קרא את התיאור הרשמי

עלינו

אוניברסיטת מנצ'סטר היא אחת האוניברסיטאות המקוריות של בריטניה 'redbrick' עם היסטוריה גאה, כולל 25 זוכי פרס נובל בין המורשת שלה. זה היה מקום לטפח ידע ולחבר את המוחות הבהירים ביותר כדי למצוא פתרונות חדשניים לאתגרים הגדולים ביותר בעולם. המוניטין בבריטניה, האוניברסיטה הגדולה בקמפוס מבוסס, מנצ'סטר מציעה קורסים מומחים בין תחומיים עם קשיחות אקדמית הגבוהה ביותר.

אוניברסיטת מנצ'סטר סין מרכז הוקמה בשנת 2008, אחראי במקור על הבאת קורסים למידה מעורבב מ אליאנס מנצ'סטר עסקים בתי ספר לסין. הוא נפתח מחדש באופן רשמי כמרכז אוניברסיטת מנצ'סטר סין ב -25 בספטמבר 2016 על ידי נשיא וסגן נשיא האוניברסיטה פרופ 'דאם ננסי רוטוול. קורסים נגישים כוללים במשרה חלקית תוכניות MBA ותוכניות שיתופיות עם אוניברסיטת שנחאי Tongji ו אוניברסיטת שנחאי Jiaotong. תוכנית MBA, אשר מקבלת הסמכה בינלאומית משולשת (AACSB, AMBA, ו EQUIS) להבטיח לנו להישאר הספק הטוב ביותר של חינוך ברמה עולמית עסקים בסין.

חלק מהתוכניות הניידות האיכותיות שלנו

- מנצ 'סטר גלובל MBA

אנו גאים להביא את העולם המפורסם מנצ'סטר שיטה לסין. היא נחשבת לפדגוגיות המפתח המשפיעות ביותר בתחום לימודי הניהול. גישה מעשית למידה מבוססת בניגוד לכל האחרים, זה משכפל אתגרים עסקיים בעולם האמיתי בכל פרויקט שבוצע לבנות מיומנויות אתה יכול ליישם את העבודה שלך.

  • במשרה חלקית / מיזוג תוכניות MBA הם גמישים וניידים לחלוטין;
  • סדנאות אינטנסיביות פנים אל פנים בשנחאי, ארה"ב, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, סינגפור והונג קונג;
  • תלמידים שנלמדו על ידי אותו סגל שהוטסו בקמפוס הביתי במנצ'סטר;
  • תואר הוענק זהה לסטודנטים שלנו במשרה מלאה מאוניברסיטת מנצ'סטר;
  • MBA של להשיג עלייה ממוצעת של 114% בשכרם שלוש שנים לאחר סיום הלימודים;
  • בנה על תיק אנשי הקשר שלך עם למעלה מ -25,000 בוגרים המבוססים על 130 מדינות ברחבי העולם;
  • אם אתה שאפתן לגבי הצלחת, נכבד את ההשקעה שלך תוך אישור כי המאמצים שלנו, הידע והמשאבים ייתן לך השכלה עסקית מובילה בעולם.
http://www.uom.ac.cn/
http://www.uom.ac.cn/contact/us
התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

Global MBA

The University of Manchester, China Centre

מהיום הראשון, תוכלו ללמוד מיומנויות וידע אתה יכול ליישם באופן מיידי כדי לעזור לך להתבלט. תוכלו ללמוד קורסים עסקיים וניהול הליבה, לבחור מקצועיות electives ולקחת על שני פרו ... [+]

האם אתה מנהל מחפש להגדיל את המשכורת שלך או לשנות תפקיד, בתעשייה או מיקום? לשנות את הקריירה שלך עם זה על הידיים, גמישה MBA.

מהיום הראשון, תוכלו ללמוד מיומנויות וידע אתה יכול ליישם באופן מיידי כדי לעזור לך להתבלט. תוכלו ללמוד קורסים עסקיים וניהול הליבה, לבחור מקצועיות electives ולקחת על שני פרויקטים עסקיים מעשיים. כל זה מוסיף עד כמה פנים פנים אל פנים כמו רוב במשרה מלאה MBAs ואת ההסמכה אותו - תוך רק ללמוד בקמפוס עד שלוש פעמים בשנה.... [-]

הרפובליקה העממית של סין שנחאי סין מקוונת
בקשת מידע
אנגלית,סִינִית
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית
The University of Manchester, China Centre

זה במשרה חלקית MBA מועבר על ידי ארה"ב מבוסס Kelley בית הספר לעסקים, מובילה עולמית של מסירת MBAs מקוון, ו אליאנס מנצ'סטר עסקים בית הספר, בית הספר העליון 30 עסקים עם שישה מ ... [+]

המכללה הגלובלית של קלי מנצ'סטר

ללמוד עם שני בתי ספר לעלית עסקים

זה במשרה חלקית MBA מועבר על ידי ארה"ב מבוסס Kelley בית הספר לעסקים, מובילה עולמית של מסירת MBAs מקוון, ו אליאנס מנצ'סטר עסקים בית הספר, בית הספר העליון 30 עסקים עם שישה מרכזים ברחבי העולם. יחד, בתי הספר מציעים מורשה משולבת של כמעט 150 שנים של חדשנות בחינוך עסקים וניהול.

המכללה הגלובלית של קלי-מנצ'סטר משלבת את ההוראה הטובה ביותר בעולם למנהל עסקים במנהל עסקים עם למידה פנים-אל-פנים, עם מבחר של 8 מיקומים גלובליים.... [-]

הרפובליקה העממית של סין שנחאי סין מקוונת
בקשת מידע
אנגלית,סִינִית
תכנית חלקית
2 שנים
משולב קמפוס ומקוון
למידע נוסף באנגלית