קרא את התיאור הרשמי

המשך עם LSBF בסינגפור

בבית הספר בלונדון לעסקים ולמימון (LSBF) בסינגפור, אנו מודדים הצלחה על ידי ההשפעה של התלמידים שלנו, סגל, ובוגרים יש באזור.

דורג כבית הספר הפרטי הטוב ביותר בחשבונאות ובבית הספר הפרטי הטוב ביותר אירוח

למה לבחור בית הספר לעסקים של לונדון

אנו מטפחים אתוס שבו ניתן ללמוד, לגדול ולהצליח. תוכלו לשתף רעיונות וחוויות עם אנשים מכל רחבי העולם כפי שאתה בצורת ההצלחה שלך בעתיד. גלה מדוע הדור הבא של מנהיגים עסקיים בוחרים LSBF.

עוד דרכים ללמוד, דרכים נוספות לגדול

יש לנו קמפוסים בלונדון ובסינגפור, הנתמכים על ידי פלטפורמת הלמידה שלנו עטורת הפרסים.

תוכניות הלימודים לתואר שני שלנו מועברות באופן מקוון, בעוד תוכניות החינוך שלנו מועברים בקמפוס של LSBF בלונדון, במרחק של רק כמה דקות הליכה מהולבורן. קורסי ACCA שלנו מועברים הן באינטרנט והן בקמפוס שלנו בלונדון.

גיוון כסטנדרט

עם סטודנטים ממדינות רבות הלומדות איתנו, הקמפוסים שלנו, הקורסים והכיתות מציעים גם חוויה עולמית, מגוונת ומעשירה. LSBF הוא המקום המושלם כדי להשיג ניסיון בינלאומי באמת, מכין אותך לשוק העולמי של היום.

הרשת הארגונית שלנו

שמירה על הקורסים שלנו מעודכנת עם הדרישות של ארגונים מובילים היא נוהג מתמיד, לא אופציה. יצרנו קשרים חזקים עם עסקים מוצלחים בבריטניה ומחוצה לה.

מביאים הכל ביחד

באמצעות סגל מנוסה מאוד, שותפים עסקיים, ואת להגיע הגלובלית, נוכל להכין אותך למנהיגות, מצוינות והצלחה בעולם העסקים.

אקסלנס

מהיום הראשון, המיקוד שלנו היה על מצוינות. המאמצים שלנו כדי לספק את החוויה הטובה ביותר התלמיד, חינוך מחלקה ראשונה ותמיכה בקריירה בלעדי הם מה לעשות LSBF מוסד ייחודי.

קמפוס סינגפור

סינגפור היא תערובת ייחודית של גיוון תרבותי וצמיחה עסקית. ללמוד באחד הקמפוסים המדינה- of-the-art שלנו ולקבל תצוגה ממקור ראשון של מרכז מסחרי בינלאומי גדול זה.

מחוץ לכיתה, אתה יכול לאזן ניסיון אקדמי מלא עם פעילויות חברתיות תוססת. הקמפוסים שלנו מציעים גישה קלה לחיי הלילה המתוחכמים של סינגפור ונוף יוצא דופן.

קַמפּוּס

LSBF בסינגפור ממוקם 3 Anson כביש (מגדל ספרינגלף) ו 143 רחוב ססיל (GB בניין), רק דקות נסיעה מתחנת MRT Tanjong Pagar.

לצד אזורי ההוראה הממלכתיים שלנו, תיהנה ממתקנים חברתיים ייעודיים וטכנולוגיית הלמידה העדכנית ביותר כדי לשפר את החוויה שלך.

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

LSBF Singapore

אוניברסיטת Concordia שיקגו MBA מציעה לך את התואר מתקדם צורך להעביר את הקריירה שלך קדימה או לעבור נתיבי הקריירה. תוכלו להרוויח את הכישורים הניהוליים והניתוחיים הנדרשים כדי ... [+]

CUC MBA

אוניברסיטת Concordia שיקגו MBA מציעה לך את התואר מתקדם צורך להעביר את הקריירה שלך קדימה או לעבור נתיבי הקריירה. תוכלו להרוויח את הכישורים הניהוליים והניתוחיים הנדרשים כדי להיות מנהיג בטוח בסביבת העסקים הגלובלית המשתנה של ימינו.

דרישות הקורס

דרישות כניסה אקדמיות מינימליות:

תואר ראשון מאוניברסיטה מוכרת.

דרישת כניסה מינימלית לאנגלית:

השיגו ציון C6 או יותר ברמה O בשפה האנגלית; אוהכשרה מקבילה כגון IELTS 6.0, TOEFL 550 (iBT 72)... [-]
סינגפור Singapore
May 2019
תכנית מלאה
תכנית חלקית
12 - 24 חודשים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית
כתובת מיקום
3 Anson Road, Springleaf Tower, #06-01
Singapore, 079909 SG