קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת מנצ'סטר הייתה מאמצת מוקדמת לחינוך רב לאומי וכעת היא בעלת ניסיון של 25 שנה בתחום זה. במהלך השנים יצרנו שותפויות עולמיות חזקות עם חברות ושותפים חינוכיים בעלי פרופיל גבוה, והקמנו 6 מרכזים עולמיים בארבע יבשות: מנצ'סטר, דובאי, הונג קונג, סאו פאולו, שנחאי וסינגפור.

המסורת שלנו להצלחה בלימוד ובמחקר נמתחת על פני 180 שנה, והיא כוללת את לידתו של המחשב המודרני, פיצול האטום ועקרונות היסוד של הכלכלה המודרנית. הרבה יותר חידושים משתנים עולמיים שורשים כאן באוניברסיטת מנצ'סטר. דורג במקום השני בבריטניה מבחינת 'כוח המחקר' במסגרת מסגרת המצוינות במחקר לשנת 2014, אנו נהנים ממוניטין עולמי של המחקר החלוצי שלנו, המשפר את הגישה מבוססת הבעיות שלנו ללמידה לתואר ראשון.

סינגפור, דרום מזרח אסיה

חברת בת בבעלות 100% של אוניברסיטת מנצ'סטר, מרכז דרום מזרח אסיה ביססה את נוכחותה מאז 1992 ומנהלת MBA גלובלי גמיש לאנשי מקצוע עם רקע מגוון. כעת תומך בכמעט 300 סטודנטים וסיים יותר מ- 1000 סטודנטים באזור דרום מזרח אסיה ואוקיאניה.

האקדמאים הבינלאומיים שלנו מטיילים בעולם ההוראה בששת המרכזים הגלובליים שלנו. רבים מאנשי האקדמיה שלנו מצוידים בידע בתעשייה ובקשרים נרחבים עם הציבור, פרטיים כולל ארגונים מהמגזר השלישי ברחבי העולם. הם מובילים את הדיון, משפיעים על דעה ומדיניות ומניעים שינוי.

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

מספר רישום CPE: 201022477R
תקופה: 28 בספטמבר 2016 עד 27 בספטמבר 2020

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

להעלות את השאיפות שלך על זה ברמה עולמית, במשרה חלקית במנהל עסקים תוכנית במשרה חלקית אשר מתמקדת בך כמובילה מההתחלה. מיזמות למימון בינלאומי תוכלו ליהנות מן החשיבה האחרונה ל ... [+]

להעלות את השאיפות שלך על זה ברמה עולמית, במשרה חלקית במנהל עסקים תוכנית במשרה חלקית אשר מתמקדת בך כמובילה מההתחלה. מיזמות למימון בינלאומי תוכלו ליהנות מן החשיבה האחרונה לחדד את הכישורים שיגדירו אותך בשוק תחרותי של היום.

עם הכנסה בחודשים ינואר ויולי, זה ברמה עולמית, MBA בינלאומי כולל 18 חודשי הוראה, פרויקט של שישה חודשים, והזדמנויות פיתוח אישי ומקצועי.

לפני

מיומנויות לימוד מעשיות... [-]

סינגפור
ינואר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
18 - 60 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית

תואר שני במינהל עסקים MBA בתכנית חלקית

Manchester Worldwide Institute of Higher Education (South East Asia)

המכללה הגלובלית של קלי מנצ'סטר מציעה את המומחיות הכפולה של בתי הספר לעסקים בבריטניה ובארצות הברית ומשלבת את ההוראה המקוונת הטובה ביותר של MBA לתואר שני עם לימוד פנים ... [+]

המכללה הגלובלית של קלי מנצ'סטר מציעה את המומחיות הכפולה של בתי הספר לעסקים בבריטניה ובארצות הברית ומשלבת את ההוראה המקוונת הטובה ביותר של MBA לתואר שני עם לימוד פנים אל פנים, פנים אל פנים, מתוך מבחר של 8 מיקומים גלובליים.

בנוסף ללימוד מקוון, MBA גמיש זה כולל 18 ימים של הוראה התפשטה על פני שלוש סדנאות מגורים (בתוספת סדנה אופציונלית בת חמישה ימים בוושינגטון די.סי) בסך הכל.

מסירה משולבת

Kelley-Manchester Global MBA משלב את הטוב ביותר בעולם MBA הוראה מקוונת עם immersive, פנים אל פנים הוראה ב 8 מקומות בעולם. התוצאה היא גמישה MBA הוא ניסיון בינלאומי באמת.... [-]

סינגפור
בקשת מידע
אנגלית
תכנית חלקית
24 - 60 חודשים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
Manchester Business School Pte Ltd
כתובת
55 Market Street, #05-01
048941 סינגפור, סינגפור
Website
טלפון
+65 6538 4470