קרא את התיאור הרשמי

אוניברסיטת סאן יאט-סן היא אוניברסיטה מקיפה שנוסדה על ידי ד"ר סון יאט-סן בשנת 1924. האוניברסיטה היא אחת האוניברסיטאות המובילות בסין, ובדירוג ההשכלה הגבוהה של טיימס 2011-2012, היא מדורגת במקום 6 בקרב כולם אוניברסיטאות סיניות מס '1 בדרום סין.


מקורו של אוניברסיטת Lingnan, אוניברסיטה פרטית ידועה בתחילת המאה ה -20, Lingnan (אוניברסיטת) קולג 'הוקם מחדש בשנת 1988 בתוך סאן יאט-סן אוניברסיטת ועכשיו הוא אחד הספר העליון של כלכלה וניהול בסין. בהנחיית המוטו "חינוך לשירות" מאוניברסיטת לינגנן, המכללה מספקת כלכלה איכותית וחינוכית ניהולית, שמושכת כוח מן האמנות הליברלית והיא שואפת ללא לאות לקדם את ההוראה והחקר של הידע בכלכלה וניהול.


Lingnan יש 3 מחלקות אקדמיות בכלכלה, כספים וניהול. המכללה מציעה תוכניות מגוונות בכלכלה וניהול עבור רווקים, תואר שני ודוקטורט. כמו כן, הוא מספק תוכניות מקצועיות כגון MBA, MBA MBA ו התמחות תוכנית תואר שני במימון. כל התוכניות הללו הן בין התוכניות התחרותיות ביותר בסין והן נחשבות הטובות ביותר בדרום סין. בשנת 2014, את תוכנית MBA היה מדורגת מס '10 על ידי פורבס סין כפי מוערך ביותר במשרה מלאה במנהל עסקים תוכנית מס' 11 כמו רוב ערך במשרה חלקית MBA תוכנית בסין.


המכללה מונה כיום 92 חברי סגל במשרה מלאה והיא פועלת ללא הרף למצוינות אקדמית. חברי הסגל מבצעים מחקר קפדני ומקורי עם דגש מיוחד על פיתוח כלכלי וניהולי מתמשך של סין על ידי פרסום בכתבי עת מדעיים בינלאומיים ולאומיים.


גלובליזציה היא הסימן המסחרי של Lingnan, והחלוצה של הולכת עולמית, לינגנן הקימה תוכנית MBA בינלאומית משותפת עם MIT Sloan School of Management בשנת 1998, תוכנית לתואר שני במנהל עסקים של סין עם בית הספר לניהול קרלסון של אוניברסיטת מינסוטה בשנת 1999, וכן סין- France תוכנית MBA עם אוניברסיטת ז'אן- Moulin ליון 3 ו- EM ליון בשנת 1998. Lingnan הקימה גם רשת ענפה של שותפויות עם מעל 40 אוניברסיטאות מובילות ברחבי העולם. שיתוף הפעולה הבין-לאומי מתמקד בחילופי סטודנטים, חילופי סגל, תוכניות לתואר כפול, מחקר משותף ועוד. רשת השותפות העולמית סיפקה לסטודנטים ולפקולטות כאחד פלטפורמה לחילופי מידע בינלאומיים, המשפיעה על שיתוף פעולה בהוראה, למידה ומחקר.


נכון לעכשיו, Lingnan הוא מוכר על ידי AACSB, EQUIS ו- AMBA Accreditations, אשר אישר מחדש את Lingnan כאחד בתי הספר הסיניים כמה שיכולים לתבוע מוניטין בינלאומיים ועמידה. במבט לעתיד, Lingnan (University) College תקדם שיפור מתמיד ומצוינות של הוראה ומחקר לחיות לתוך המטרה המתמדת שלה להיות אחד מבתי הספר המובילים בכלכלה וניהול בסין ובעולם.


חָזוֹן

אנו שואפים להיות מוכר בעולם כמו בית ספר עסקי מוביל מסין.


משימה

אנו מחנכים מנהיגים ומקדמים ידע כדי לשרת את העתיד של סין והחברה העולמית.


ערכי ליבה

מצוינות, גלובלי, יושר ושירות.

התוכניות מועברות ב:
  • אנגלית

מוסד לימודים זה גם מציע:

MBA

Lingnan University College

Lingnan תוכנית MBA הוא בין עשר תוכניות העליון ארצית ונהנית עמדה מובילים מובילים בדרום סין. Lingnan השיגה Accreditations הכתר המשולש מ AACSB, EQUIS, ו- AMBA, המהווה אינדיק ... [+]

למה לינגן?

אחד המובילים MBA תוכניות בסין

Lingnan תוכנית MBA הוא בין עשר תוכניות העליון ארצית ונהנית עמדה מובילים מובילים בדרום סין.

סגור שותפות עם MIT Sloan

בשנת 1998, Lingnan החלה את שותפותה עם MIT סלואן הספר של ניהול, ועכשיו שיתוף הפעולה גדל כמובן שיתוף הוראה, תוכנית עמיתים ביקור, סיור לימודי, כמו גם הזדמנות בלעדית MIT MSMS תואר כפול התוכנית. יתר על כן, כל בוגרי MBA הבינלאומי Lingnan-MIT יקבלו תעודה מ MIT סלואן ו יוכרו כמו MIT Sloan שותפים בוגרים.... [-]

הרפובליקה העממית של סין גואנגזו
בקשת מידע
אנגלית
תכנית מלאה
2 שנים
קמפוס
למידע נוסף באנגלית