Read the Official Description

המשימה שלנו להגדיר מחדש את ההשכלה גבוהה

אנחנו כמעט 25 שנים המציעות חוויה גלובלית יותר ולמידה חדשנית אפשרית, לבחון בהתמדה את המודל המסורתי של השכלה גבוהה בתואר ראשון ו; בכוונתנו לשפר אותו ולשם כך, אנו מבצעים בדיקות תקופתיות לכל התוכניות שלנו, המבוססות על החזון האמיתי של השוק ויש לנו את אנשי המקצוע המנוסים ביותר שמביאים גישה חדשנית והערך של מצוינות ויזמות. ובתחום חינוך אנו שונים על חדשנות והסתגלות לשינויים. CESINE בחוד החנית של חינוך.

חינוך ולחדש

להסתגל לשינויים בעולם הוא לא מספיק. להוביל שינוי חיובי, עלינו למצוא דרכים חדשות וטובות יותר לעשות דברים. אנחנו אחת האוניברסיטאות הראשונות בעולם להתאחד במקום אחד המוחות הכי יצירתי, מעצבים הנודעים ביותר ועתיד tastemakers עם מנהיגי העתיד של עסק, תקשורת ושיווק.

בוגר שונה

הבוגרים שלנו גורמים לנו מי שאנחנו. הם המוצר שלנו ואנחנו מגדירים הצלחה. מנהיגים בניהול עסק, תקשורת, עיצוב ובאזור הטכנולוגי, כולם מסוגלים להתמודד עם עתידם המקצועי בביטחון; בימוי המומחיות שלה לתואר ראשון ושתי באיכות הגבוהה ביותר.

מדורג בין הטובים ביותר

הנוכחות של Cesine בין המקומות הראשונים בדירוג בינלאומי משקפת את המחויבות למצוינות ובמיוחד את היכולת להסתגל לשינוי ולעזור לאנשים וארגונים להשיג את התוצאות שלהם. עד כדי כך, שיש לנו להציב בשלוש של למעלה מארבעים אוניברסיטאות ספרדיות, דירוג שהוכן על ידי I2N PwC בשיתוף ראשית חינוך, אשר מודדת את רמת האנגלית של התלמידים ואת מידת בינאום מוסדות, הוא עומד מאחורי אוניברסיטת נווארה וסן פבלו CEU. חוץ מזה Cesine השיג את הציון הגבוה ביותר בהוראה, תעסוקה, מתקנים והמחויבות חברתיות בדירוג היוקרתי 'QS הכוכבים'.

תקופות "ארסמוס" מובטחים

בריתות אסטרטגיות עם אוניברסיטאות רבות נודעים, בתי ספר לעסקים ועזרה עיצוב בינלאומי להבטיח שכל תלמידי תקופות מלגות "ארסמוס" במדינות שונות, ושיטות עבודה הטובה ביותר בחברות ספרדיות וגם בניו יורק, סן פרנסיסקו, בוסטון, טורונטו ופריז.

מחויב לתעסוקה ויזמות

אנחנו אוניברסיטה מנוהלת על ידי אנשי החברה, זה אומר שאנחנו מקשיבים למעסיקים עם הבטחה כי להתפתח ללא הרף כדי לעמוד בציפיות שלך. אנו מודדים את הביצועים של 3 בתי הספר לעסקים ועיצוב תקשורת שלנו וההצלחה של התוכניות שאנו מציעים, המבוססים על הערכות של 360 סטודנטים, התלמידים ומורים. ועדותו של יותר מ -9,000 הבוגרים שלנו אומתה.

אנחנו המוסד הספרדי מחויב ביותר לתעסוקה ויזמות. חתמנו ​​על הסכמים עם יותר מ -1,100 חברות, יש לנו הצלחנו 15,500 תלמידים לתרגל תוכניות תואר ראשון ושני שונות וכ -2,500 מקומות עבודה. זה גם מארח את יריד העבודה שנתי ורשת, ואנחנו ארגנו את פורום היזמות, יוזמה חלוצית שמעודדת יזמות בקרב סטודנטים עשרים שנה.

Programs taught in:
Spanish (Spain)

מוסד לימודים זה גם מציע:

1-year EMBA

CESINE Centro Universitario

מודע לצורך להכשיר אנשים שיובילו את השינויים האלה, CESINE עסקי Executive MBA בבית הספר פיתח התכנית בשיתוף עם חברות מובילות בשווקים של היום, רקע הניסיון ולהעשיר את תכניו של ... [+]

תכנית אקטואלית

עסקים כיום פועלים בסביבה של אי ודאות שמשתנות במהירות. בשל הגלובליזציה של שווקים, הזדמנויות ואיומים לחברות שלנו לצאת בכל עת ובכל מקום בעולם, ואפילו במרחק, יכולות להיות השפעה מיידית על השווקים שלנו.

בכל ההיבטים המרכזיים של ניהול חברה הם שינויים מאוד משמעותיים, שדורשים המנהלים אחראים לכל ידע מוצק אזור כדי להשפיע על ההתפתחות של נקודות החוזק והחוסן של הארגונים שלהם.

... [-]
ספרד Santander
September 2019
תכנית מלאה
1 שנה
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית