קרא את התיאור הרשמי

ה- MBA Executive גלובל (Gemba) בשנחאי מייצג שותפות חזקה בין בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת דרום קליפורניה מרשל ושנחאי גיונג טונג מכללת Antai של University of Economics & Management, לכידת למיטב חוויה חינוכית גלובלית אמיתית.

סטודנטים Gemba מתאחדים מרחבי העולם כדי ללמוד משני חברי סגל מעולה ולשתף חוויות שלא יסולא בפז. התוכנית מושך חתך רחב של אנשי עסקים: הם מנהלים בכירים מחברות רב-לאומיות, פרטיים וציבוריים, יזמים ומנהיגים של עסקים בבעלות משפחתית.

היתרונות של תואר Gemba הם לטעות: כיתות רלוונטי נלמד על ידי סגל מעולה, רשת גלובלית בולטת, וחברויות לכל החיים בתוך ברחבי העולם משפחה טרויאני USC.

שותפות Gemba

אוניברסיטה של ​​דרום קליפורניה

USC (אוניברסיטת דרום קליפורניה) הוא לא-רווח לפרטי,, אינו משתייך לכת, אוניברסיטת מחקר, שנוסד בשנת 1880 עם הקמפוס בלוס אנג'לס, קליפורניה העיקרי שלה. כאוניברסיטת המחקר הפרטית הוותיקה ביותר בקליפורניה, USC מבחינה היסטורי משכיל מספר גדול של המנהיגים העסקיים של האזור ואנשי מקצוע. בעשורים האחרונים, באוניברסיטה גם למנף את המיקום שלה בלוס אנג'לס ליצור קשרים עם מוסדות מחקר ותרבות בכל רחבי אסיה והאוקיינוס ​​השקט. המשקף את מעמדם של לוס אנג'לס כעיר גלובלית, יש USC את המספר הגדול ביותר של סטודנטים בינלאומיים של אוניברסיטה כלשהי בארצות הברית. בשינה 2011, USC נקרא בקרב Top 10 חלום המכללות במדינה.

Jiao Tong אוניברסיטת שנחאי

שנחאי Jiao Tong האוניברסיטה (SJTU) זוכה להכרה רחבה כאחד מחמש האוניברסיטאות המובילות בסין. SJTU נוסד בשנת 1896 על ידי ShengXuanhuai ולכן אחת האוניברסיטאות העתיקות ביותר בסין. SJTU טפח מספרים גדולים של אנשים יוצא מן הכלל ותרם תרומה משמעותית לשגשוגה של האומה, במיוחד בהתפתחות המדע והטכנולוגיה. הבוגרים המפורסמים שלנו כוללים לשעבר מזכיר כללי של המפלגה הקומוניסטית JiangZemin, מייסד של תכנית הטילים של הרפובליקה העממית של סין טסיאן סו-שן, ומאות others.More מ -200 אנשי אקדמיה של האקדמיה של סין למדעים ואקדמיה להנדסה הם בוגרי SJTU.

בית הספר למנהל עסקים מרשל

ב- USC מרשל הספר למנהל עסקים הוא מחקר פרטי מוסד אקדמי מחויב לחינוך המוביל בעולם של מחר. מדורגת כאחת של בית הספר העליון של המדינה עבור חשבונאות, פיננסים, יזמות ומנהל עסקים בינלאומי, מרשל גם מניות ההיסטוריה העשירות קהילה תוססת של המערכת האקדמית USC.

מכללת Antai כלכלה וניהול

כמו במקרה עם מוסד האב שלנו, SJTU, מכללת Antai כלכלה והניהול (ACEM) זוכה להכרה רחבה כבית ספר עסקי עליונים וחמש בסין. עם סטודנטים כוללים של קרוב ל -6,000, ו פקולטת 200, ACEM ממשיכה להוביל חינוך עסק קדימה בסין ובאסיה. ACEM הוא הספר למנהל עסקים רק בסין להיות משולש מוכר: על ידי AACSB, Equis ו AMBA, ואת כבר מדורג על ידי הפייננשל טיימס כמספר 2 בסין למחקר רלוונטי בינלאומית.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

EMBA

USC-SJTU Global EMBA (GEMBA)

אתגרים עסקיים בעולם האמיתי והזדמנויות לא מוגבלים לכל חלק של התרשים הארגוני של חברה אחת (כגון כספים, או שיווק, או שרשרת אספקה). ... [+]

איך להיות חברה עולמית מובילה

אתה שואף להיות מנהיג C הצמוד מוצלח יותר ויותר גלובלי רלוונטי. אבל שאתם מתמודדים עם מחסומים. אתה לא יכול להיות מקבל מבצעי מפתח והצעות עבודה. או סט הכישורים שלך לא יכול עוד להיות מספיק כדי לעמוד באתגרי המנהיגות הגוברים שלך. או שאתה לא מקבל את עליות פיצוי אתה יודע שאתה מסוגל להרוויח.

כדי להפוך המוביל העולמית אתם מבקשים להיות, אתה צריך:

C-סוויטה ברמת אמון מנהיגות חזקה וכישורים בינאישיים, לבנות שותפויות, להשפיע על אחרים וקדם תוצאות בסביבה גלובלית ענפה, המאשר כי אתה מנהיג חזק גלובלי; אישורים עולמיים מהשורה הראשונה, כך אנשי עסקים מחפשים אותך עבור שכירה וקידום כפי שהם מרגישים יותר בטוחים ביכולת שלך להוביל; רשת כלל-עולמית באמת, הרחבת הטווח שלך הזדמנויות קריירה ועסקים, כמו גם ההבנה של הסביבה העסקית הגלובלית, כך שתוכל להוביל ביעילות ברחבי העולם. פתיחת ניו יקום של אפשרויות קריירה ... [-]
הרפובליקה העממית של סין שנחאי
ספטמבר 2020
אנגלית
תכנית חלקית
20 חודשים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית