קרא את התיאור הרשמי

EFMD Equis Accredited

אודות RBS

בית הספר לעסקים (RBS) הוא בית ספר מכונן של אוניברסיטת רן-מין בסין. הוא צמח מתוך המחלקה לניהול מפעל, משרד מסחר הכלכלה ותכנית האוצר וחשבונאות. שלוש מחלקות אלה הוקמו בשנת 1950 והיו תוכניות מנהל העסקים הראשונות בסין. עם היסטוריה של יותר מ -60 שנים, RBS הפיק מספרים משמעותיים של מנהלים מקצועיים לעסקים ולגופים ממשלתיים, מאומן סגל למוסדות להשכלה גבוהים, ופיתח מספר רב של תוכניות חדשות ותחומי מחקר. כחלוץ בחינוך ניהול בסין, RBS חיבר ספרי לימוד בשימוש נרחב באוניברסיטאות סיניות ויעץ ממשלה ועסקים בקבלת החלטות ורפורמה ארגונית.

יש RBS שבע מחלקות: ניהול כללי, ארגון ומשאבי אנוש, שיווק, ניהול מדע והנדסה, מסחר כלכלה, חשבונאות, וכספים. יש RBS 148 חברי סגל במשרה מלאה עם התמחויות בכל התחומים העיקריים, כולל שני חוקרים חדשניים ומדריכים יעילים.

תכנית מנהל עסקים של בית הספר מיועדת על ידי משרד החינוך כנושא רמה אני מפתח הלאומי ולכן הוא זכאי לתמיכה ממשלתית. יש רק ארבעה תוכניות אחרות בסין באותה הכרה. תכנית מנהל עסקים 'RBS דורגה במקום ראשון בסין במהלך ההערכות הלאומיות האחרונות בשנת 2012. החברה הנהלה, התעשייה כלכלה וחשבונאות יש גם מדורגים כרמה II נושאים מפתח לאומי. יש RBS 2 תוכניות דוקטורט בתחומי 7, 5 תוכניות אב ומקצועיות 2 תוכניות לתואר ראשון בתחומי 6, המכסות את כל תחומי חינוך מנהל עסקים.

בשנים האחרונות, בינאום הפך לאבן פינה של המיקוד האסטרטגי RBS. בשנת 2013, בית הספר היה מוכר על ידי AACSB ונמצא בתהליך של חידוש הסמכת Equis. RBS ביסס שותפויות ארוכת טווח עם למעלה מ 55 אוניברסיטאות יוקרתיות בארה"ב, קנדה, בריטניה, דנמרק, אירלנד, פינלנד, צרפת, יפן, קוריאה, אוסטרליה, בלגיה, הולנד, הונג קונג וטייוואן. שותפויות אלה כרוכים ביקורי סגל, תוכניות לחילופי סטודנטים ושיתוף פעולה במחקר. סגל חו"ל וסטודנטים בינלאומיים הולכים וגובר. בשנת 2011, RBS הצטרף GNAM (הרשת הגלובלית לניהול מתקדם), ביוזמת בית הספר לניהול באוניברסיטת ייל. עכשיו הוא מתגאה 23 חברים. כל יוזמות אלה מתרבים הפרופיל העולמי 'RBS.

כחלק מאוניברסיטת רן-מין בסין, בבית הספר תומך בעקרונות של האוניברסיטה "האוניברסיטה, רוח ההומניזם והתמקדות במדעי רוח וחברתם של האנשים". המוטו של האוניברסיטה "מחפש את האמת מן העובדות" מודיע גישה של בית הספר להוראה ולמחקר. המשימה "RBS היא" ליצור ידע ניהול, לחנך כשרונות מנהיגות, ולעצב את השיטות עסקיות מקומיים וגלובלי, על מנת לקדם את ההתקדמות חברתית. "בית הספר מספק מומחיות בניהול התומך בפיתוח של סין ומייצר מנהיגים העולמיים. על ידי מילוי משימתו, RBS שואף להשיג את החזון שלה: "להיות אחד מבתי ספר עסקים המכובדים ביותר בעולם".

התוכניות מועברות ב:
אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Renmin University of China, School of Business

תכנית IMBA מציעה מסלול השראה שבו תלמידים לעסוק בלמידה חווייתית באמצעות ביקורי חברה (לפחות 5 / סמסטר) וקשרים לתעשייה. ... [+]

MBA הבינלאומי סקירה

אנגלית

2 שנה במשרה מלאה

מסלול השראה

תכנית IMBA מציעה מסלול השראה שבו תלמידים לעסוק בלמידה חווייתית באמצעות ביקורי חברה (לפחות 5 / סמסטר) וקשרים לתעשייה. מרצים ומנכ"לים של אורחים שהוזמנו לכיתה לתקשר ישירות עם סטודנטים לתואר MBA. שיעורי IMBA וביקורי חברה לעתים קרובות התמזגו יחד כדי ליצור את סביבת הלמידה האופטימלית לסטודנטים שלנו.

מימון MBA שלך

בית הספר לעסקים מציעים לסטודנטים עם מלגות רבות המבוסס על הצטיינות, תגמולים GMAT, סיוע כספי וסובסידיות חליפין. מעל 85% מהסטודנטים הבינלאומיים שלנו מוצעים איזה סוג של מלגה / סיוע כספי.... [-]

הרפובליקה העממית של סין Beijing
September 2019
תכנית מלאה
2 שנים
בקמפוס
למידע נוסף באנגלית