תלמידים מ 102 מדינות שונות מכל 5 יבשות. בנוסף, 37% מהפקולטה האקדמית של EAE הם בינלאומיים. לאור האופי הגלובלי של מחקרים עסקיים, יש מספר הולך וגדל של EAE מאסטרס לרוץ באנגלית. ההסכמים שלנו עם אוניברסיטאות כמו אוניברסיטת פייס ניו יורק, אוניברסיטת אמסטרדם למדעים יישומיים ואת האוניברסיטה Anahuac Mayab de México לתת לנו אפילו קשרים קרובים יותר עם סטודנטים בינלאומיים.

השנה, EAE יש לקיים את המחויבות המשרדית שלה למחקר. המורים שלנו הפיקו תפוקה גבוהה של מחקרים אקדמיים, ניירות, מקרי מבחן, ספרים ופרסומי הפצה, ותרמו את הידע הניהולי לקהילה. בנוסף, השתתפנו במספר כנסים בינלאומיים, בהם חלקנו את הידע הזה.106807_6.jpg

התוכניות מועברות ב:
אנגלית
ספרדית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

EAE Global

מנהל MBA הבינלאומי נלמד בקמפוס מדריד וגם יש מצב היברידי של המחקר. היא מגדילה את האפשרויות להרחבת גבולות הפועלות בשוק גלובלי של לקוחות, תחרות וספקים. ... [+]

התהליכים המשתנים של השינוי, הגלובליזציה, השווקים המתעוררים והתחרות הגוברת הם כמה מהתכונות המאפיינות את ההתנהגות הנוכחית של המשק. מצד שני, המשבר הכלכלי הנוכחי מייצג עבור חברות רבות הזדמנות להמציא את עצמם מחדש. חברת העתיד תפעל בשוק גלובלי של לקוחות, תחרות וספקים, שבו ההזדמנויות יכולות להיות בחלקו האחר של כדור הארץ.

בהקשר זה, מנהלים ומנכ"לים נדרשים כל הזמן לעדכן את הידע והמיומנויות שלהם כדי לשלב את הידע העסקי המוצק שלהם עם חזון עולמי של העסק, שכן רק בדרך זו הם יוכלו להתמודד בהצלחה עם האתגרים המוטלים על ידי השווקים כיום ועיצוב אסטרטגיה עסקית גלובלית שמתאימה לתנאים סביבתיים משתנים.... [-]

ספרד Madrid
אוקטובר 2019
ספרדית
תכנית מלאה
12 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

EAE in figures | Graduation 2016 EAE Business School

EAE en cifras 2017 | EAE Business School